حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۲ تیر ۱۳۹۷

روابط عمومی

 

 

  • هم‌اکنون بیش از ۹۵ درصد استان اردبیل زیرپوشش فرستنده های دیجیتال است و طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده بزودی تمام مناطق استان زیر پوشش این فرستنده‌ها قرار می‌گیرد. هم‌اکنون بیش از ۹۵ درصد استان اردبیل زیرپوشش فرستنده های دیجیتال است و طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده بزودی تمام مناطق استان زیر پوشش این فرستنده‌ها...
  • آیت الله علی فروغی ضمن دیدار با مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل از واحد های مختلف مرکز بازدید کرد. آیت الله علی فروغی ضمن دیدار با مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل از واحد های مختلف مرکز بازدید کرد.
  • صدا وسیمای مرکز اردبیل با ویژه برنامه خاص و مخاطب پسند به استقبال عید سعید فطر می رود. صدا وسیمای مرکز اردبیل با ویژه برنامه خاص و مخاطب پسند به استقبال عید سعید فطر می رود.
  • شورای فرهنگ عمومی شهرستان نیر با حضور مدیرکل صداوسیمای مرکز اردبیل و معاونیش در محل دفتر امام جمعه تشکیل شد. شورای فرهنگ عمومی شهرستان نیر با حضور مدیرکل صداوسیمای مرکز اردبیل و معاونیش در محل دفتر امام جمعه تشکیل شد.
  • راهپیمایی روز جهانی قدس بصورت زنده از شبکه استانی صدا و سیمای مرکز اردبیل و شبکه های سراسری و برون مرزی منعکس شد. راهپیمایی روز جهانی قدس بصورت زنده از شبکه استانی صدا و سیمای مرکز اردبیل و شبکه های سراسری و برون مرزی منعکس شد.

آخرین اخبار مرکز آرشیو خبرها

هم‌اکنون بیش از ۹۵ درصد استان اردبیل زیرپوشش فرستنده های دیجیتال است و...
۹۵ درصد استان اردبیل زیر پوشش فرستنده دیجیتال
هم‌اکنون بیش از ۹۵ درصد استان اردبیل زیرپوشش فرستنده های دیجیتال است و طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده بزودی تمام مناطق استان زیر پوشش این فرستنده‌ها قرار می‌گیرد.
آیت الله علی فروغی ضمن دیدار با مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل از...
بازدید امام جمعه موقت اردبیل از صدا و سیما
آیت الله علی فروغی ضمن دیدار با مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل از واحد های مختلف مرکز بازدید کرد.
صدا وسیمای مرکز اردبیل با ویژه برنامه خاص و مخاطب پسند به استقبال عید...
ویژه برنامه عید سعید فطر در صدا و سیمای مرکز اردبیل
صدا وسیمای مرکز اردبیل با ویژه برنامه خاص و مخاطب پسند به استقبال عید سعید فطر می رود.
شورای فرهنگ عمومی شهرستان نیر با حضور مدیرکل صداوسیمای مرکز اردبیل و...
شورای فرهنگ عمومی نیر
شورای فرهنگ عمومی شهرستان نیر با حضور مدیرکل صداوسیمای مرکز اردبیل و معاونیش در محل دفتر امام جمعه تشکیل شد.
راهپیمایی روز جهانی قدس بصورت زنده از شبکه استانی صدا و سیمای مرکز...
انعکاس راهپیمایی روز قدس از شبکه های استانی و سراسری
راهپیمایی روز جهانی قدس بصورت زنده از شبکه استانی صدا و سیمای مرکز اردبیل و شبکه های سراسری و برون مرزی منعکس شد.

صدا و سیمای مرکز اردبیل ابتدا در آذرماه سال 1352 هجری شمسی با هدف رله ی برنامه های رادیو ایران و زیر نظر مرکز آذربایجان شرقی راه اندازی شده است که توليد برنامه هاي راديويي در اردبيل از نوروز 1353 با توليد و پخش روزانه  يك ساعت برنامه که  قالب برنامه ها بصورت ترکیبی ساده بوده است وپانزده دقیقه آن مختص یک بخش خبری بوده، آغاز شد.

بعد از پيروزی انقلاب اسلامی  و در سال 1361 صدا و سیمای مرکز اردبیل از مرکز آذربایجان شرقی منفک و بصورت مرکزی مستقل فعالیت خود را ادامه داده و نسبت به راه اندازی رادیو و تلویزیون محلی اقدام و همچنین بخش خبری ساعت 16/45 تلویزیون نیز شروع به فعالیت نمود .

در نهم مرداد ماه سال 1376 همزمان با حضور رهبر معظم انقلاب  اسلامی در سازمان صدا و سیما ، شبکه استانی صدای مرکز اردبيل افتتاح شده است.
شبکه استانی سیمای مر کز اردبیل (شبکه سبلان) نیز درسوم مرداد ماه سال 1379 همزمان با تشريف فرمايي مقام عظمایی ولايت به استان اردبیل،‌ افتتاح گرديد.

 الحمدلله به حول و قوه الهی و با تلاش و کوشش کارکنان هنرمند و ساعی مرکز اردبیل امروز صدا و سیمای مرکز اردبیل در رادیو و تلویزیون بصورت 24 ساعته برنامه تولید و پخش می نماید .

پل های ارتباطی با مرکز

 

پل های ارتباطی صداو سیمای مرکز

روابط عمومی
تلفن گویا:162, تلفن: 33811333
پيامك:30000451
واحد سيما
پيامك:30000453
تلفن: 31262232
واحد صدا
پيامك:30000452
تلفن: 31262236
واحد خبر
تلفن:31262226
پیامک: 30000454
واحد سايت
تلفن: 31262029 ,info[at]ardabil.irib.ir
تلفن مركزي (تلفنخانه)
312600
045-33811333-6