جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

900 هزار جلد کتاب در کتابخانه های عمومی استان اردبیل - خبر

 

 

900 هزار جلد کتاب در کتابخانه های عمومی استان اردبیل

900 هزار جلد کتاب در مخازن کتابخانه های عمومی استان اردبیل ساماندهی شده است .

900 هزار جلد کتاب در کتابخانه های عمومی استان اردبیل

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مدیر کل کتابخانه های عمومی استان در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان نیر با بیان این مطلب گفت: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، اقدامات قابل توجهی برای تامین تجهیزات و ملزومات مورد نیاز کتابخانه های عمومی انجام شده و کتابخانه های عمومی به محیطی پویا و شاداب برای استفاده علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی تبدیل شده است .
عزیزخانی افزود : کتابخانه های عمومی علاوه بر ارائه خدمات کتابخانه ای ، برنامه های متعددی را با محوریت کتاب به صورت هفتگی برای قشر های مختلف برگزار می کنند و این امر موجب پویایی بیش از پیش کتابخانه ها شده است .
وی با بیان اینکه کتاب باید در سبد کالاهای مصرفی خانواده ها قرار گیرد، افزود: خانواده هایی که به خاطر افزایش قیمت کتاب ها و یا مسائل و مشکلات مالی امکان خرید کتاب برایشان میسر نیست، می توانند از منابع گسترده موجود در کتابخانه های عمومی به راحتی استفاده کنند .
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان خاطر نشان کرد: مجوز عضویت رایگان قشر های مختلف مردم در کتابخانه های عمومی مستقر در حاشیه شهرها و روستاها صادر شده است و علاقه مندان به کتاب می توانند با مراجعه به این مراکز از امکانات کتابخانه ها به صورت رایگان استفاده کنند .