حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۷

روابط عمومی

 

 

  • در نشستی با حضور مدیران کل و نمایندگان هشت دستگاه اجرایی استان اردبیل، تفاهم نامه همکاری مابین اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات و دیگر ادارات برای توسعه زیرساخت های ارتباطی و کمک به تسهیل کسب و کار در فضای مجازی منعقد شد. در نشستی با حضور مدیران کل و نمایندگان هشت دستگاه اجرایی استان اردبیل، تفاهم نامه همکاری مابین اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات و دیگر ادارات برای...
  • یک دوره مسابقه دارت ویژه خواهران در صدا و سیمای مرکز اردبیل برگزار شد. یک دوره مسابقه دارت ویژه خواهران در صدا و سیمای مرکز اردبیل برگزار شد.
  • یک دوره مسابقه ورزشی طناب کشی به منظور بالا بردن روحیه و ایجاد نشاط و شادابی در مرکز اردبیل برگزار شد. یک دوره مسابقه ورزشی طناب کشی به منظور بالا بردن روحیه و ایجاد نشاط و شادابی در مرکز اردبیل برگزار شد.
  • کار ساخت و تولید سریال 26 قسمتی هفت خان برای پخش از شبکه استانی سبلان با حضور استاندار و مدیرکل صداوسیمای مرکز اردبیل آغاز شد. کار ساخت و تولید سریال 26 قسمتی هفت خان برای پخش از شبکه استانی سبلان با حضور استاندار و مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل آغاز شد.
  • رزمایش سپاهیان محمد رسول الله 2 همزمان با سراسر کشور در اردبیل برگزار و به صورت زنده از صدا و سیمای مرکز اردبیل پخش شد. رزمایش سپاهیان محمد رسول الله 2 همزمان با سراسر کشور در اردبیل برگزار و به صورت زنده از صدا و سیمای مرکز اردبیل پخش شد.

آخرین اخبار مرکز آرشیو خبرها

در نشستی با حضور مدیران کل و نمایندگان هشت دستگاه اجرایی استان اردبیل،...
انعقاد تفاهم نامه برای استفاده بهینه از فناوری ارتباطات
در نشستی با حضور مدیران کل و نمایندگان هشت دستگاه اجرایی استان اردبیل، تفاهم نامه همکاری مابین اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات و دیگر ادارات برای توسعه زیرساخت های ارتباطی و کمک به تسهیل کسب و کار در فضای مجازی منعقد شد.
یک دوره مسابقه دارت ویژه خواهران در صدا و سیمای مرکز اردبیل برگزار شد.
برگزاری مسابقه دارت در مرکز اردبیل
یک دوره مسابقه دارت ویژه خواهران در صدا و سیمای مرکز اردبیل برگزار شد.
یک دوره مسابقه ورزشی طناب کشی به منظور بالا بردن روحیه و ایجاد نشاط و...
برگزاری مسابقه ورزشی در مرکز اردبیل
یک دوره مسابقه ورزشی طناب کشی به منظور بالا بردن روحیه و ایجاد نشاط و شادابی در مرکز اردبیل برگزار شد.
کار ساخت و تولید سریال 26 قسمتی هفت خان برای پخش از شبکه استانی سبلان...
سریال هفت خان برای پخش از شبکه استانی سبلان کلید خورد
کار ساخت و تولید سریال 26 قسمتی هفت خان برای پخش از شبکه استانی سبلان با حضور استاندار و مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل آغاز شد.
رزمایش سپاهیان محمد رسول الله 2 همزمان با سراسر کشور در اردبیل برگزار...
پخش زنده رزمایش سپاهیان محمد رسول‌الله 2 از صدا و سیمای اردبیل به روایت تصویر
رزمایش سپاهیان محمد رسول الله 2 همزمان با سراسر کشور در اردبیل برگزار و به صورت زنده از صدا و سیمای مرکز اردبیل پخش شد.

صدا و سیمای مرکز اردبیل ابتدا در آذرماه سال 1352 هجری شمسی با هدف رله ی برنامه های رادیو ایران و زیر نظر مرکز آذربایجان شرقی راه اندازی شده است که توليد برنامه هاي راديويي در اردبيل از نوروز 1353 با توليد و پخش روزانه  يك ساعت برنامه که  قالب برنامه ها بصورت ترکیبی ساده بوده است وپانزده دقیقه آن مختص یک بخش خبری بوده، آغاز شد.

بعد از پيروزی انقلاب اسلامی  و در سال 1361 صدا و سیمای مرکز اردبیل از مرکز آذربایجان شرقی منفک و بصورت مرکزی مستقل فعالیت خود را ادامه داده و نسبت به راه اندازی رادیو و تلویزیون محلی اقدام و همچنین بخش خبری ساعت 16/45 تلویزیون نیز شروع به فعالیت نمود .

در نهم مرداد ماه سال 1376 همزمان با حضور رهبر معظم انقلاب  اسلامی در سازمان صدا و سیما ، شبکه استانی صدای مرکز اردبيل افتتاح شده است.
شبکه استانی سیمای مر کز اردبیل (شبکه سبلان) نیز درسوم مرداد ماه سال 1379 همزمان با تشريف فرمايي مقام عظمایی ولايت به استان اردبیل،‌ افتتاح گرديد.

 الحمدلله به حول و قوه الهی و با تلاش و کوشش کارکنان هنرمند و ساعی مرکز اردبیل امروز صدا و سیمای مرکز اردبیل در رادیو و تلویزیون بصورت 24 ساعته برنامه تولید و پخش می نماید .

پل های ارتباطی با مرکز

 

پل های ارتباطی صداو سیمای مرکز

روابط عمومی
تلفن گویا:162, تلفن: 33811333
پيامك:30000451
واحد سيما
پيامك:30000453
تلفن: 31262232
واحد صدا
پيامك:30000452
تلفن: 31262236
واحد خبر
تلفن:31262226
پیامک: 30000454
واحد سايت
تلفن: 31262029 ,info[at]ardabil.irib.ir
تلفن مركزي (تلفنخانه)
312600
045-33811333-6