سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

روابط عمومی

 

 

  • مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل طی پیامی از اهدا کننده کتاب به کتابخانه مرکز اردبیل تقدیر و تشکر کرد. مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل طی پیامی از اهدا کننده کتاب به کتابخانه مرکز اردبیل تقدیر و تشکر کرد.
  • مدیرکل محترم صدا و سیمای اردبیل با صدور پیامی فرارسیدن ماه مبارک رمضان را تبریک گفت. مدیرکل محترم صدا و سیمای اردبیل با صدور پیامی فرارسیدن ماه مبارک رمضان را تبریک گفت.
  • صدا و سیمای مرکز اردبیل با تولید و پخش ویژه برنامه های مختلفی در ماه رحمت و مغفرت، همراه لحظات معنوی روزه داران خواهد بود. صدا و سیمای مرکز اردبیل با تولید و پخش ویژه برنامه های مختلفی در ماه رحمت و مغفرت، همراه لحظات معنوی روزه داران خواهد بود.
  • مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل با دادستان عمومی و انقلاب اردبیل دیدار و گفتگو کرد . مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل با دادستان عمومی و انقلاب اردبیل دیدار و گفتگو کرد .
  •      

آخرین اخبار مرکز آرشیو خبرها

مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل طی پیامی از اهدا کننده کتاب به کتابخانه...
تقدیر مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل از اهدا کننده کتاب به کتابخانه مرکز اردبیل
مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل طی پیامی از اهدا کننده کتاب به کتابخانه مرکز اردبیل تقدیر و تشکر کرد.
مدیرکل محترم صدا و سیمای اردبیل با صدور پیامی فرارسیدن ماه مبارک رمضان...
پیام تبریک مدیرکل مرکز اردبیل به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان
مدیرکل محترم صدا و سیمای اردبیل با صدور پیامی فرارسیدن ماه مبارک رمضان را تبریک گفت.
صدا و سیمای مرکز اردبیل با تولید و پخش ویژه برنامه های مختلفی در ماه...
استقبال از ماه مبارک رمضان
صدا و سیمای مرکز اردبیل با تولید و پخش ویژه برنامه های مختلفی در ماه رحمت و مغفرت، همراه لحظات معنوی روزه داران خواهد بود.
مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل با دادستان عمومی و انقلاب اردبیل دیدار...
دیدار مدیرکل صدا و سیما با دادستان اردبیل
مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل با دادستان عمومی و انقلاب اردبیل دیدار و گفتگو کرد .

معرفی مرکز

 

صدا و سیمای مرکز اردبیل ابتدا در آذرماه سال ۱۳۵۲ هجری شمسی با هدف رله ی برنامه های رادیو ایران و زیر نظر مرکز آذربایجان شرقی راه اندازی شد.  البته تولید برنامه های رادیویی در اردبیل از نوروز ۱۳۵۳ با تولید و پخش روزانه  یک ساعت برنامه که  قالب برنامه ها بصورت ترکیبی ساده و پانزده دقیقه آن مختص یک بخش خبری بوده، آغاز شد.

بعد از پیروزی انقلاب اسلامی  و در سال ۱۳۶۱ صدا و سیمای مرکز اردبیل از مرکز آذربایجان شرقی منفک شده و به عنوان یک مرکز مستقل فعالیت خود را ادامه داد و سپس نسبت به راه اندازی رادیو و تلویزیون محلی اقدام کرد. همچنین بخش خبری ساعت 45/16 تلویزیون محلی نیز شروع به فعالیت نمود.

در نهم مرداد ماه سال ۱۳۷۶ همزمان با حضور رهبر معظم انقلاب  اسلامی در سازمان صدا و سیما ، شبکه استانی صدای مرکز اردبیل (رادیو اردبیل)افتتاح شده است.

شبکه استانی سیمای مر کز اردبیل (شبکه سبلان) نیز درسوم مرداد ماه سال ۱۳۷۹ همزمان با تشریف فرمایی مقام معظم رهبری به استان اردبیل،‌ افتتاح گردید.

در نیمه دوم سال 1389 طرح ارائه شده مبنی بر راه اندازی رادیو برون مرزی به سازمان مورد موافقت قرار گرفت و پس از صدور مجوز به پیشنهاد مرکز اردبیل این رادیو به نام رادیو آران نامگذاری شد و در 26 خردادماه  1390 رسما افتتاح شد.

رادیو برون مرزی آران  هم اکنون روزانه 8 ساعت برنامه به زبان آذری تولید و پخش نموده و  روزانه در 3 بخش خبری تلویزیونی و سه بخش خبری رادیویی ، اخبار و رویدادهای مهم کشور را به سمع و نظر مخاطبان برون مرزی می رساند.

در حوزه فضای مجازی هم که از نیمه دوم سال 1396 فعال شده، مرکز با 25 کانال و صفحه در پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی فعالیت می کند.

 الحمدلله به حول و قوه الهی و با تلاش و کوشش کارکنان هنرمند و ساعی این مرکز امروز صدا و سیمای مرکز اردبیل در رادیو و تلویزیون بصورت ۲۴ ساعته برنامه تولید و پخش می نماید .

 

پل های ارتباطی با مرکز

 

پل های ارتباطی صداو سیمای مرکز

روابط عمومی
تلفن گویا:162, تلفن: 33811333
پیامک:30000451
واحد سیما
پیامک:30000453
تلفن: 31262232
واحد صدا
پیامک:30000452
تلفن: 31262236
واحد خبر
تلفن:31262226
پیامک: 30000454
واحد سایت
تلفن: 31262295 ,info[at]ardabil.irib.ir
تلفن مرکزی (تلفنخانه)
3126000
045-33811333-6