جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

893 واحد مسکن مهر اردبیل در چرخه تکمیل قرار دارد - خبر

 

 

893 واحد مسکن مهر اردبیل در چرخه تکمیل قرار دارد

معاون بازآفرینی شهری و مسکن راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: 893 واحد مسکن مهر در استان اردبیل وارد چرخه تکمیل و بهره‌برداری شده است که پیش‌بینی‌ می‌کنیم سال آینده به شکل کامل تمامی واحدهای مسکن مهر به سرانجام برسد.

893 واحد مسکن مهر اردبیل در چرخه تکمیل قرار دارد

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، شهرام باباخانی اظهار کرد: براساس برنامه ابلاغی ما در استان اردبیل ساخت 41 هزار و 378 واحد مسکن مهر را در اولویت قرار داده بودیم که از این تعداد 40 هزار و 485 واحد تاکنون تکمیل و افتتاح شده است.

وی با بیان اینکه پروژه‌های افتتاح شده به شکل کامل و با بهره‌مندی از خدمات عمومی شامل آبرسانی، گازرسانی، برق‌رسانی و آسفالت محوطه به متقاضیان تحویل داده شده است، خاطرنشان کرد: تنها 893 واحد از مساکن مهر که عمده آن مربوط به واحدهای پروژه وحدت است باقی مانده که امیدواریم پیمانکار با عمل به تعهدات خود هر چه سریعتر این پروژه را تکمیل و تحویل متقاضیان دهد.

معاون بازآفرینی شهری و مسکن راه و شهرسازی استان اردبیل افزود: به رغم عقد قرارداد با پیمانکار و به دلیل افزایش قیمتی که در ماه‌های اخیر رخ داد پیمانکار نتوانست به تعهدات خود عمل کند و ما نیز مجبور شدیم نسبت به لغو قرارداد با پیمانکار قبلی و عقد قرارداد با پیمانکار جدید اقداماتی را انجام دهیم تا هرچه سریعتر این 893 واحد تکمیل و تحویل همشهریان شود.

باباخانی از ساخت 8 باب مسجد و همچنین ساخت مدارس در این مجموعه ‌های مساکن مهر خبر داد و بیان کرد: با همکاری نوسازی مدارس و مشارکت خیرین ساخت مدرسه همچنان ادامه دارد و برای سالتحصیلی آینده مدارسی در مساکن مهر اردبیل، نمین، خلخال و مشگین‌شهر آماده بهره‌برداری خواهند شد.