صفحه اصلی صدا آرشیو کلی صدا
آرشیو کلی صدا

نتایج 121 - 130 از 29305

تولیدات ویژه/عکس
موضوع : جاذبه های تاریخی و طبیعی نوع تولید : عکس تعداد : 4  خانه تاریخی ابراهیمی که در كوچه شهيدگاه و تقریبأ در مرکز شهر اردبیل قرار گرفته ، متعلق به مرحوم سيد هاشم ابراهيمي بوده و درحال حاضر تحت مالكيت سازمان ميراث فرهنگي، صنایع دستی و گردشگری استان اردبيل قرار دارد. عمارت اصلي بنای مذکور که شامل دو طبقه همكف و زيرزمين می باشددارای تالار نسبتا بزرگ و زيبايي است و با يك فضاي هشتي كوچك از معبر كوچه وارد حياط مستطيلي مي شود. ساختمان  دارای نماي آجري است كه روي ديوارهايي با ازاره سنگي به ارتفاع يك متر استوار شده است  تالار كه بخش مهمي از بنا را تشكيل داده است، شامل دو رواق و يك شاهنشين است كه با پنجره هاي مشبك ريز با شيشه هاي الوان به صورت ارسي زیبا تزئين يافته است. از جمله تزئينات بكار رفته در تالار این بنا می توان به مقرنس ها، گچ بريها، نقاشيها و كتيبه هاي با ارزش اشاره کرد. سقف اتاق شاهنشین در وسط به شکل ترنج گچ بري شده كه مركز آن بصورت يك گل گرد و مدور با برگهاي بلوط پهن شده، پوشانده شده است. در چهار گوشه سقف، لچك مركب از نقش اسليمي واقع شده است كه با برگ بلوط هاي مشابه وسط سقف با سه رديف حاشيه قاب گرفته شده است .این سقف گچ بری شده توسط مقرنسهای زیبایی به نقاشی ها و کتیبه های موجود در دیوارهای پیرامون اتصال می یابد.این بنای با ارزش و قدیمی متعلق به دوره زندیه می باشد و در سال 1379 تحت شماره 3041 توسط سازمان میراث فرهنگی کشور در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسیده است.مرمت خانه تاریخی ابراهيمي از تير ماه سال 1380 شروع شده و طبق برنامه ريزي زمان بندي شده در سال 1383 کلیات آن پایان یافته و بعنوان واحد حفظ و احیای اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان به بهر برداری رسید.از سال 1387 خانه ابراهیمی به عنوان واحد یگان حفاظت سازمان میراث فرهنگی مورد استفاده قرار گرفت.عرصه این بنا 398 متر مربع ، اعیان آن 48/436 متر مربع ، زیرزمین  76/198 مترمربع و طبقه همکف  72/237 متر مربع می باشد . Ebrahimi  Historic  Home The ebrahimi  historic  home  is the city of Ardabil .The ebrahimi  historic  homewas builtduringthe Zandeyi  state.
شنبه, 27 ارديبهشت 1393 | 45 آبازدید
تولیدات ویژه/عکس
موضوع : خانواده نوع تولید : عکس تعداد : 8 مجموعه تلویزیونی «مدینه» دارای چهار عنصر امید، آگاهی، دین و اخلاق است که در این سریال جمع شده و سعید نعمت الله این چهار ویژگی را به بهترین شکل و به دور از شعارزدگی کنار هم چیده است. قصه سریال مربوط به زنی سخت‌کوش به نام مدینه است که تلاش می‌کند در مسیر سخت زندگی و مشکلات با موانع مقابله کند. فضای قصه سرشار از لحظات دینی و معنوی است. نام مدینه هم نام مقدسی است که برای شخصیت اصلی انتخاب شده است. در ماه رمضان سریال "مدینه" همچون سایر کارهای سیروس مقدم و حمید نعمت الله که کارهای جذاب و دیدنی بوده اند، کار خوب و پربیننده‌ای خواهد شد و لحظات خوبی برای مردم فراهم می‌کند. محوریت اجتماعی قصه، در این سریال موضوعات اجتماعی پیرامون شخصیت "مدینه" شکل