سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین | سه‌شنبه، ۷ تیر ۱۴۰۱

روابط عمومی

 

 

  • مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل با حضور در باشگاه خبرنگاران جوان با استعدادهای جوان دوره عکاسی دیدار کرد. مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل با حضور در باشگاه خبرنگاران جوان با استعدادهای جوان دوره عکاسی دیدار کرد.
  • دکتر ملااحمدی مدیرکل صدا و سیمای از حاج رحمت رحیم پور همکار بازنشسته عیادت کرد. دکتر ملااحمدی مدیرکل صدا و سیمای از حاج رحمت رحیم پور همکار بازنشسته عیادت کرد.
  • خانم پریسا صدائی آذر وآقای داور فرمانی همکاران ساعی رسانه استانی اردبیل توانستند در پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر رضوی برای بازی در نمایش خانم پریسا صدائی آذر وآقای داور فرمانی همکاران ساعی رسانه استانی اردبیل توانستند در پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر رضوی برای بازی در نمایش "سیمرغ"...
  • مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل در پیامی درگذشت پیرغلام حسینی حاج رحیم حیدری را تسلیت گفت. مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل در پیامی درگذشت پیرغلام حسینی حاج رحیم حیدری را تسلیت گفت.
  • مدیرعامل شرکت توزیع نیرو برق استان اردبیل با مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل دریدار و گفتگو کرد . مدیرعامل شرکت توزیع نیرو برق استان اردبیل با مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل دیدار و گفتگو کرد .

آخرین اخبار مرکز آرشیو خبرها

مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل با حضور در باشگاه خبرنگاران جوان با...
بازدید مدیرکل مرکز اردبیل از کلاس استعدادهای جوان دوره عکاسی باشگاه خبرنگاران جوان
مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل با حضور در باشگاه خبرنگاران جوان با استعدادهای جوان دوره عکاسی دیدار کرد.
دکتر ملااحمدی مدیرکل صدا و سیمای از حاج رحمت رحیم پور همکار بازنشسته...
عیادت مدیرکل مرکز اردبیل از همکار بازنشسته
دکتر ملااحمدی مدیرکل صدا و سیمای از حاج رحمت رحیم پور همکار بازنشسته عیادت کرد.
خانم پریسا صدائی آذر وآقای داور فرمانی همکاران ساعی رسانه استانی...
همکاران صداوسیمای مرکز اردبیل بار دیگر خوش درخشیدند
خانم پریسا صدائی آذر وآقای داور فرمانی همکاران ساعی رسانه استانی اردبیل توانستند در پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر رضوی برای بازی در نمایش "سیمرغ" جایزه اول زن ومرد را از آن خود کنند.
مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل در پیامی درگذشت پیرغلام حسینی حاج رحیم...
پیام تسلیت مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل بمناسبت درگذشت حاج رحیم حیدری
مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل در پیامی درگذشت پیرغلام حسینی حاج رحیم حیدری را تسلیت گفت.
مدیرعامل شرکت توزیع نیرو برق استان اردبیل با مدیر کل صدا و سیمای مرکز...
دیدار مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل با مدیر کل صداوسیمای اردبیل
مدیرعامل شرکت توزیع نیرو برق استان اردبیل با مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل دیدار و گفتگو کرد .

معرفی مرکز

 

صدا و سیمای مرکز اردبیل ابتدا در آذرماه سال ۱۳۵۲ هجری شمسی با هدف رله ی برنامه های رادیو ایران و زیر نظر مرکز آذربایجان شرقی راه اندازی شد.  البته تولید برنامه های رادیویی در اردبیل از نوروز ۱۳۵۳ با تولید و پخش روزانه  یک ساعت برنامه که  قالب برنامه ها بصورت ترکیبی ساده و پانزده دقیقه آن مختص یک بخش خبری بوده، آغاز شد.

بعد از پیروزی انقلاب اسلامی  و در سال ۱۳۶۱ صدا و سیمای مرکز اردبیل از مرکز آذربایجان شرقی منفک شده و به عنوان یک مرکز مستقل فعالیت خود را ادامه داد و سپس نسبت به راه اندازی رادیو و تلویزیون محلی اقدام کرد. همچنین بخش خبری ساعت 45/16 تلویزیون محلی نیز شروع به فعالیت نمود.

در نهم مرداد ماه سال ۱۳۷۶ همزمان با سالروز حضور رهبر معظم انقلاب  اسلامی در سازمان صدا و سیما ، شبکه استانی صدای مرکز اردبیل (رادیو اردبیل)افتتاح شده است.

شبکه استانی سیمای مر کز اردبیل (شبکه سبلان) نیز درسوم مرداد ماه سال ۱۳۷۹ همزمان با تشریف فرمایی مقام معظم رهبری به استان اردبیل،‌ افتتاح گردید.

در نیمه دوم سال 1389 طرح ارائه شده مبنی بر راه اندازی رادیو برون مرزی به سازمان مورد موافقت قرار گرفت و پس از صدور مجوز به پیشنهاد مرکز اردبیل این رادیو به نام رادیو آران نامگذاری شد و در 26 خردادماه  1390 رسما افتتاح شد.

رادیو برون مرزی آران  هم اکنون روزانه 8 ساعت برنامه به زبان آذری تولید و پخش نموده و  روزانه در 3 بخش خبری تلویزیونی و سه بخش خبری رادیویی ، اخبار و رویدادهای مهم کشور را به سمع و نظر مخاطبان برون مرزی می رساند.

در حوزه فضای مجازی هم که از نیمه دوم سال 1396 فعال شده، مرکز با 25 کانال و صفحه در پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی فعالیت می کند.

 الحمدلله به حول و قوه الهی و با تلاش و کوشش کارکنان هنرمند و ساعی این مرکز امروز صدا و سیمای مرکز اردبیل در رادیو و تلویزیون بصورت ۲۴ ساعته برنامه تولید و پخش می نماید .

 

پل های ارتباطی با مرکز

 

پل های ارتباطی صداو سیمای مرکز

روابط عمومی
تلفن گویا:162, تلفن: 33811333
پیامک:30000451
واحد سیما
پیامک:30000453
تلفن: 31262232
واحد صدا
پیامک:30000452
تلفن: 31262236
واحد خبر
تلفن:31262226
پیامک: 30000454
واحد سایت
تلفن: 31262295 ,info[at]ardabil.irib.ir
تلفن مرکزی (تلفنخانه)
3126000
045-33811333-6