جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

روابط عمومی

 

 

  • رسول حاجی زاده مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل توانست از بین یک هزار طراح برتر جهان دیپلم افتخار سه مسابقه برتر بین المللی طنز و گرافیک از کشورهای چین ، کنیا و کلمبیا را از آن خود کند. رسول حاجی زاده مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل توانست از بین یک هزار طراح برتر جهان دیپلم افتخار سه مسابقه برتر بین المللی طنز و...
  • یک دوره مسابقات ورزشی به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس بین واحد های مختلف صدا و سیمای مرکز اردبیل برگزار شد. یک دوره مسابقات ورزشی به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس بین واحد های مختلف صدا و سیمای مرکز اردبیل برگزار شد.
  • مراسم اختتامیه برنامه حسین نواسی با حضور مسئولان استانی، مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل و شرکت کنندگان این برنامه در پارک بانوان اردبیل برگزار شد مراسم اختتامیه برنامه حسین نواسی با حضور مسئولان استانی، مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل و شرکت کنندگان این برنامه در پارک بانوان اردبیل برگزار شد
  •                       
  • دیدارسرهنگ احمدی  فرماندهی یگان ویژه استان و حجت الاسلام علمی رئیس عقیدتی فرماندهی یگان ویژه استان با دکتر ملااحمدی مدیرکل صدا و سیمای مرکز...

آخرین اخبار مرکز آرشیو خبرها

رسول حاجی زاده مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل توانست...
همکار مرکز اردبیل موفق به کسب دیپلم افتخار سه مسابقه برتر بین المللی شد
رسول حاجی زاده مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل توانست از بین یک هزار طراح برتر جهان دیپلم افتخار سه مسابقه برتر بین المللی طنز و گرافیک از کشورهای چین ، کنیا و کلمبیا را از آن خود کند.
یک دوره مسابقات ورزشی به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس بین واحد های...
برگزاری مسابقات فوتسال در مرکز اردبیل
یک دوره مسابقات ورزشی به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس بین واحد های مختلف صدا و سیمای مرکز اردبیل برگزار شد.
مراسم اختتامیه برنامه حسین نواسی با حضور مسئولان استانی، مدیر کل صدا و...
اختتامیه برنامه حسین نواسی اردبیل
مراسم اختتامیه برنامه حسین نواسی با حضور مسئولان استانی، مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل و شرکت کنندگان این برنامه در پارک بانوان اردبیل برگزار شد
دیدار فرماندهی یگان ویژه استان با دکتر ملااحمدی
دیدارسرهنگ احمدی  فرماندهی یگان ویژه استان و حجت الاسلام علمی رئیس عقیدتی فرماندهی یگان ویژه استان با دکتر ملااحمدی مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل به روایت تصویر  

معرفی مرکز

 

صدا و سیمای مرکز اردبیل ابتدا در آذرماه سال ۱۳۵۲ هجری شمسی با هدف رله ی برنامه های رادیو ایران و زیر نظر مرکز آذربایجان شرقی راه اندازی شد.  البته تولید برنامه های رادیویی در اردبیل از نوروز ۱۳۵۳ با تولید و پخش روزانه  یک ساعت برنامه که  قالب برنامه ها بصورت ترکیبی ساده و پانزده دقیقه آن مختص یک بخش خبری بوده، آغاز شد.

بعد از پیروزی انقلاب اسلامی  و در سال ۱۳۶۱ صدا و سیمای مرکز اردبیل از مرکز آذربایجان شرقی منفک شده و به عنوان یک مرکز مستقل فعالیت خود را ادامه داد و سپس نسبت به راه اندازی رادیو و تلویزیون محلی اقدام کرد. همچنین بخش خبری ساعت 45/16 تلویزیون محلی نیز شروع به فعالیت نمود.

در نهم مرداد ماه سال ۱۳۷۶ همزمان با حضور رهبر معظم انقلاب  اسلامی در سازمان صدا و سیما ، شبکه استانی صدای مرکز اردبیل (رادیو اردبیل)افتتاح شده است.

شبکه استانی سیمای مر کز اردبیل (شبکه سبلان) نیز درسوم مرداد ماه سال ۱۳۷۹ همزمان با تشریف فرمایی مقام معظم رهبری به استان اردبیل،‌ افتتاح گردید.

در نیمه دوم سال 1389 طرح ارائه شده مبنی بر راه اندازی رادیو برون مرزی به سازمان مورد موافقت قرار گرفت و پس از صدور مجوز به پیشنهاد مرکز اردبیل این رادیو به نام رادیو آران نامگذاری شد و در 26 خردادماه  1390 رسما افتتاح شد.

رادیو برون مرزی آران  هم اکنون روزانه 8 ساعت برنامه به زبان آذری تولید و پخش نموده و  روزانه در 3 بخش خبری تلویزیونی و سه بخش خبری رادیویی ، اخبار و رویدادهای مهم کشور را به سمع و نظر مخاطبان برون مرزی می رساند.

در حوزه فضای مجازی هم که از نیمه دوم سال 1396 فعال شده، مرکز با 25 کانال و صفحه در پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی فعالیت می کند.

 الحمدلله به حول و قوه الهی و با تلاش و کوشش کارکنان هنرمند و ساعی این مرکز امروز صدا و سیمای مرکز اردبیل در رادیو و تلویزیون بصورت ۲۴ ساعته برنامه تولید و پخش می نماید .

 

پل های ارتباطی با مرکز

 

پل های ارتباطی صداو سیمای مرکز

روابط عمومی
تلفن گویا:162, تلفن: 33811333
پیامک:30000451
واحد سیما
پیامک:30000453
تلفن: 31262232
واحد صدا
پیامک:30000452
تلفن: 31262236
واحد خبر
تلفن:31262226
پیامک: 30000454
واحد سایت
تلفن: 31262295 ,info[at]ardabil.irib.ir
تلفن مرکزی (تلفنخانه)
3126000
045-33811333-6