می‌گیرد. قصه بشدت خانوادگی است و خانواده موضوع اصلی سریال است. "مدینه" زنی است که با اعتقادات و باورهای دینی و مذهبی پرورش یافته و در خانوده ای رشد کرده که سبک درست زندگی را آموخته و این کار را به فرزندان خود نیز آموزش می‌دهد. در این سریال شخصیت زن قصه دچار چالش هایی می‌شود و در حقیقت خانوده کوچکی که در سریال اشاره شده، نماد جامعه‌ای است که وقتی با مشکلاتی روبرو می‌شوند بجای متلاشی شدن و درگیری اتحاد بیشتری برای حل مشکلات پیدا می‌کنند. سیروس مقدم درباره سریال جدید اش اینگونه میگوید: این سریال از «تا ثریا» هم زنانه‌تر است و فضای اجتماعی اقتصادی دارد. محور قصه زنی است که اقتصاد یک خانواده را می‌چرخاند. در ادامه ناملایماتی سراغ او می‌آید که فکر نمی کنم هیچ کسی دوست داشته باشد جای او قرار بگیرد ولی این شخصیت از این مسأله نیز عبور می کند آنهم به این دلیل که پای او بر روی زمین و دارای اعتقادات قوی است. "مدینه" به امید بیشتر زندگیش را ادامه می دهد و تک تک اعضای خانوده را که دارای تشویش شده اند را به راه درست هدایت و به رستگاری می رساند. این موضوعی است که در سریال های خود به آن نیاز داریم. نقش "مدینه" را پریوش نظریه بازی می‌کند. رضا رویگری، مریم بوبانی، مهرداد صدیقیان، لیندا کیانی، آناهیتا افشار، شیوا ابراهیمی، مجید صالحی، مهرداد ضیایی، بهزاد فراهانی، شیوا فروهر، آتیلا پسیانی و مهدی سلطانی از دیگر بازیگران این سریال هستند که به تهیه‌کنندگی زینب تقوایی برای ماه رمضان سال 1393 شبکه یک ساخته می شود. نخستین لوکیشن این سریال واقع در میدان قیام تهران بود.   Behind the scenesof the TV seriesMedina Medina television series will air during Ramadan. The series is directed by Mr. seiruos  Mogdam .
دوشنبه, 29 ارديبهشت 1393 | 57 آبازدید
تولیدات ویژه/عکس
موضوع : مشاهیر و بزرگان نوع تولید : عکس تعداد : 8 حميد گلـی دردهم فروردین ماه سال 1348در تهران به دنيا آمد. وی متاهل و داراي دو فرزند به نام هاي  محمدسالار (متولد 73 ) و اميرسردار (متولد 74 ) می باشد. فارغ التحصيل از مدرسه هنر و ادبيات صدا و سيما در رشته بازيگري است و از سال 64 كار  حرفه اي خويش را آغاز كرده. حمید گلـی با محمد مسلمی و علی فروتن بعد از مدت‌ها كار براي تلويزيون به اين فكر افتادند كه برنامه‌اي بسازند و تجربياتي كه دارند را در آن پياده كنند، نگاهشان اين بود كه با يك كار موزيكال و بازي در بازي بتوانند برنامه ی جذابي را مطرح كنند، طرحشان را به سازمان صداوسيما میدهند و به محض مقبول شدن، استارت برنامه فيتيله را در سال 82 می زنند. كاري كه گروه در برنامه فيتيله انجام مي‌دهد نه تنها در كشور خودمان بلكه در كشورهاي ديگر هم نظير ندارد به دليل اينكه پخش زنده است و الان هم چندين كشور از اين برنامه الگوبرداری كرده‌اند. از جمله سوابق کاری حمید گلی می توان به این موارد اشاره کرد:كارگردان هواشناسي، شبكه دو - بازيگر  فيتيله جمعه تعطيله، شبكه دو - كارگاه خصوصي من، شبكه دو فيتيله دو، شبكه دو، سال توليد: 1390 -- دستيار كارگردان فيتيله جمعه تعطيله، شبكه دو - برنامه ريز فيتيله جمعه تعطيله، شبكه دو   Hamid Goli Hamid Goli  was  born  1348  in  Tehran . 
