سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

9 بازیکن اردبیلی به اردوی استعدادیابی تیم ملی دعوت شدند - خبر

 

 

9 بازیکن اردبیلی به اردوی استعدادیابی تیم ملی دعوت شدند

با اعلام فدراسیون فوتبال، 9 فوتبالیست زیر 14 سال استان اردبیل به اردوی استعدادیابی تیم ملی به میزبانی آذربایجان شرقی دعوت شدند.

9 بازیکن اردبیلی به اردوی استعدادیابی تیم ملی دعوت شدند

با اعلام فدراسیون فوتبال، 9 فوتبالیست زیر 14 سال استان اردبیل به اردوی استعدادیابی تیم ملی در منطقه 8 کشور دعوت شدند.

با برنامه‌ریزی‌های انجام پذیرفته این اردو به مدت سه روز و از تاریخ ۲۳ تا ۲۵ فروردین ماه در شهرستان تبریز برگزار خواهد شد.

عرفان محرمی، ابوالفضل خردمند، امیرحسین آستانی، حسین فتحی، علیرضا آزاد، امیرمهدی ابراهیمی، امیرمهدی خان‌محمدی، امیررضا نوذری و امیرحسین اخوان بازیکنان دعوت شده اردبیلی به اردوی استعدادیابی تیم ملی خواهند بود.

 

استعدادیابی فوتبال بانوان اردبیلی برگزار می‌شود

برنامه استعدادیابی فوتبالیست‌های بانوی اردبیلی با حضور بازیکنان زیر 16 سال از نقاط مختلف استان اردبیل و بهره‌گیری از مربیان و کارشناسان باتجربه فوتبال استان از پیش از ظهر امروز در مجموعه ورزشی تختی برگزار خواهد شد.

با توجه به اینکه استعدادیابی شاکله اصلی پیشرفت تمامی رشته‌های ورزشی محسوب می‌شود، برای احیای فوتبال بانوان برگزاری چنین برنامه‌هایی احساس می‌شده و امیدواریم با شناسایی و هدایت صحیح استعدادهای ورزشی از ظرفیت‌های مناسب فوتبال استان بهره گرفته شود.

 به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، تقویت تیم‌های پایه، معرفی بازیکنان شاخص به اردوهای تیم ملی و ایجاد انگیزه در بین بانوان علاقه‌مند به فوتبال از جمله دیگر اهداف برگزاری برنامه استعدادیابی بانوان زیر 16 سال استان اردبیل عنوان شده است.