آرشیو خبر

نمایش 1 - 20 از 637 نتیجه
از 32
 
تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۹/۱۸ شناسه مطلب:357302183 بازدید:0
مسابقات قرآن و عترت پانزدهمین دوره مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی به میزبانی اردبیل برگزار شد به گزارش دبیر مسابقات قرآنی مرکز اردبیل، دکتر علی ملااحمدی، مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل‌ امروز، 18 آذرماه در جمع شرکت‌کنندگان مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی ضمن خیر مقدم‌گویی به شرکت‌کنندگان اظهار کرد: این مسابقات به منظور توسعه و نشر آموزه‌های دینی در جامعه، ضرورت انس با قرآن کریم و فراگیری آن ‌بین کارکنان مرکز و خانواده‌های آن‌ها برگزار می‌شود و انتظار می‌رود با...
تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۹/۱۸ شناسه مطلب:357296963 بازدید:0
دوره آموزشی ارزیابی رادیویی به گزارش روابط عمومی صداو سیمای مرکز اردبیل، دوره ارزیابی برنامه های رادیویی به صورت منطقه ای با شرکت فراگیرانی از مراکز آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان و اردبیل در روزهای سیزدهم، چهاردهم و پانزدهم آذرماه در این مرکز برگزار شد. تدریس این دوره را جناب آقای رضوی نژاد از پیشکسوتان حوزه رادیوی سازمان بر عهده داشتند. در این دوره فرآیند تولید برنامه از طراحی تا ارزیابی و نقش ارزیاب برنامه در بهبود کیفیت برنامه در کنار بررسی اشکالات ساختاری و...
تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۹/۱۶ شناسه مطلب:357276551 بازدید:0
تعامل صدا و سیما و اداره کل ورزش استان به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، در نشست مدیر کل و مسولان ورزشی استان با مدیر کل صدا وسیمای مرکز اردبیل ضمن تاکید بر حمایت از توسعه ورزش همگانی و حرفه ای , تفاهمنامه پوشش تصویری و پخش زنده از شبکه های سراسری واستانی مسابقات کشتی قهرمانی باشگاههای جهان که از 29 آذر ماه در اردبیل برگزار می شود امضا شد.
تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۹/۱۵ شناسه مطلب:357269161 بازدید:27
برگزاری فوتبال گل کوچک در مرکز اردبیل به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، یک دوره مسابقات فوتبال گل کوچک در زمین چمن مرکز با شرکت 10 تیم از واحد های پشتیبانی فنی، اداری و مالی 1، اداری و مالی 2، اداری و مالی 3، رادیو اردبیل، پخش سیما، رادیو آران، منتخب فنی، تولید سیما1 و تولید سیما2 برگزار می شود و تیم های شرکت در دو گره پنج تیمی به رقابت می پردازند.
تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۹/۱۵ شناسه مطلب:357268754 بازدید:0
قدردانی از صدا وسیمای مرکز اردبیل به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، دبیر شورای ارتقاء آگاهی های عمومی، اطلاع رسانی و افکار سنجی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه با ارسال لوح تقدیر، از همکاری بی شائبه و تعامل سازنده مدیر کل مرکز اردبیل با معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان اردبیل در راستای اجرای برنامه های اطلاع رسانی و ارتقای آگاهی های عمومی تقدیر و تشکر کرد.
تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۹/۱۵ شناسه مطلب:357268718 بازدید:0
قدردانی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه از مرکز اردبیل به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه با ارسال لوح تقدیر، از همکاری بی شائبه و تعامل سازنده مدیر کل مرکز اردبیل با معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان اردبیل تقدیر و تشکر کرد.
تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۹/۶ شناسه مطلب:357194942 بازدید:32
قدردانی مدیر کل ارتباطات زیر ساخت استان از صدا وسیمای مرکز اردبیل به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، مدیر کل ارتباطات زیر ساخت استان اردبیل با ارسال لوح تقدیر، از هماهنگی و همکاری های صادقانه و صمیمانه مدیر کل و سایر کارکنان مرکز اردبیل در برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل تشکر و قدردانی کرد.
تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۹/۶ شناسه مطلب:357194274 بازدید:26
قدردانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از صدا وسیمای مرکز اردبیل به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل و دبیر چهارمین همایش بین المللی گفتگو و مناظرات رضوی با ارسال لوح تقدیر، از همراهی ها و مشارکت مدیر کل و سایر همکاران ساعی و تلاشگر مرکز اردبیل در برگزاری باشکوه چهارمین دوره همایش بین المللی گفتگو و مناظرات رضوی تشکر و قدردانی کرد.
تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۹/۵ شناسه مطلب:357178370 بازدید:31
قدردانی از صدا وسیمای مرکز اردبیل به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس (ع)استان اردبیل با ارسال لوح تقدیر، از زحمات و همکاری مدیر کل مرکز در انعکاس رسانه ای رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج، محمد رسول الله 2 قدردانی کرد.
تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۸/۳۰ شناسه مطلب:357136961 بازدید:46
مراسم رونمایی از کتاب ائل ناغیل لاری در اردبیل به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل دکترملااحمدی، مدیر کل مرکز اردبیل در آئین رونمایی از کتاب «ائل ناغیل لاری» به ماندگاری هنر در جامعه اشاره کرد و افزود: صدا و سیمای مرکز اردبیل از نیروهای انسانی متفکر و بسیار هنرمند برخوردار است که می توانند سایر برنامه های صدا و سیما را ازجمله کندحیاتی، کندگوروشو و... را در قالب یک مستند مکتوب تهیه کرده تا در آینده شاهد آثار ادبی ماندگار برای نسل های بعدی در جامعه باشیم. مدیر کل صدا وسیمای مرکز...
تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۸/۳۰ شناسه مطلب:357136792 بازدید:49
تجلیل از همکاران بازنشسته مرکز اردبیل به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، در این مراسم دکترملااحمدی مدیر کل مرکز با بیان اینکه بازنشستگان گنجینه های با ارزشی برای پیشرفت هستند گفت : بازنشستگی آغاز راهی برای انتقال تجربیات است و بازنشستگان می توانند با ارائه نظرات و پیشنهادهای ارزشمند خود در توسعه مرکز اثرگذار باشند . در ادامه این مراسم مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل از زحمات و تلاش های 25ساله مهندس ایرج عظیمی مسئول فرستنده رادیویی مرکز و حسنعلی مهرآشتی و عادل نادری از...
تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۸/۳۰ شناسه مطلب:357136543 بازدید:51
موفقیت در پانزدهمین اجلاس فناوری رسانه به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل،در پانزدهمین اجلاس فناوری رسانه مدیران و کارکنان معاونت فنی مرکز خوش درخشیدند و موفق به دریافت چندین لوح برتر و تقدیر شدند. در این اجلاس واحد پشتیبانی فنی مرکز موفق به کسب رتبه برتر مراکز در گروه ب ،واحد ساختمان و تاسیسات مرکز حائزکسب رتبه برتر بین مراکز گروه الف، واحد ارتباطات زمینی و ماهواره ای موفق به کسب رتبه برتر، مهندس نعمت الهی حائز کسب ایده برتر در حوزه رسانه های نوین و فناوری اطلاعات و مهندس...
تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۸/۳۰ شناسه مطلب:357135724 بازدید:29
برگزاری مسابقات ورزشی در مرکز اردبیل به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، یک دور مسابقات فوتبال گل کوچک در زمین چمن مرکز با شرکت تیم های کلاکت، فریم، پلان، شات، سکانس و فوکوس برگزار می شود و تیم های شرکت کننده از معاونت سیما در دو گره سه تیمی به رقابت می پردازند.
تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۸/۳۰ شناسه مطلب:357135318 بازدید:32
تولید یکی از طولانی ترین انیمیشن های ایرانی در صدا و سیمای اردبیل به گزارش خبرگزاری صداوسیما، ملا احمدی مدیر مرکز اردبیل در نشست با جمعی از فعالان رسانه ای استان ضمن تبریک هفته وحدت و فرا رسیدن هفته بسیج گفت: انیمیشن شهید مرحمت بالازاده در 52 قسمت 15 دقیقه ای با مجموع زمانی 572 دقیقه توسط جوانان خلاق استان در صدا و سیمای مرکز اردبیل در حال تولید است و در نوع خود جزو تولیدات فاخر کشوری محسوب می شود . وی در تشریح دیگر تولیدات صدا و سیمای مرکز اردبیل به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: علاوه بر...
تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۸/۲۳ شناسه مطلب:357064923 بازدید:57
قدردانی از صدا وسیمای مرکز اردبیل به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، فرمانده مرزبانی استان اردبیل با ارسال لوح تقدیر، از همکاری و عنایات ویژه،بی دریغ و درخور تحسین مدیر کل مرکز اردبیل به مجموعه مرزبانی استان قدردانی کرد.
تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۸/۲۳ شناسه مطلب:357064848 بازدید:53
نشست صمیمی مدیرکل مرکز اردبیل با زائرین پیاده روی اربعین حسینی به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، در این نشست صمیمی که با حضور جمعی از معاونین و مدیران مرکز برگزار شد دکتر ملااحمدی مدیر کل مرکز ضمن تقدیر و تشکر و آرزوی قبولی زیارت همکاران شرکت کننده در پیاده روی اربعین حسینی، اظهار کرد هر قدم و حرکتی که در این ایام برداشته شود قطعا اجر و ثواب معنوی بالایی دارد . وی در ادامه تصریح کرد: در اربعین حسینی پیام قیام سیدالشهدابه گوش همه جهانیان رسید و توطئه ها و دسیسه های یزید و یزیدیان را بر ملا کرد.
تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۸/۲۲ شناسه مطلب:357047611 بازدید:52
انتصاب معاون پژوهش، برنامه ریزی و نظارت مرکز اردبیل به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، طی حکمی از سوی مدیر کل مرکز آقای بهمن اسمعیل زاده به عنوان "معاون پژوهش، برنامه ریزی و نظارت مرکز اردبیل" منصوب شد.
تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۸/۱۹ شناسه مطلب:357009961 بازدید:59
قدردانی از صدا وسیمای مرکز اردبیل به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، مدیر عامل انجمن حمایت ازبیماران کلیوی ایران با ارسال لوح تقدیر از همکاری و حمایت مدیر کل مرکز اردبیل با انجمن حمایت از بیماران کلیوی استان در طول سال تشکر و قدردانی کرد.
تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۸/۱۵ شناسه مطلب:356983862 بازدید:81
قدردانی معاون توسعه و فناوری رسانه ملی از مرکز اردبیل به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، معاونت توسعه وفناوریرسانه ملی با اهدای لوح تقدیر از همت و تلاش مدیر کل مرکز اردبیل که زمینه ساز اقدامات موثردر جهت پیشبرد اهداف، راهبردها و سیاست های رسانه ملی به ویژه در حوزه پدافند غیرعامل گردیده است, تقدیر و تشکر کرد.
نمایش 1 - 20 از 637 نتیجه
از 32
در 1.691 ثانیه کامل شد