دوشنبه, 22 ارديبهشت 1393 | 41 آبازدید
تولیدات ویژه/عکس
موضوع : جاذبه های تاریخی و طبیعی نوع تولید : عکس تعداد : 8 این منطقه به علت اعتقادات مذهبي و همچنين موقعيت قبرستان كاملا توسط مردم روستای شمس آباد حفاظت مي شود. اهالي با همت خود ، با سيم خاردار اطراف منطقه را حصار كشي كرده اند. در اين گورستان سه مقبره بسيار قديمي قرار دارد كه روي آنها به خط كوفي عباراتي نوشته شده است. در گذشته بر روي اين مقبره ها مجسمه قوچي وجود داشته كه به گفته اهالي؛ اين مجسمه يك بار در سال 1381 به سرقت رفته است ولي اهالي آن را از دزدان باز پس گرفته اند. متاسفانه اين سر قوچ در قبرستان وجود نداشت و به نظر ميرسد نزد يكي از اهالي معتمد از بيم سرقت مجدد به امانت گذاشته شده باشد. مردم منطقه عقيده دارند كه وقتي سر قوچ را در رودخانه مي شويند باران مي بارد. بر حسب اطلاعات داده شده و خط كوفي مشاهده شده قدمت قبرستان به بيش از هزار و سيصد سال مي رسد.   Shams Abadhistoric cemetery This area is completely protected by Shams Abad village. Residents with their efforts, with barbed wire fencing around the area have.
سه شنبه, 06 خرداد 1393 | 56 آبازدید
تولیدات ویژه/عکس
موضوع : مستند گزارشی نوع تولید : عکس تعداد : 8  سخنرانی های مقام معظم رهبری در جمع فضلاء ، اندیشمندان، اساتید دانشگاه ،بانوان نمونه کشوری و دانشجویان. سخنرانی های مقام معظم رهبری در جمع های اقشار مختلف مردم ، شخصیت های سیاسی و نظامی کشور و مقامات بلندپایه کشور های جهان برگزار می شود.   Speeches  leadership Lecturesleaderamongdifferent groups of people .
شنبه, 17 خرداد 1393 | 55 آبازدید
تولیدات ویژه/عکس
موضوع : دین و دفاع مقدس نوع تولید : عکس تعداد : 8 چند روز دیگر، جمعه ای دیگر فرا می­رسد و باز هم نیمه شعبان روز ولادت فرا می­رسد. نزدیک نیمه شعبان، شهر قم حال و هوای دیگری دارد. کوچه­ها آذین بندان شده. همه جا را ریسه می­کشند. اهالی همه محله­ها جلوی در خانه ­هایشان را آب و جارو می­کنند. خیابانها چراغانی می­شود و خود را برای جشن میلادت در نیمه شعبان آماده می­کنند. خیل جمعیت، نه از همه جای ایران بلکه از همه جای دنیا به قم و جمکران سرازیر می شوند. مسجد مقدس جمکران همه ساله در آستانه نیمه شعبان، ولادت با سعادت حضرت صاحب الزمان (عج)، با حضور خادمان مسجد و اقشار مختلف مردم غبارروبی می شود.   Cleaningthe mosque   Jamkaran The   mosque   Jamkaran  was  Cleaning.
چهارشنبه, 21 خرداد 1393 | 40 آبازدید
تولیدات ویژه/عکس
موضوع : خانواده نوع تولید : عکس تعداد :12 جام جهانی فوتبال 2014 برزیل در تاروپود تابلو فرش ایرانی آقای حیدر قاسمی، هنرمند خوش ذوق اردبیلی با طراحی و بافت پرچم ها و نقشه های کشورهای حاضر در جام جهانی فوتبال 2014 برزیل بر روی فرش دستبافت خود، اثری ماندگار را به جای گذاشته است . شغل آقای حیدر قاسمی نانوایی است که در اوقات بیکاری با بافت فرش نیز خود را مشغول می کند. آقای حیدر قاسمی در بافت این فرش از رنگ های متنوع و مختلف استفاده کرده است .به گفته آقای حیدر قاسمی ، وی و همسرش قرار است سه تخته فرش دیگر را که آراسته به آیات قرآنی است، بافته و به آستان مقدس رضوی اهداء کنند.   Flags of nations at the World Cup 2014 on the carpet Mr. Haider Ghasemi  Flags of nations on the World Cup 2014 in Ardabil carpet is woven.
