اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | جمعه، ۲ تیر ۱۳۹۶

روابط عمومی

 

 

  • با هدف انعكاس حضور گسترده مردم استان اردبیل در مراسم راهپيمايي روز جهاني قدس، صدا و سیمای مرکز اردبیل ويژه برنامه های با هدف انعكاس حضور گسترده مردم استان اردبیل در مراسم راهپيمايي روز جهاني قدس، صدا و سیمای مرکز اردبیل ويژه برنامه های "قدس هارایی" و"راهپیمایی روز...
  • مراسم ضیافت افطاری و تجلیل از پرسشگران صدا و سیمای مرکز اردبیل برگزار شد. مراسم ضیافت افطاری و تجلیل از پرسشگران صدا و سیمای مرکز اردبیل برگزار شد.
  • مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبیل با مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل دیدار و در خصوص نحوه پوشش و انعکاس هفتمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی و تولید برنامه های مشارکتی گفتگو کردند. مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبیل با مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل دیدار و در خصوص نحوه پوشش و انعکاس هفتمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی و تولید...
  • مراسم تودیع و معارفه مدیر اتاق خبر و مدیریت پشتیبانی و خدمات مرکز اردبیل با حضور مدیرکل، معاونان و مدیران مرکز برگزار شد. مراسم تودیع و معارفه مدیر اتاق خبر و مدیریت پشتیبانی و خدمات مرکز اردبیل با حضور مدیرکل، معاونان و مدیران مرکز برگزار شد.
  • مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل با مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل دیدار و در خصوص نحوه پوشش مسابقات قرآن دانش آموزی و تولید برنامه های مشارکتی گفتگو کردند. مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل با مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل دیدار و در خصوص نحوه پوشش مسابقات قرآن دانش آموزی و تولید برنامه های مشارکتی...

آخرین اخبار مرکز آرشیو خبرها

با هدف انعكاس حضور گسترده مردم استان اردبیل در مراسم راهپيمايي روز...
برنامه های صداوسیما مرکز اردبیل ویژه راهپیمایی روز جهانی قدس
با هدف انعكاس حضور گسترده مردم استان اردبیل در مراسم راهپيمايي روز جهاني قدس، صدا و سیمای مرکز اردبیل ويژه برنامه های "قدس هارایی" و"راهپیمایی روز قدس" آماده پخش کرده است.
مراسم ضیافت افطاری و تجلیل از پرسشگران صدا و سیمای مرکز اردبیل برگزار...
تجلیل از پرسشگران مرکز اردبیل
مراسم ضیافت افطاری و تجلیل از پرسشگران صدا و سیمای مرکز اردبیل برگزار شد.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبیل با مدیر کل صدا و سیمای مرکز...
برگزاری هفتمین جشنواره ملی کتابخوانی رضوی در اردبیل
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبیل با مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل دیدار و در خصوص نحوه پوشش و انعکاس هفتمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی و تولید برنامه های مشارکتی گفتگو کردند.
مراسم تودیع و معارفه مدیر اتاق خبر و مدیریت پشتیبانی و خدمات مرکز...
مراسم تودیع و معارفه
مراسم تودیع و معارفه مدیر اتاق خبر و مدیریت پشتیبانی و خدمات مرکز اردبیل با حضور مدیرکل، معاونان و مدیران مرکز برگزار شد.
مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل با مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل...
میزبانی اردبیل در مسابقات قرآن دانش آموزی
مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل با مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل دیدار و در خصوص نحوه پوشش مسابقات قرآن دانش آموزی و تولید برنامه های مشارکتی گفتگو کردند.

تاریخچه مرکز

صدا و سیمای مرکز اردبیل ابتدا در آذرماه سال 1352 هجری شمسی با هدف رله ی برنامه های رادیو ایران و زیر نظر مرکز آذربایجان شرقی راه اندازی شده است که توليد برنامه هاي راديويي در اردبيل از نوروز 1353 با توليد و پخش روزانه  يك ساعت برنامه که  قالب برنامه ها بصورت ترکیبی ساده بوده است وپانزده دقیقه آن مختص یک بخش خبری بوده، آغاز شد.

بعد از پيروزی انقلاب اسلامی  و در سال 1361 صدا و سیمای مرکز اردبیل از مرکز آذربایجان شرقی منفک و بصورت مرکزی مستقل فعالیت خود را ادامه داده و نسبت به راه اندازی رادیو و تلویزیون محلی اقدام و همچنین بخش خبری ساعت 16/45 تلویزیون نیز شروع به فعالیت نمود .

در نهم مرداد ماه سال 1376 همزمان با حضور رهبر معظم انقلاب  اسلامی در سازمان صدا و سیما ، شبکه استانی صدای مرکز اردبيل افتتاح شده است.
شبکه استانی سیمای مر کز اردبیل (شبکه سبلان) نیز درسوم مرداد ماه سال 1379 همزمان با تشريف فرمايي مقام عظمایی ولايت به استان اردبیل،‌ افتتاح گرديد.

 الحمدلله به حول و قوه الهی و با تلاش و کوشش کارکنان هنرمند و ساعی مرکز اردبیل امروز صدا و سیمای مرکز اردبیل در رادیو و تلویزیون بصورت 24 ساعته برنامه تولید و پخش می نماید .

پل های ارتباطی با مرکز

 

پل های ارتباطی صداو سیمای مرکز

روابط عمومی
تلفن گویا:162, تلفن: 33811333
پيامك:30000451
واحد سيما
پيامك:30000453
تلفن: 31262232
واحد صدا
پيامك:30000452
تلفن: 31262236
واحد خبر
تلفن:31262226
پیامک: 30000454
واحد سايت
تلفن: 31262029 ,info[at]ardabil.irib.ir
تلفن مركزي (تلفنخانه)
312600
045-33811333-6