نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

9 دی تبلور حمایت از ولایت فقیه بود

9 دی تبلور حمایت از ولایت فقیه بود


حماسه نهم دي ماه و حضور عاشورايي مردم حماسه ساز ولايتمدار ايران اسلامي در راهپيمايي 9 دي ماه 1388 نقطه عطفي در تاريخ انقلاب و برگ زريّن ديگري در افتخارات مردو زن ايراني به حساب مي آيد.

ولايت فقيه ركن ركين و عمود خيمه انقلاب است، مردم در طي سالهاي انقلاب جايگاه رفيع و نقش كليدي ولي فقيه را در هدايت سكان انقلاب در امواج سهمگين و طوفان‌هاي مهيب بارها و بارها تجربه كرده اند ، آنان به درستي تضعيف جايگاه ولايت فقيه را تضعيف ولايت معصومين (ع) و اطاعت از ولي امر را اطاعت از خدا، رسول و ائمه (ع) مي دانند و بدان پايبندند، عشق به ولايت عشق به خداست و عشق به خدا كليد سعادت دنیا و آخرت است.

فتنه گران به زعم خود پنداشتند با جوسازي، بي خردي، غوغا سالاري و اتهام تقلب نيست به انتخابات و جسارت به مقام شامخ ولايت به اهداف پليد خود خواهند رسيد اما آنچه اتفاق افتاد زلزلة مهيبي بود كه در كانون‌اصلي فتنه گران واقع شد و مردم ولايتمدار در يوم الله 9 دي با بيعت مجدد با رهبر معظم انقلاب حضرت آيت اله خامنه اي ( مدظله العالي ) و آرمان هاي امام راحل(ره)  گور فتنه و فتنه گران را كندند و آنان را به زباله داني تاريخ فرستادند. حماسه نهم دي خط بطلاني شد بر پندارهاي غلط و خيال‌هاي باطل كساني كه تصور مي كردند كه رهبري از پشتوانه مردمي برخوردار نيست و با همين توهم تمام توان خود را در شكستن خيمه انقلاب بكار بردند . اما زهي خيال باطل، امت حزب الله يك بار ديگر اعلام كرد كه همچنان سرباز ولايت بوده و در اين راه كوچك ترين ترديدي به خود راه نخواهد داد.