شنبه, 24 خرداد 1393 | 44 آبازدید
تولیدات ویژه/عکس
موضوع : مشاهیر و بزرگان نوع تولید : عکس تعداد : 8 بهزاد هژبریدر سال ۱۳۶۶ در یک خانواده مذهبی در اردبیل  به دنیا آمد، بازی‌های کودکی‌اش زیاد نبود و بیشتر وقت‌ها در نانوایی پدرش مشغول کار بود. زمان‌هایی که به نانوایی نمی‌رفت هم باید به مدرسه می‌رفت اما به یاد دارد که گاهی اوقات با دوستان خود که البته تعدادشان هم زیاد نبود، دنبال هم می‌دویدند تا ببیند سرعت کدام یک بیشتر است؛ به گفته وی، زمانی که می‌دوید دیگر هیچ‌کس نمی‌توانست او را بگیرد و به همین دلیل نیز علاقه خاصی به دویدن دارد.  برادر بزرگش روحانی بود و در قم تحصیل می‌کرد،بهزاد  با برادر دیگرش که یک سال از او بزرگ‌تر بود در نانوایی پدر مشغول بودند. هر روز صبح تا ظهر در نانوایی مشغول پخت نان بودند و ظهرها هم به مدرسه می‌رفتند. یکی از مشتری‌های ثابت نانوایی، استاد نیک‌نام حافظ کل قرآن بود که هر روز یا چند روز یکبار به نانوایی می‌آمد و به این دلیل که می‌دانست خانواده هژبری یک خانواده مذهبی هستند، بهزاد و برادر دیگرش که یک سال از او بزرگ‌تر بود، تشویق می‌کرد تا در کلاس‌های قرآنی او شرکت کرده و حفظ قرآن را آغاز کنند.‌بهزاد که در کلاس سوم راهنمایی بود، اطلاعات زیادی درباره کلاس‌های حفظ و نحوه حفظ قرآن نداشت و فقط گاهی اوقات از استاد نیک‌نام درباره وجود کلاس‌های حفظ قرآن شنیده بود؛ تا اینکه پس از تشویق‌های استاد نیک‌نام، بالاخره به همراه برادرش، تصمیم گرفت در کلاس‌های حفظ قرآن شرکت کند. روز اول که به کلاس حفظ قرآن رفت، استاد پرسید: چند آیه حفظی؟ که بهزاد پاسخ داد تا آیه ۱۶ سوره بقره حفظ هستم استاد گفت: آیات را بخوان و او نیز خواند. استاد گفت: بسیار خوب است، برای جلسه بعد چقدر از قرآن را می‌توانی حفظ کنی؟ بهزاد پاسخ داد: هر روز یک صفحه از قرآن را می‌توانم حفظ کنم؛ به این ترتیب حفظ قرآن را آغاز کرد و خیلی زود به جایی رسید که در یک روز پنج یا شش صفحه از قرآن را حفظ می‌کرد و در مدت سه سال موفق شد کل قرآن را از طریق همین جلسه قرآن حفظ کند.بهزاد هژبری که حالا حافظ کل قرآن است می‌گوید: کلاس سوم راهنمایی که حفظ قرآن را آغاز کردم، اصلا نمی‌دانستم که چه کار می‌کنم؛ این راه را خدا به من نشان داد و حال که به گذشته نگاه می‌کنم، تعجب می‌کنم که چطور شد من در کلاس‌های حفظ شرکت کردم و حافظ کل قرآن شدم! هژبری که خود هم‌اکنون صاحب یک فرزند پسر است، درباره فعالیت‌های قرآنی خود در دوران نوجوانی‌اش می‌گوید: از زمانی که به کلاس حفظ قرآن رفتم دیگر در زنگ‌های تفریح هم قرآن می‌خواندم. در مراسم صبحگاهی مدرسه با صوت و لحن از عبدالباسط می‌خواندم؛ زمانی که سوره تکفیر را به تقلید از استاد عبدالباسط می‌خواندم همه دوست داشتند. مدیر مدرسه همیشه می‌گفت: عبدالباسط بخوان. تا اینکه آرام‌آرام ترتیل‌خوانی را نیز در مراسم صبحگاه مدرسه شروع کردم؛ من و برادرم ترتیل‌خوانی را در اردبیل رواج دادیم  .این حافظ قرآن درباره حضور خود در مسابقات قرآن می‌گوید: پس از اینکه در مسابقات شهرستانی اول شدم به این دلیل که در استان نیز رقیبی نداشتم باز اول شدم و رفتم کشوری؛ پنج سال در مسابقات کشوری بودم اما رتبه نیاوردم تا اینکه در سی و ششمین دوره مسابقات، نمی‌دانم! لطف خدا بود که اول شدم. تمریناتم هم در این دوره زیاد نبود! البته مسابقات قرآن و کسب رتبه در این مسابقات، ارتباطی به تمرین زیاد ندارد و خواست خداست. هرچه که خدا صلاح بداند همان می‌شود.بهزاد هزبری قاری برجسته تاکنون چندین مقام برتر استانی و کشوری بدست آورده ودر سی و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم که خرداد ماه سال 93 در تهران برگزار شد مقام اول را بدست آورد . Behzad   Hagabri Behzad   Hagabri  was  born  1366 in  Ardabil .
