اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | یک‌شنبه، ۵ فروردین ۱۳۹۷

روابط عمومی

 

 

  • سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل با ارسال لوح تقدیر از مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل قدردانی کرد. سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل با ارسال لوح تقدیر از مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل قدردانی کرد.
  • استاندار اردبیل با ارسال لوح تقدیر از مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل قدردانی کرد. استاندار اردبیل با ارسال لوح تقدیر از مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل قدردانی کرد.
  • مشاور وزیر و دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور با ارسال لوح تقدیر از مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل قدردانی کرد. مشاور وزیر و دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور با ارسال لوح تقدیر از مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل قدردانی کرد.
  • آخرین جلسه شورای معاونین ومدیران صدا و سیمای مرکزاردبیل در سال 96 برگزار شد. آخرین جلسه شورای معاونین ومدیران صدا و سیمای مرکزاردبیل در سال 96 برگزار شد.
  • مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل در نشست با گویندگان، مجریان، گزارشگران و خبرنگاران از آنان خواست در برنامه های خود نشاط و شادابی توام با معنویت را به جامعه تزریق کنند. مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل در نشست با گویندگان، مجریان، گزارشگران و خبرنگاران از آنان خواست در برنامه های خود نشاط و شادابی توام با معنویت را به...

آخرین اخبار مرکز آرشیو خبرها

سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل با ارسال لوح تقدیر از...
قدردانی از صدا وسیمای مرکز اردبیل
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل با ارسال لوح تقدیر از مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل قدردانی کرد.
استاندار اردبیل با ارسال لوح تقدیر از مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل...
قدردانی استاندار از صدا و سیمای مرکز اردبیل
استاندار اردبیل با ارسال لوح تقدیر از مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل قدردانی کرد.
مشاور وزیر و دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور با...
قدردانی از صدا و سیمای مرکز اردبیل
مشاور وزیر و دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور با ارسال لوح تقدیر از مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل قدردانی کرد.
آخرین جلسه شورای معاونین ومدیران صدا و سیمای مرکزاردبیل در سال 96...
نشست شورای مدیران ومعاونین مرکز
آخرین جلسه شورای معاونین ومدیران صدا و سیمای مرکزاردبیل در سال 96 برگزار شد.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل در نشست با گویندگان، مجریان، گزارشگران...
تجلیل از گویندگان، مجریان، گزارشگران و خبرنگاران مرکز اردبیل
مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل در نشست با گویندگان، مجریان، گزارشگران و خبرنگاران از آنان خواست در برنامه های خود نشاط و شادابی توام با معنویت را به جامعه تزریق کنند.

تاریخچه مرکز

صدا و سیمای مرکز اردبیل ابتدا در آذرماه سال 1352 هجری شمسی با هدف رله ی برنامه های رادیو ایران و زیر نظر مرکز آذربایجان شرقی راه اندازی شده است که توليد برنامه هاي راديويي در اردبيل از نوروز 1353 با توليد و پخش روزانه  يك ساعت برنامه که  قالب برنامه ها بصورت ترکیبی ساده بوده است وپانزده دقیقه آن مختص یک بخش خبری بوده، آغاز شد.

بعد از پيروزی انقلاب اسلامی  و در سال 1361 صدا و سیمای مرکز اردبیل از مرکز آذربایجان شرقی منفک و بصورت مرکزی مستقل فعالیت خود را ادامه داده و نسبت به راه اندازی رادیو و تلویزیون محلی اقدام و همچنین بخش خبری ساعت 16/45 تلویزیون نیز شروع به فعالیت نمود .

در نهم مرداد ماه سال 1376 همزمان با حضور رهبر معظم انقلاب  اسلامی در سازمان صدا و سیما ، شبکه استانی صدای مرکز اردبيل افتتاح شده است.
شبکه استانی سیمای مر کز اردبیل (شبکه سبلان) نیز درسوم مرداد ماه سال 1379 همزمان با تشريف فرمايي مقام عظمایی ولايت به استان اردبیل،‌ افتتاح گرديد.

 الحمدلله به حول و قوه الهی و با تلاش و کوشش کارکنان هنرمند و ساعی مرکز اردبیل امروز صدا و سیمای مرکز اردبیل در رادیو و تلویزیون بصورت 24 ساعته برنامه تولید و پخش می نماید .

پل های ارتباطی با مرکز

 

پل های ارتباطی صداو سیمای مرکز

روابط عمومی
تلفن گویا:162, تلفن: 33811333
پيامك:30000451
واحد سيما
پيامك:30000453
تلفن: 31262232
واحد صدا
پيامك:30000452
تلفن: 31262236
واحد خبر
تلفن:31262226
پیامک: 30000454
واحد سايت
تلفن: 31262029 ,info[at]ardabil.irib.ir
تلفن مركزي (تلفنخانه)
312600
045-33811333-6