جهش تولید | جمعه، ۲۲ فروردین ۱۳۹۹

8 ورزشکار اردبیلی در مسابقات او-اسپرت قهرمانی جهان شرکت می‌کند - خبر

 

 

8 ورزشکار اردبیلی در مسابقات او-اسپرت قهرمانی جهان شرکت می‌کند

تیم ملی او-اسپرت با حضور 8 ورزشکار اردبیلی در مسابقات قهرمانی جهان به میزبانی یونان حاضر خواهد شد.

8 ورزشکار اردبیلی در مسابقات او-اسپرت قهرمانی جهان شرکت می‌کند
به منظور حضور در مسابقات جهانی او-اسپرت به میزبانی یونان، 26 ورزشکار به اردوی نهایی تیم ملی دعوت شدند که در این میان نام 8 رزمی‌کار اردبیلی نیز دیده می‌شود.
 
مجید امیرپور، حسین قلیزاده، یوسف بایرامی، سیدپیام سیدی، منصور اسمعیلی، بهبود شهبازی، بهزاد تیموری و مهرداد امانی 8 ورزشکار اردبیلی حاضر در این دوره از مسابقات خواهند بود.
 
در لیست نهایی اعلام شده استان‌های همدان و اردبیل دارای بیشترین ورزشکار دعوت شده به اردوی تیم ملی بوده و از این حیث از شرایط بهتری در مقایسه با دیگر استان‌ها برخوردار هستند.
 
لازم به ذکر است سرمربیگری تیم ملی او-اسپرت در رقابت‌های جهانی یونان بر عهده مهرداد امانی که از اصالت اردبیلی برخوردار است، خواهد بود.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، مسابقات او-اسپرت قهرمانی جهان در اردیبهشت‌ماه سال جاری به میزبانی کشور یونان برگزار خواهد شد و نمایندگان کشورمان از شانس مناسبی برای کسب عناوین قهرمانی در اوزان مختلف برخوردار هستند؛ برگزاری مسابقات نخبگان جهان در پاییز 97 به میزبانی کشور ترکیه و پیگیری رقابت‌های جهانی به میزبانی مصر از دیگر مسابقات ورزشی او-اسپرت در طی ماه‌های آینده خواهد بود تا ملی‌پوشان خود را برای حضور هر چه مناسب در این دوره از رقابت‌ها آماده ‌کنند.