يكشنبه, 18 خرداد 1393 | 61 آبازدید
تولیدات ویژه/عکس
  موضوع : جاذبه های تاریخی و طبیعی نوع تولید :عکس تعداد : 8  پل سه چشمه مربوط به دوره صفوی است و در اردبیل، روی رودخانه بالبخلوچای، بین محله سیدآبادوآبراهیم آباد واقع شده و این اثر در تاریخ ۲۸ مرداد ۱۳۴۸ با شمارهٔ ثبت ۸۷۷ به‌عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده است.   Three springs  bridge in  Ardabil Three  springs bridge  in  Ardebil ,belongs  to Safaviyye  period. It is  located  between  Seyyd  abad va Ebrahym  district,over  the  balikhluchay's  river . There  springs  bridge  has  registered  in  28  of  mordad  in  1348  as  one  of  the  national   monuments.  
شنبه, 31 خرداد 1393 | 22 آبازدید
تولیدات ویژه/عکس
  موضوع : مشاهیر و بزرگان نوع تولید :عکس تعداد : 8 روناک یونسی در دی‌ماه سال ۱۳۵۹ در تهران به دنیا آمد، او دوران دبیرستان را در رشته گرافیک گذراند و لیسانس طراحی صنعتی از دانشکده هنر و معماری دارد. مثل همه دخترهای ایرانی، عاشق خانواده‌اش است و عاشقانه به پدر و مادرش عشق می‌ورزد، می‌گوید: «موفقیت‌هایم را مدیون راهنمایی‌های درست پدرم هستم.»مادر روناک، فرهنگی است و مدیر دبیرستان دخترانه می‌باشد، خانواده یونسی چهار فرزند دختر دارند، که روناک فرزند اول این خانواده است، او سه خواهر کوچکتر از خودش دارد که همگی آنان تحصیلات دانشگاهی دارند. خاطرات زیادی از دوران کودکی خود ندارد، به جز اینکه بسیار شیطون بوده و خرابکاری زیاد می‌کرده، اما از آنجا که مادرش شاغل بود، مراقبت از خواهرانش را همیشه برعهده داشته به همین دلیل از کودکی شخصیت استقلال‌طلبی در او به خوبی نمایان بوده ضمن اینکه خانه‌داری و آشپزی را از همان روزهای نوجوانی به خوبی فراگرفته است. او با اینکه شیطون و پر شر و شور بوده اما بچه درسخوانی هم بود. معمولا بابت یک موضوع، جلوی دفتر دبیرستان می‌ایستاد، اما چون شاگرد زرنگ بوده، از خطایش چشم‌پوشی می‌کردند. می‌گوید: به خاطر تقلبی که در امتحان به دوستم رسانده بودم، سه روز اخراج شدم و نمره‌ام صفر شد. به محض اینکه دیپلمش را گرفت، وارد دانشگاه نشد، بلکه وقفه‌ای در آن به وجود آمد، چرا که در مدرسه به تدریس نقاشی و خطاطی می‌پرداخت تا اینکه سرانجام تصمیم گرفت دانشجو شود و در رشته مهندسی طراحی صنعتی پذیرفته شد. هنر را کماکان دنبال می‌کرد، فیلم می‌دید، تلویزیون تماشا می‌کرد و… تا اینکه یک روز یکی از دوستانش که از علاقه او به هنر آگاه بود، به او پیشنهاد کرد که برای بازی در یک فیلم سینمایی تست بدهد و ابتدا عکسش را به گروه سازنده نشان بدهد، اما او نسبت به این کار بی‌میل بود و ناامید… «تصور نمی‌کردم، اتفاقی بیفتد، اما برخلاف انتظار، فردای همان روز تماس گرفتند و از من دعوت کردند که به دفتر فیلمسازی بروم، آنجا بود که برای اولین بار قاسم جعفری را دیدم.»