جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

56 سرعت‌گیر در اردبیل حذف شد - خبر

 

 

56 سرعت‌گیر در اردبیل حذف شد

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اردبیل گفت: در سال جاری و با تصویب شورای ترافیک استان 56 مورد سرعت‌گیر را در 16 خیابان شهر اردبیل حذف کردیم.

56 سرعت‌گیر در اردبیل حذف شد

قدرت سیفی اظهار کرد: نصب 34 عدد چراغ راهنمایی و رانندگی در تقاطع‌های پرخطر سطح شهر اردبیل در این مدت انجام شده است.

وی افزود: این چراغ‌ها در تقاطع‌های بازار، میدان ژاندارمری، جاده خلخال، تقاطع بیمارستان امام با عطایی، ورودی شهر از سمت جاده ارجستان، بهشت زهرا، دوربرگردان شهرک نیایش، شهرک رازی، جاده قدیم مشکین شهر، جاده گلمغان، مقابل ایستگاه زباله، مقابل کارخانه آسفالت و تقاطع مالک اشتر و ولایت نصب شده است.

وی یادآور شد: اداره حمل و نقل و ترافیک شهرداری اردبیل در 6 ماهه گذشته خدمات مناسبی به شهروندان شهر اردبیل در زمینه حمل و نقل و ترافیک ارائه کرده است.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اردبیل گفت: در سال جاری و با تصویب شورای ترافیک استان 56 مورد سرعت‌گیر را در 16 خیابان شهر اردبیل حذف کردیم.

سیفی با اشاره به نصب علائم راهنمایی و رانندگی در سطح شهر بیان کرد: از جمله اقدامات اداره حمل و نقل و ترافیک شهرداری اردبیل می‌توان به نصب 200 مورد تابلوهای راهنمایی و رانندگی،80 مورد خرید و نصب تابلوهای راهنمای مسیر در سطح شهر و 450 مورد نصب تابلو کوچه‌ها و معابر اشاره کرد.

سیفی با اشاره به نصب و برداشت سرعت‌گیرها خاطرنشان کرد: به منظور جلوگیری از هرگونه خطر تصادف در خیابان‌ها شهرداری اردبیل اقدام به نصب 34 عدد سرعت گیر در 16 خیابان و برداشت 56 عدد سرعت‌گیر در 16 خیابان سطح شهر کرده است.

وی گفت: معاونت حمل و نقل و ترافیک همچنین برای جلوگیری از هرگونه ایجاد ترافیک اقدام به نصب 34 عدد چراغ  راهنمایی و رانندگی در تقاطع های پرخطر کرده است.

معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اردبیل با اشاره به اقدامات این سازمان برای تسهیل در عبور و مرور عابران پیاده از خیابان‌های سطح شهر گفت: تاکنون بالغ بر 5 میلیارد ریال برای خرید و نصب پل عابر پیاده در 6 خیابان سطح شهر هزینه شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، سیفی افزود: این پل‌ها در خیابان‌های دانشگاه، جاده مغان، میدان وحدت و ترمینال، باکری، بزرگراه ولایت و نیار و کارشناسان نصب شده است.