جهش تولید | شنبه، ۲۵ مرداد ۱۳۹۹

9 هزار هکتار از زمین‌های صنعتی راکد آزادسازی می‌شود - خبر

 

 

9 هزار هکتار از زمین‌های صنعتی راکد آزادسازی می‌شود

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گفت:‌ ۹ هزار هکتار از زمین‌‌های صنعتی راکد و بلااستفاده در شهرک‌ها و نواحی صنعتی آزادسازی می‌شود.

9 هزار هکتار از زمین‌های صنعتی راکد آزادسازی می‌شود
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، علی نظری شیخ‌احمد در جلسه هیئت حل اختلاف پرونده‌های وحدهای صنعتی استان اردبیل اظهار کرد:  جلسه هیئت حل اختلاف و داوری به مدت دو روز و با حضور نماینده حقوقی و امور قراردادهای سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران برای تعیین تکلیف پرونده 31 واحد صنعتی راکد و بلااستفاده در شهرک‌ها و نواحی صنعتی که به تعهدات  خود در ساخت و ساز عمل نکرده بودند برگزار شد.
 
وی تصریح کرد: این شرکت در راستای استفاده بهینه از امکانات و ظرفیت‌های ایجاد شده در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان در صورت عدم ساخت و ساز زمین‌های واگذار شده طی چندین مرحله اخطار و یا مهلت به طرفین قرارداد داده و در صورتی که در مدت تعیین شده اقدامی انجام نگردد با طرح موضوع در هیئت‌های داوری زمین‌های مربوطه را فسخ و استرداد می‌کند.
 
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل بیان کرد: راکد و بلااستفاده ماندن زمین صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی اجحاف در حق سرمایه‌گذاران و مولدان اشتغال  است و در همین راستا و برای حمایت از سرمایه‌گذاران واقعی تلاش می‌کنیم تا زمین‌های ین شهرک‌ها و نواحی را به این سرمایه‌گذاران واگذار کنیم.