حمایت از کالای ایرانی | چهارشنبه، ۲۴ مرداد ۱۳۹۷

روابط عمومی

 

 

  • افتخار به گذشته و امید به آینده اصل راهبردی برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است. افتخار به گذشته و امید به آینده اصل راهبردی برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است.
  • به مناسبت روز خبرنگار در مراسمی محورهای تهیه تولید و پخش خبر تبیین و از خبرنگاران خبرگزاری صدا و سیمای مرکز اردبیل خبرنگاران شهرستانها و باشگاه خبرنگاران تجلیل شد . به مناسبت روز خبرنگار در مراسمی محورهای تهیه تولید و پخش خبر تبیین و از خبرنگاران خبرگزاری صدا و سیمای مرکز اردبیل خبرنگاران شهرستانها و باشگاه...
  • همایش تجلیل از خادمین محرم ویژه برنامه روز هفتم محرم شهر خلخال برگزارشد. همایش تجلیل از خادمین محرم ویژه برنامه روز هفتم محرم شهر خلخال برگزارشد.
  • به مناسبت روز خبرنگار مسئولان دستگاه های مختلف اجرایی استان با مدیر کل و کارکنان واحد خبر صدا و سیمای مرکز اردبیل دیدار کردند. به مناسبت روز خبرنگار مسئولان دستگاه های مختلف اجرایی استان با مدیر کل و کارکنان واحد خبر صدا و سیمای مرکز اردبیل دیدار کردند.
  • جلسه هماهنگی گرامیداشت روزخبرنگار و تجلیل از خبرنگاران استان در صدا و سیمای مرکز اردبیل برگزار شد. جلسه هماهنگی گرامیداشت روزخبرنگار و تجلیل از خبرنگاران استان در صدا و سیمای مرکز اردبیل برگزار شد.

آخرین اخبار مرکز آرشیو خبرها

افتخار به گذشته و امید به آینده اصل راهبردی برنامه های چهلمین سالگرد...
افتخار به گذشته و امید به آینده
افتخار به گذشته و امید به آینده اصل راهبردی برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است.
به مناسبت روز خبرنگار در مراسمی محورهای تهیه تولید و پخش خبر تبیین و...
روز خبرنگار
به مناسبت روز خبرنگار در مراسمی محورهای تهیه تولید و پخش خبر تبیین و از خبرنگاران خبرگزاری صدا و سیمای مرکز اردبیل خبرنگاران شهرستانها و باشگاه خبرنگاران تجلیل شد .
همایش تجلیل از خادمین محرم ویژه برنامه روز هفتم محرم شهر خلخال...
همایش تجلیل از خادمین محرم در خلخال
همایش تجلیل از خادمین محرم ویژه برنامه روز هفتم محرم شهر خلخال برگزارشد.
به مناسبت روز خبرنگار مسئولان دستگاه های مختلف اجرایی استان با مدیر کل...
دیدار مسئولان با خبرنگاران واحد خبر اردبیل
به مناسبت روز خبرنگار مسئولان دستگاه های مختلف اجرایی استان با مدیر کل و کارکنان واحد خبر صدا و سیمای مرکز اردبیل دیدار کردند.
جلسه هماهنگی گرامیداشت روزخبرنگار و تجلیل از خبرنگاران استان در صدا و...
برگزاری جلسه هماهنگی گرامیداشت روز خبرنگار
جلسه هماهنگی گرامیداشت روزخبرنگار و تجلیل از خبرنگاران استان در صدا و سیمای مرکز اردبیل برگزار شد.

صدا و سیمای مرکز اردبیل ابتدا در آذرماه سال 1352 هجری شمسی با هدف رله ی برنامه های رادیو ایران و زیر نظر مرکز آذربایجان شرقی راه اندازی شده است که توليد برنامه هاي راديويي در اردبيل از نوروز 1353 با توليد و پخش روزانه  يك ساعت برنامه که  قالب برنامه ها بصورت ترکیبی ساده بوده است وپانزده دقیقه آن مختص یک بخش خبری بوده، آغاز شد.

بعد از پيروزی انقلاب اسلامی  و در سال 1361 صدا و سیمای مرکز اردبیل از مرکز آذربایجان شرقی منفک و بصورت مرکزی مستقل فعالیت خود را ادامه داده و نسبت به راه اندازی رادیو و تلویزیون محلی اقدام و همچنین بخش خبری ساعت 16/45 تلویزیون نیز شروع به فعالیت نمود .

در نهم مرداد ماه سال 1376 همزمان با حضور رهبر معظم انقلاب  اسلامی در سازمان صدا و سیما ، شبکه استانی صدای مرکز اردبيل افتتاح شده است.
شبکه استانی سیمای مر کز اردبیل (شبکه سبلان) نیز درسوم مرداد ماه سال 1379 همزمان با تشريف فرمايي مقام عظمایی ولايت به استان اردبیل،‌ افتتاح گرديد.

 الحمدلله به حول و قوه الهی و با تلاش و کوشش کارکنان هنرمند و ساعی مرکز اردبیل امروز صدا و سیمای مرکز اردبیل در رادیو و تلویزیون بصورت 24 ساعته برنامه تولید و پخش می نماید .

پل های ارتباطی با مرکز

 

پل های ارتباطی صداو سیمای مرکز

روابط عمومی
تلفن گویا:162, تلفن: 33811333
پيامك:30000451
واحد سيما
پيامك:30000453
تلفن: 31262232
واحد صدا
پيامك:30000452
تلفن: 31262236
واحد خبر
تلفن:31262226
پیامک: 30000454
واحد سايت
تلفن: 31262029 ,info[at]ardabil.irib.ir
تلفن مركزي (تلفنخانه)
312600
045-33811333-6