او به آنجا رفت و به دورخوانی مشغول شد در پایان دورخوانی گروهی، همان روز انتخاب شد، برایش باورکردنی نبود، مراحل پیش تولید به سرعت سپری شد و او حالا می‌دانست که باید در فیلم «گرگ و میش» به کارگردانی قاسم جعفری بازی کند. این اولین تجربه هنری او بود. تجربه‌ای که خیلی غیرمنتظره پیش آمد… بازی در یک فیلم سینمایی ساخته یک کارگردان مطرح آن هم در نقش اصلی. نکته مهم در مورد این بازیگر بااستعداد این است که تحصیلات و آموزش بازیگری ندارد، اما بازیگری را به صورت تجربی آموخته و حتی به کلاس‌های بازیگری هم نرفته است، اما سعی کرده در کار همیشه با چشمانی باز و گوش‌هایی شنوا، عمل کند و از تجارب پیشکسوت‌ها بهره بگیرد. همین امر باعث شد تا در سریال رستگاران، برای حضور در نقش خجسته، انتخاب اول باشد.روناک یونسی پس از حضور در فیلم سینمایی گرگ و میش در چند فیلم تلویزیونی هم بازی کرد، تا اینکه رسید به سریال «گل‌های گرمسیری» که در نقش مرضیه ایفای نقش کرد، در آن سریال هم او مقابل آتیلا پسیانی بازی کرد، پسیانی در آن مجموعه در نقش پدر شوهرش را بازی کرد، بازی خوب او باعث شد تا نگاه‌ها به سمت او معطوف شود تا جایی که «یونسی» هم‌اکنون، بازیگری را مهم‌ترین دغدغه‌اش می‌داند. او تشنه تجربه کردن نقش‌های متفاوت است و دوست دارد با کارگردان‌های مختلف همکاری کند و به دانسته‌های خود بیفزاید.«روناک یونسی» مثل هر بانوی ایرانی به کار در خانه علاقه دارد، آشپزی خوبی دارد و از دوران نوجوانی آن را جدی می‌گرفته است، فیلم دیدن و مطالعه و شعر خواندن را خیلی دوست دارد، می‌گوید؛ خواندن اشعار حافظ به من آرامش می‌دهد.از نوجوانی به ورزش علاقه داشته و شنا و بسکتبال را تقریبا به شکل حرفه‌ای ادامه داده… اصولا به ورزش‌هایی که پای توپ، وسط است را به ورزش‌های دیگر ترجیح می‌دهد و از آن به عنوان بهترین تفریح یاد می‌کند. به موسیقی سنتی علاقه دارد و ساز موردعلاقه‌اش سنتور است، به صدای شهرام ناظری علاقه دارد .از جمله آثاری که روناک یونسی ایفای نقش کرده است می توان به این موارد اشاره کرد :روز روشن (۱۳۹۱) / عقاب صحرا (۱۳۹۱) / کوچه ملی (۱۳۸۹) /به هدف شلیک کن (۱۳۸۷) /منفی هجده (۱۳۸۶) /ارتفاع ۶/۴۵ (۱۳۸۵) /گرگ و میش (۱۳۸۵) /یک اشتباه ساده / سقوط آزاد (۱۳۹۰) / رستگاران (۱۳۸۸) /موج و صخره (۱۳۹۰) .   RonakYounesi RonakYounesi  was  born  1359  in  Tehran .Hisfilm andtelevisionactress.  
دوشنبه, 02 تیر 1393 | 27 آبازدید

صفحه 13 از 2931


Powered by AlphaContent 4.0.18 © 2005-2014 - All rights reserved
mod_vvisit_counterکل بازدیدها9717384
آخرين بروزرساني پنجشنبه, 09 مرداد 1393 ساعت 07:47 
ما 137 مهمان آنلاین داریم
تنظیمات
صفحه اصلی
باشگاه مخاطبان
تالار گفتگو
صدا
سیما
موسیقی
تولیدات ویژه
خبر
پرسش های متداول
انتقاد و پیشنهاد