نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

9 دی ماه، جلوه بصیرت‌افزایی و ولایت‌مداری ملت ایران

9 دی ماه، جلوه بصیرت‌افزایی و ولایت‌مداری ملت ایران


روز نهم دی ماه روز بصيرت و ميثاق امت با ولايت است و مردم آگاه و با شعور ایران با حضور هشيارانه خود در صحنه علاوه بر حفظ پايه های نظام اسلامی و دفاع از ارزش ها و اهداف عاشورایی، با دشمنان ولايت فقيه كه از اركان مهم اين نظام است به مبارزه پرداختند و رهنمودها و روشنگری های مقام معظم رهبری از عوامل اصلي ظهور حماسه 9 دی و حضور ميليونی مردم در صحنه دفاع از ارزش های انقلاب و نظام است.

بی ترديد آنچه در نهم دي ماه 1388 اتفاق افتاد حماسه ای به يادماندنی در تاريخ انقلاب بود.

ملت بزرگ و عاشورایی ايران اسلامی صحنه پرشكوهی را در تاريخ انقلاب رقم زد و خواب را از چشم گستاخانه فتنه گران ربود و سد بزرگی را در مقابل آنان ايجاد كرد و اين حركت ملی درسی برای اهل ترديد و عبرتی برای تصميم سازان فتنه شد كه اگر بخواهند با آرمان های يک ملت و انديشه های برآمده از خون شهدا و رهبری، به گستاخی حرمت شكنی كنند، با خشم عاشورایی آنان روبرو خواهند شد.

بدون شك تعظيم و نكوداشت سالگرد اين حماسه تاريخی در شرايط حساس امروز بسيار لازم و حياتی است و موجب بيعت مجدد با آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی، امام راحل و مقام معظم رهبری (مدظله العالي) می باشد.

امروز هوشیاری و بیداری ملت ایران سلاحی برنده در مقابل هجمه های دشمنان داخلی و خارجی است و گرامیداشت این روز بزرگ بسیار اثر بخش و مهم است.