اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | دوشنبه، ۳۰ مرداد ۱۳۹۶

روابط عمومی

 

 

  • اولین جلسه ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور مدیر کل، معاونان، مدیران و برنامه سازان صدا و سیمای مرکز اردبیل به منظور بررسی اولویت ها و نحوه پرداخت رسانه ای برگزار شد. اولین جلسه ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور مدیر کل، معاونان، مدیران و برنامه سازان صدا و سیمای مرکز اردبیل به منظور بررسی...
  • مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل با اهداء لوح تقدیر به مسئول دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل در مراسم تجلیل از پنج تکواندو کار پیشکسوت استان و نیز بخاطر فراهم نمودن زمینه توسعه و رشد ورزش تکواندو در استان قدردانی کرد. مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل با اهداء لوح تقدیر به مسئول دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل در مراسم تجلیل از پنج تکواندو کار پیشکسوت...
  • رسول حاجی زاده مسئول دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل به سمت رئیس کمیته روابط عمومی هیئت تکواندواستان اردبیل منصوب شد. رسول حاجی زاده مسئول دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل به سمت رئیس کمیته روابط عمومی هیئت تکواندواستان اردبیل منصوب شد.
  • مدیر کل کتابخانه های عمومی استان با اهدای لوح تقدیر و تندیس جشنواره از مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل بخاطر حضور و مشارکت موثر در برگزاری جشنواره رضوی قدردانی کرد. مدیر کل کتابخانه های عمومی استان با اهدای لوح تقدیر و تندیس جشنواره از مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل بخاطر حضور و مشارکت موثر در برگزاری جشنواره...
  • مسئول دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل به سمت رئیس کمیته روابط عمومی هیئت تکواندواستان اردبیل منصوب شد. مسئول دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل به سمت رئیس کمیته روابط عمومی هیئت تکواندواستان اردبیل منصوب شد.

آخرین اخبار مرکز آرشیو خبرها

اولین جلسه ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور...
نکوداشت چهل سالگی انقلاب در مرکز اردبیل
اولین جلسه ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور مدیر کل، معاونان، مدیران و برنامه سازان صدا و سیمای مرکز اردبیل به منظور بررسی اولویت ها و نحوه پرداخت رسانه ای برگزار شد.
مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل با اهداء لوح تقدیر به مسئول دفتر و...
قدردانی از مسئول دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل
مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل با اهداء لوح تقدیر به مسئول دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل در مراسم تجلیل از پنج تکواندو کار پیشکسوت استان و نیز بخاطر فراهم نمودن زمینه توسعه و رشد ورزش تکواندو در استان قدردانی کرد.
رسول حاجی زاده مسئول دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل به سمت...
حکم انتصاب
رسول حاجی زاده مسئول دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل به سمت رئیس کمیته روابط عمومی هیئت تکواندواستان اردبیل منصوب شد.
مدیر کل کتابخانه های عمومی استان با اهدای لوح تقدیر و تندیس جشنواره از...
قدردانی از صدا وسیمای مرکز اردبیل
مدیر کل کتابخانه های عمومی استان با اهدای لوح تقدیر و تندیس جشنواره از مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل بخاطر حضور و مشارکت موثر در برگزاری جشنواره رضوی قدردانی کرد.
مسئول دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل به سمت رئیس کمیته...
حکم انتصاب
مسئول دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل به سمت رئیس کمیته روابط عمومی هیئت تکواندواستان اردبیل منصوب شد.

تاریخچه مرکز

صدا و سیمای مرکز اردبیل ابتدا در آذرماه سال 1352 هجری شمسی با هدف رله ی برنامه های رادیو ایران و زیر نظر مرکز آذربایجان شرقی راه اندازی شده است که توليد برنامه هاي راديويي در اردبيل از نوروز 1353 با توليد و پخش روزانه  يك ساعت برنامه که  قالب برنامه ها بصورت ترکیبی ساده بوده است وپانزده دقیقه آن مختص یک بخش خبری بوده، آغاز شد.

بعد از پيروزی انقلاب اسلامی  و در سال 1361 صدا و سیمای مرکز اردبیل از مرکز آذربایجان شرقی منفک و بصورت مرکزی مستقل فعالیت خود را ادامه داده و نسبت به راه اندازی رادیو و تلویزیون محلی اقدام و همچنین بخش خبری ساعت 16/45 تلویزیون نیز شروع به فعالیت نمود .

در نهم مرداد ماه سال 1376 همزمان با حضور رهبر معظم انقلاب  اسلامی در سازمان صدا و سیما ، شبکه استانی صدای مرکز اردبيل افتتاح شده است.
شبکه استانی سیمای مر کز اردبیل (شبکه سبلان) نیز درسوم مرداد ماه سال 1379 همزمان با تشريف فرمايي مقام عظمایی ولايت به استان اردبیل،‌ افتتاح گرديد.

 الحمدلله به حول و قوه الهی و با تلاش و کوشش کارکنان هنرمند و ساعی مرکز اردبیل امروز صدا و سیمای مرکز اردبیل در رادیو و تلویزیون بصورت 24 ساعته برنامه تولید و پخش می نماید .

پل های ارتباطی با مرکز

 

پل های ارتباطی صداو سیمای مرکز

روابط عمومی
تلفن گویا:162, تلفن: 33811333
پيامك:30000451
واحد سيما
پيامك:30000453
تلفن: 31262232
واحد صدا
پيامك:30000452
تلفن: 31262236
واحد خبر
تلفن:31262226
پیامک: 30000454
واحد سايت
تلفن: 31262029 ,info[at]ardabil.irib.ir
تلفن مركزي (تلفنخانه)
312600
045-33811333-6