سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

روابط عمومی

 

 

  • رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل و رئیس دانشگاه محقق اردبیلی با اهدای لوح سپاس از مدیر کل مرکز قدردانی کرد. رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل و رئیس دانشگاه محقق اردبیلی با اهدای لوح سپاس از مدیر کل مرکز قدردانی کرد.
  • مدیر تیم های ملی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی با اهدای لوح سپاس از مدیر کل مرکز اردبیل قدردانی کرد. مدیر تیم های ملی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی با اهدای لوح سپاس از مدیر کل مرکز اردبیل قدردانی کرد.
  • صداوسیمای اردبیل برای گرامیداشت رشادت ها و یاد و خاطره یادگاران هشت سال دفاع مقدس، ویژه برنامه های مختلفی را تدارک دیده است. صداوسیمای اردبیل برای گرامیداشت رشادت ها و یاد و خاطره یادگاران هشت سال دفاع مقدس، ویژه برنامه های مختلفی را تدارک دیده است.
  • مدرسه فوتبال صداوسیمای مرکز اردبیل در راستای غنی سازی اوقات فراغت تابستانی، که از تیرماه فعالیت خود را آغاز کرده بود به کار خود پایان داد. مدرسه فوتبال صداوسیمای مرکز اردبیل در راستای غنی سازی اوقات فراغت تابستانی، که از تیرماه فعالیت خود را آغاز کرده بود به کار خود پایان داد.
  • جلسه هماهنگی اولین همایش بین‌المللی و دومین همایش ملی «اربعین» با حضور هیات رئیسه دانشگاه محقق اردبیل ،مدیرکل و معاونین صداوسیمای مرکز اردبیل در سالن جلسات صداوسیمای مرکز اردبیل برگزار شد . جلسه هماهنگی اولین همایش بین‌المللی و دومین همایش ملی «اربعین» با حضور هیات رئیسه دانشگاه محقق اردبیل ،مدیرکل و معاونین صداوسیمای مرکز اردبیل در سالن ...

آخرین اخبار مرکز آرشیو خبرها

رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل و...
قدردانی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی از مدیر کل صدا و سیما
رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل و رئیس دانشگاه محقق اردبیلی با اهدای لوح سپاس از مدیر کل مرکز قدردانی کرد.
مدیر تیم های ملی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی با اهدای لوح سپاس...
قدردانی از مدیر کل صدا و سیما
مدیر تیم های ملی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی با اهدای لوح سپاس از مدیر کل مرکز اردبیل قدردانی کرد.
صداوسیمای اردبیل برای گرامیداشت رشادت ها و یاد و خاطره یادگاران هشت...
هفته دفاع مقدس در رسانه استانی اردبیل
صداوسیمای اردبیل برای گرامیداشت رشادت ها و یاد و خاطره یادگاران هشت سال دفاع مقدس، ویژه برنامه های مختلفی را تدارک دیده است.
مدرسه فوتبال صداوسیمای مرکز اردبیل در راستای غنی سازی اوقات فراغت...
اختتامیه مدرسه فوتبال مرکز اردبیل
مدرسه فوتبال صداوسیمای مرکز اردبیل در راستای غنی سازی اوقات فراغت تابستانی، که از تیرماه فعالیت خود را آغاز کرده بود به کار خود پایان داد.
جلسه هماهنگی اولین همایش بین‌المللی و دومین همایش ملی «اربعین» با حضور...
جلسه هماهنگی اولین همایش بین‌المللی و دومین همایش ملی «اربعین» در صداوسیمای مرکز اردبیل
جلسه هماهنگی اولین همایش بین‌المللی و دومین همایش ملی «اربعین» با حضور هیات رئیسه دانشگاه محقق اردبیل ،مدیرکل و معاونین صداوسیمای مرکز اردبیل در سالن جلسات صداوسیمای مرکز اردبیل برگزار شد .

معرفی مرکز

 

صدا و سیمای مرکز اردبیل ابتدا در آذرماه سال ۱۳۵۲ هجری شمسی با هدف رله ی برنامه های رادیو ایران و زیر نظر مرکز آذربایجان شرقی راه اندازی شد.  البته تولید برنامه های رادیویی در اردبیل از نوروز ۱۳۵۳ با تولید و پخش روزانه  یک ساعت برنامه که  قالب برنامه ها بصورت ترکیبی ساده و پانزده دقیقه آن مختص یک بخش خبری بوده، آغاز شد.

بعد از پیروزی انقلاب اسلامی  و در سال ۱۳۶۱ صدا و سیمای مرکز اردبیل از مرکز آذربایجان شرقی منفک شده و به عنوان یک مرکز مستقل فعالیت خود را ادامه داد و سپس نسبت به راه اندازی رادیو و تلویزیون محلی اقدام کرد. همچنین بخش خبری ساعت 45/16 تلویزیون محلی نیز شروع به فعالیت نمود.

در نهم مرداد ماه سال ۱۳۷۶ همزمان با سالروز حضور رهبر معظم انقلاب  اسلامی در سازمان صدا و سیما ، شبکه استانی صدای مرکز اردبیل (رادیو اردبیل)افتتاح شده است.

شبکه استانی سیمای مر کز اردبیل (شبکه سبلان) نیز درسوم مرداد ماه سال ۱۳۷۹ همزمان با تشریف فرمایی مقام معظم رهبری به استان اردبیل،‌ افتتاح گردید.

در نیمه دوم سال 1389 طرح ارائه شده مبنی بر راه اندازی رادیو برون مرزی به سازمان مورد موافقت قرار گرفت و پس از صدور مجوز به پیشنهاد مرکز اردبیل این رادیو به نام رادیو آران نامگذاری شد و در 26 خردادماه  1390 رسما افتتاح شد.

رادیو برون مرزی آران  هم اکنون روزانه 8 ساعت برنامه به زبان آذری تولید و پخش نموده و  روزانه در 3 بخش خبری تلویزیونی و سه بخش خبری رادیویی ، اخبار و رویدادهای مهم کشور را به سمع و نظر مخاطبان برون مرزی می رساند.

در حوزه فضای مجازی هم که از نیمه دوم سال 1396 فعال شده، مرکز با 25 کانال و صفحه در پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی فعالیت می کند.

 الحمدلله به حول و قوه الهی و با تلاش و کوشش کارکنان هنرمند و ساعی این مرکز امروز صدا و سیمای مرکز اردبیل در رادیو و تلویزیون بصورت ۲۴ ساعته برنامه تولید و پخش می نماید .

 

پل های ارتباطی با مرکز

 

پل های ارتباطی صداو سیمای مرکز

روابط عمومی
تلفن گویا:162, تلفن: 33811333
پیامک:30000451
واحد سیما
پیامک:30000453
تلفن: 31262232
واحد صدا
پیامک:30000452
تلفن: 31262236
واحد خبر
تلفن:31262226
پیامک: 30000454
واحد سایت
تلفن: 31262295 ,info[at]ardabil.irib.ir
تلفن مرکزی (تلفنخانه)
3126000
045-33811333-6