حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۱ خرداد ۱۳۹۷

روابط عمومی

 

 

  • مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل با ارسال لوح تقدیر از مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل قدردانی کرد . مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل با ارسال لوح تقدیر از مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل قدردانی کرد .
  • آیت الله عاملی از زحمات وتلاشهای صدا و سیما در ایجاد فضای مقدماتی برای ورود به ماه مبارک رمضان قدر دانی کرد. آیت الله عاملی از زحمات وتلاشهای صدا و سیما در ایجاد فضای مقدماتی برای ورود به ماه مبارک رمضان قدر دانی کرد.
  •  به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای اردبیل، مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل به همراه  شورای معاونین مرکز با آقای طاحونه، رئیس محله عالی قاپو اردبیل...
  • به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای اردبیل، به مناسبت فرا رسیدن ماه رمضان مدیرکل صدا و سیمای اردبیل به همراه شورای معاونین مرکز با آقای اظهری، رئیس...
  • جلسه هم اندیشی مدیر کل اخبار استانهای خبرگزاری صداو سیما با خبرنگاران، سردبیران و دبیران خبر معاونت خبر صداو سیمای مرکز اردبیل برگزار شد. جلسه هم اندیشی مدیر کل اخبار استانهای خبرگزاری صداو سیما با خبرنگاران، سردبیران و دبیران خبر معاونت خبر صداو سیمای مرکز اردبیل برگزار شد.

آخرین اخبار مرکز آرشیو خبرها

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل با ارسال لوح تقدیر از مدیر کل صدا و...
قدردانی از صدا وسیمای مرکز اردبیل
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل با ارسال لوح تقدیر از مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل قدردانی کرد .
آیت الله عاملی از زحمات وتلاشهای صدا و سیما در ایجاد فضای مقدماتی برای...
قدردانی نماینده ولی فقیه در استان از صدا و سیما
آیت الله عاملی از زحمات وتلاشهای صدا و سیما در ایجاد فضای مقدماتی برای ورود به ماه مبارک رمضان قدر دانی کرد.
دیدار مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل با رئیس محله عالی قاپو
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای اردبیل، مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل به همراه  شورای معاونین مرکز با آقای طاحونه، رئیس محله عالی قاپو اردبیل دیدار و گفت و گو کردند.  
دیدار مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل با رئیس محله گازران
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای اردبیل، به مناسبت فرا رسیدن ماه رمضان مدیرکل صدا و سیمای اردبیل به همراه شورای معاونین مرکز با آقای اظهری، رئیس محله گازران اردبیل دیدار و گفت وگو کردند.  
جلسه هم اندیشی مدیر کل اخبار استانهای خبرگزاری صداو سیما با خبرنگاران،...
جلسه هم اندیشی مدیرکل اخباراستانهای خبرگزاری صدا وسیما باخبرنگاران و دبیران خبر
جلسه هم اندیشی مدیر کل اخبار استانهای خبرگزاری صداو سیما با خبرنگاران، سردبیران و دبیران خبر معاونت خبر صداو سیمای مرکز اردبیل برگزار شد.

صدا و سیمای مرکز اردبیل ابتدا در آذرماه سال 1352 هجری شمسی با هدف رله ی برنامه های رادیو ایران و زیر نظر مرکز آذربایجان شرقی راه اندازی شده است که توليد برنامه هاي راديويي در اردبيل از نوروز 1353 با توليد و پخش روزانه  يك ساعت برنامه که  قالب برنامه ها بصورت ترکیبی ساده بوده است وپانزده دقیقه آن مختص یک بخش خبری بوده، آغاز شد.

بعد از پيروزی انقلاب اسلامی  و در سال 1361 صدا و سیمای مرکز اردبیل از مرکز آذربایجان شرقی منفک و بصورت مرکزی مستقل فعالیت خود را ادامه داده و نسبت به راه اندازی رادیو و تلویزیون محلی اقدام و همچنین بخش خبری ساعت 16/45 تلویزیون نیز شروع به فعالیت نمود .

در نهم مرداد ماه سال 1376 همزمان با حضور رهبر معظم انقلاب  اسلامی در سازمان صدا و سیما ، شبکه استانی صدای مرکز اردبيل افتتاح شده است.
شبکه استانی سیمای مر کز اردبیل (شبکه سبلان) نیز درسوم مرداد ماه سال 1379 همزمان با تشريف فرمايي مقام عظمایی ولايت به استان اردبیل،‌ افتتاح گرديد.

 الحمدلله به حول و قوه الهی و با تلاش و کوشش کارکنان هنرمند و ساعی مرکز اردبیل امروز صدا و سیمای مرکز اردبیل در رادیو و تلویزیون بصورت 24 ساعته برنامه تولید و پخش می نماید .

پل های ارتباطی با مرکز

 

پل های ارتباطی صداو سیمای مرکز

روابط عمومی
تلفن گویا:162, تلفن: 33811333
پيامك:30000451
واحد سيما
پيامك:30000453
تلفن: 31262232
واحد صدا
پيامك:30000452
تلفن: 31262236
واحد خبر
تلفن:31262226
پیامک: 30000454
واحد سايت
تلفن: 31262029 ,info[at]ardabil.irib.ir
تلفن مركزي (تلفنخانه)
312600
045-33811333-6