حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۲۲ آذر ۱۳۹۷

روابط عمومی

 

 

  • پانزدهمین دوره مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی با حضور همکاران و خانواده هایشان در صدا و سیمای مرکز اردبیل بزرگزار شد. پانزدهمین دوره مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی با حضور همکاران و خانواده هایشان در صدا و سیمای مرکز اردبیل بزرگزار شد.
  • دوره آموزشی ارزیابی رادیویی بصورت منطقه ای در صدا و سیمای مرکز اردبیل برگزار شد. دوره آموزشی ارزیابی رادیویی بصورت منطقه ای در صدا و سیمای مرکز اردبیل برگزار شد.
  • مدیر کل ورزش و جوانان استان با مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل دیدار و گفتگو کرد. مدیر کل ورزش و جوانان استان با مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل دیدار و گفتگو کرد.
  • یک دوره مسابقات ورزشی برای گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بین واحد های مختلف صدا و سیمای مرکز اردبیل برگزار می شود. یک دوره مسابقات ورزشی برای گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بین واحد های مختلف صدا و سیمای مرکز اردبیل برگزار می شود.
  • دبیر شورای ارتقاء آگاهی های عمومی، اطلاع رسانی و افکار سنجی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه با ارسال لوح تقدیر از مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل قدردانی کرد . دبیر شورای ارتقاء آگاهی های عمومی، اطلاع رسانی و افکار سنجی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه با ارسال لوح تقدیر از مدیر کل صدا و سیمای...

آخرین اخبار مرکز آرشیو خبرها

پانزدهمین دوره مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی با حضور همکاران و خانواده...
مسابقات قرآن و عترت
پانزدهمین دوره مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی با حضور همکاران و خانواده هایشان در صدا و سیمای مرکز اردبیل بزرگزار شد.
دوره آموزشی ارزیابی رادیویی بصورت منطقه ای در صدا و سیمای مرکز اردبیل...
دوره آموزشی ارزیابی رادیویی
دوره آموزشی ارزیابی رادیویی بصورت منطقه ای در صدا و سیمای مرکز اردبیل برگزار شد.
مدیر کل ورزش و جوانان استان با مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل دیدار و...
تعامل صدا و سیما و اداره کل ورزش استان
مدیر کل ورزش و جوانان استان با مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل دیدار و گفتگو کرد.
یک دوره مسابقات ورزشی برای گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب...
برگزاری فوتبال گل کوچک در مرکز اردبیل
یک دوره مسابقات ورزشی برای گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بین واحد های مختلف صدا و سیمای مرکز اردبیل برگزار می شود.
دبیر شورای ارتقاء آگاهی های عمومی، اطلاع رسانی و افکار سنجی معاونت...
قدردانی از صدا وسیمای مرکز اردبیل
دبیر شورای ارتقاء آگاهی های عمومی، اطلاع رسانی و افکار سنجی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه با ارسال لوح تقدیر از مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل قدردانی کرد .

صدا و سیمای مرکز اردبیل ابتدا در آذرماه سال 1352 هجری شمسی با هدف رله ی برنامه های رادیو ایران و زیر نظر مرکز آذربایجان شرقی راه اندازی شده است که توليد برنامه هاي راديويي در اردبيل از نوروز 1353 با توليد و پخش روزانه  يك ساعت برنامه که  قالب برنامه ها بصورت ترکیبی ساده بوده است وپانزده دقیقه آن مختص یک بخش خبری بوده، آغاز شد.

بعد از پيروزی انقلاب اسلامی  و در سال 1361 صدا و سیمای مرکز اردبیل از مرکز آذربایجان شرقی منفک و بصورت مرکزی مستقل فعالیت خود را ادامه داده و نسبت به راه اندازی رادیو و تلویزیون محلی اقدام و همچنین بخش خبری ساعت 16/45 تلویزیون نیز شروع به فعالیت نمود .

در نهم مرداد ماه سال 1376 همزمان با حضور رهبر معظم انقلاب  اسلامی در سازمان صدا و سیما ، شبکه استانی صدای مرکز اردبيل افتتاح شده است.
شبکه استانی سیمای مر کز اردبیل (شبکه سبلان) نیز درسوم مرداد ماه سال 1379 همزمان با تشريف فرمايي مقام عظمایی ولايت به استان اردبیل،‌ افتتاح گرديد.

 الحمدلله به حول و قوه الهی و با تلاش و کوشش کارکنان هنرمند و ساعی مرکز اردبیل امروز صدا و سیمای مرکز اردبیل در رادیو و تلویزیون بصورت 24 ساعته برنامه تولید و پخش می نماید .

پل های ارتباطی با مرکز

 

پل های ارتباطی صداو سیمای مرکز

روابط عمومی
تلفن گویا:162, تلفن: 33811333
پيامك:30000451
واحد سيما
پيامك:30000453
تلفن: 31262232
واحد صدا
پيامك:30000452
تلفن: 31262236
واحد خبر
تلفن:31262226
پیامک: 30000454
واحد سايت
تلفن: 31262029 ,info[at]ardabil.irib.ir
تلفن مركزي (تلفنخانه)
312600
045-33811333-6