اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | دوشنبه، ۷ فروردین ۱۳۹۶

روابط عمومی

 

 

  • فیلم های سینمایی شبکه سبلان در نیمه اول فروردین ماه 96
  • مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل در دیدار با مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل از همراهی و همدلی رسانه ملی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت قدردانی کرد. مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل در دیدار با مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل از همراهی و همدلی رسانه ملی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت...
  • در همایش مدیران حراست سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، حراست مرکز اردبیل رتبه برتر را کسب کرد. در همایش مدیران حراست سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، حراست مرکز اردبیل رتبه برتر را کسب کرد.
  • مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل با مدیر کل صدا و سیمای دیدار و در خصوص هماهنگی و همفکری برای پوشش مناسب رسانه ای مسابقات آسیایی والیبال در اردیبهشت ماه 96 در اردبیل گفتگو کرد. مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل با مدیر کل صدا و سیمای دیدار و در خصوص هماهنگی و همفکری برای پوشش مناسب رسانه ای مسابقات آسیایی والیبال در...
  • فیلم های سینمایی شبکه سبلان در نیمه دوم اسفند ماه 95

آخرین اخبار مرکز آرشیو خبرها

فیلم های سینمایی شبکه سبلان در نیمه اول فروردین ماه 96
فیلم های سینمایی شبکه سبلان در نیمه اول فروردین ماه 96
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل در دیدار با مدیر کل...
قدردانی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثار گران از صدا و سیما
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل در دیدار با مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل از همراهی و همدلی رسانه ملی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت قدردانی کرد.
در همایش مدیران حراست سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، حراست...
کسب رتبه برتر حراست مرکز اردبیل
در همایش مدیران حراست سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، حراست مرکز اردبیل رتبه برتر را کسب کرد.
مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل با مدیر کل صدا و سیمای دیدار و در...
پوشش رسانه ای مسابقات آسیایی والیبال
مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل با مدیر کل صدا و سیمای دیدار و در خصوص هماهنگی و همفکری برای پوشش مناسب رسانه ای مسابقات آسیایی والیبال در اردیبهشت ماه 96 در اردبیل گفتگو کرد.
فیلم های سینمایی شبکه سبلان در نیمه دوم اسفند ماه 95
فیلم های سینمایی شبکه سبلان در نیمه دوم اسفند ماه 95

تاریخچه مرکز

صدا و سیمای مرکز اردبیل ابتدا در آذرماه سال 1352 هجری شمسی با هدف رله ی برنامه های رادیو ایران و زیر نظر مرکز آذربایجان شرقی راه اندازی شده است که توليد برنامه هاي راديويي در اردبيل از نوروز 1353 با توليد و پخش روزانه  يك ساعت برنامه که  قالب برنامه ها بصورت ترکیبی ساده بوده است وپانزده دقیقه آن مختص یک بخش خبری بوده، آغاز شد.

بعد از پيروزی انقلاب اسلامی  و در سال 1361 صدا و سیمای مرکز اردبیل از مرکز آذربایجان شرقی منفک و بصورت مرکزی مستقل فعالیت خود را ادامه داده و نسبت به راه اندازی رادیو و تلویزیون محلی اقدام و همچنین بخش خبری ساعت 16/45 تلویزیون نیز شروع به فعالیت نمود .

در نهم مرداد ماه سال 1376 همزمان با حضور رهبر معظم انقلاب  اسلامی در سازمان صدا و سیما ، شبکه استانی صدای مرکز اردبيل افتتاح شده است.
شبکه استانی سیمای مر کز اردبیل (شبکه سبلان) نیز درسوم مرداد ماه سال 1379 همزمان با تشريف فرمايي مقام عظمایی ولايت به استان اردبیل،‌ افتتاح گرديد.

 الحمدلله به حول و قوه الهی و با تلاش و کوشش کارکنان هنرمند و ساعی مرکز اردبیل امروز صدا و سیمای مرکز اردبیل در رادیو و تلویزیون بصورت 24 ساعته برنامه تولید و پخش می نماید .

پل های ارتباطی با مرکز

 

پل های ارتباطی صداو سیمای مرکز

روابط عمومی
تلفن گویا:162, تلفن: 3381333
پيامك:30000451
واحد سيما
پيامك:30000453
تلفن: 31262232
واحد صدا
پيامك:30000452
تلفن: 31262236
واحد خبر
تلفن:31262226
پیامک: 30000454
واحد سايت
تلفن: 32162029 ,info[at]ardabil.irib.ir
تلفن مركزي (تلفنخانه)
312600
045-3381333-6