اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | دوشنبه، ۲۷ آذر ۱۳۹۶

روابط عمومی

 

 

  • به مناسبت روز پژوهش مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل به همراه قائم مقام خود از واحد پژوهش مرکز بازدید و با همکاران آن گفتگو کرد. به مناسبت روز پژوهش مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل به همراه قائم مقام خود از واحد پژوهش مرکز بازدید و با همکاران آن گفتگو کرد.
  • استاندار اردبیل به همراه جمعی از معاونان استاندار و رئیس سازمان برنامه و بودجه استان با حضور در صدا و سیمای مرکز اردبیل از واحدهای مختلف آن بازدید کرد و از نزدیک شاهد توانمندیهای این مرکز و برخی نیازهای فنی شد. استاندار اردبیل به همراه جمعی از معاونان استاندار و رئیس سازمان برنامه و بودجه استان با حضور در صدا و سیمای مرکز اردبیل از واحدهای مختلف آن بازدید کرد...
  • مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل با حضور در استودیوی ضبط برنامه اوشاقلارآی اوشاقلار از روند تولید این برنامه بازدید و با عوامل تولید آن گفتگو کرد. مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل با حضور در استودیوی ضبط برنامه اوشاقلارآی اوشاقلار از روند تولید این برنامه بازدید و با عوامل تولید آن گفتگو کرد.
  • جلسه هم اندیشی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اردبیل با مدیرکل و معاونان و مدیران صداوسیمای مرکز اردبیل در سالن جلسات شورای اسلامی شهر اردبیل برگزار شد. جلسه هم اندیشی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اردبیل با مدیرکل و معاونان و مدیران صداوسیمای مرکز اردبیل در سالن جلسات شورای اسلامی شهر اردبیل برگزار...
  • مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با ارسال لوح تقدیراز مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل قدردانی کرد. مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با ارسال لوح تقدیراز مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل قدردانی کرد.

آخرین اخبار مرکز آرشیو خبرها

به مناسبت روز پژوهش مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل به همراه قائم مقام...
بازدید مدیر کل صدا و سیما از واحد پژوهش
به مناسبت روز پژوهش مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل به همراه قائم مقام خود از واحد پژوهش مرکز بازدید و با همکاران آن گفتگو کرد.
استاندار اردبیل به همراه جمعی از معاونان استاندار و رئیس سازمان برنامه...
بازدید استاندار از واحدهای مختلف صدا و سیمای مرکز اردبیل
استاندار اردبیل به همراه جمعی از معاونان استاندار و رئیس سازمان برنامه و بودجه استان با حضور در صدا و سیمای مرکز اردبیل از واحدهای مختلف آن بازدید کرد و از نزدیک شاهد توانمندیهای این مرکز و برخی نیازهای فنی شد.
مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل با حضور در استودیوی ضبط برنامه...
بازدید مدیرکل مرکز از پشت صحنه تولید برنامه کودک
مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل با حضور در استودیوی ضبط برنامه اوشاقلارآی اوشاقلار از روند تولید این برنامه بازدید و با عوامل تولید آن گفتگو کرد.
جلسه هم اندیشی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اردبیل با مدیرکل و...
توسعه فرهنگی و اجتماعی از اولویت مدیریت شهری
جلسه هم اندیشی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اردبیل با مدیرکل و معاونان و مدیران صداوسیمای مرکز اردبیل در سالن جلسات شورای اسلامی شهر اردبیل برگزار شد.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با ارسال لوح تقدیراز مدیر کل...
تقدیر و قدردانی از صدا وسیمای مرکز اردبیل
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با ارسال لوح تقدیراز مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل قدردانی کرد.

تاریخچه مرکز

صدا و سیمای مرکز اردبیل ابتدا در آذرماه سال 1352 هجری شمسی با هدف رله ی برنامه های رادیو ایران و زیر نظر مرکز آذربایجان شرقی راه اندازی شده است که توليد برنامه هاي راديويي در اردبيل از نوروز 1353 با توليد و پخش روزانه  يك ساعت برنامه که  قالب برنامه ها بصورت ترکیبی ساده بوده است وپانزده دقیقه آن مختص یک بخش خبری بوده، آغاز شد.

بعد از پيروزی انقلاب اسلامی  و در سال 1361 صدا و سیمای مرکز اردبیل از مرکز آذربایجان شرقی منفک و بصورت مرکزی مستقل فعالیت خود را ادامه داده و نسبت به راه اندازی رادیو و تلویزیون محلی اقدام و همچنین بخش خبری ساعت 16/45 تلویزیون نیز شروع به فعالیت نمود .

در نهم مرداد ماه سال 1376 همزمان با حضور رهبر معظم انقلاب  اسلامی در سازمان صدا و سیما ، شبکه استانی صدای مرکز اردبيل افتتاح شده است.
شبکه استانی سیمای مر کز اردبیل (شبکه سبلان) نیز درسوم مرداد ماه سال 1379 همزمان با تشريف فرمايي مقام عظمایی ولايت به استان اردبیل،‌ افتتاح گرديد.

 الحمدلله به حول و قوه الهی و با تلاش و کوشش کارکنان هنرمند و ساعی مرکز اردبیل امروز صدا و سیمای مرکز اردبیل در رادیو و تلویزیون بصورت 24 ساعته برنامه تولید و پخش می نماید .

پل های ارتباطی با مرکز

 

پل های ارتباطی صداو سیمای مرکز

روابط عمومی
تلفن گویا:162, تلفن: 33811333
پيامك:30000451
واحد سيما
پيامك:30000453
تلفن: 31262232
واحد صدا
پيامك:30000452
تلفن: 31262236
واحد خبر
تلفن:31262226
پیامک: 30000454
واحد سايت
تلفن: 31262029 ,info[at]ardabil.irib.ir
تلفن مركزي (تلفنخانه)
312600
045-33811333-6