رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۸

60 درصد نیروی پلیس در حوزه اقدامات پیشگیرانه فعالیت می کند - صفحه اصلی

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

60 درصد نیروی پلیس در حوزه اقدامات پیشگیرانه فعالیت می کند

60 درصد نیروی پلیس در حوزه اقدامات پیشگیرانه فعالیت می کند


فرمانده نیروی انتظامی استان اردبیل گفت:‌ در حال حاضر ۶۰ درصد نیروی پلیس در حوزه اقدامات پیشگیرانه فعال هستند.

60 درصد نیروی پلیس در حوزه اقدامات پیشگیرانه فعالیت می کند

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سردار حسین عبدی افزود: یکی از مأموریتهای اصلی نیروی انتظامی در حوزه پیشگیری از آسیبهای مختلف بوده به طوری که 60 درصد نیروی پلیس در حوزه اقدامات پیشگیرانه فعال هستند که تلاش می‌شود این شرایط را به وضعیت قابل قبول در کاهش جرایم افزایش دهیم.

وی با بیان اینکه درسایه مجاهدت و از جان گذشتگی مردم و تلاش پلیس روز به روز بر میزان امنیت کشور افزوده می‌شود، تصریح کرد: امنیت مقوله‌ای است که تنها محدود به نیروی انتظامی نیست و بدون مشارکت مردم، حاکمیت و پلیس محقق نمی‌شودو باید شاهد همکاری همه‌جانبه در این حوزه در سطح استان باشیم.

وی از امنیت به عنوان محصول اجتماعی همراه با مشارکت بالای مردم یاد کرد و گفتبرای اینکه بتوانیم احساس امنیت را تولید کنیم باید زمینه و بستر تحول و تحرک اقتصادی و اجتماعی را با پیش نیاز تأمین امنیت به شکل مطلوب فراهم کنیم.

فرماندار شهرستان کوثر نیز در این آئین تلاش برای خدمت‌رسانی به مردم را از اولویت‌های اصلی دولت یازدهم دانست و بیان کرد: حفظ امنیت و برقراری آن، یکی از خدماتی است که از دغدغه‌های دولت بوده و امروز شاهد برقراری آرامش و امنیت در سطح شهرستان هستیم.

علیرضا علیپور ایجاد و تثبیت امنیت را وظیفه و رسالت نیروی انتظامی دانست و افزود: نیروی انتظامی مظهر انتظام در سطح جامعه است و نقش اصلی را در ایجاد امنیت و آرامش در سطح جامعه ایفا می‌کند که در این حوزه در شهرستان کوثر نیروی انتظامی به خوبی ظاهر شده است.

وی با اشاره به تعامل بسیار خوب مجموعه نیروی انتظامی با دستگاههای اداری به ویژه شواری تامین اظهار کرد: تامین امنیت پایدار در گرو همراهی و تعامل مردم و مسئولان با نیروی انتظامی است.