رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

51 پروژه عمرانی و اقتصادی در شهرستان بیله سوار افتتاح می‌شود - خبر

 

 

51 پروژه عمرانی و اقتصادی در شهرستان بیله سوار افتتاح می‌شود

فرماندار بیله سوار گفت: 51 پروژه عمرانی و اقتصادی با اعتبار 162 میلیارد تومان در ایام دهه فجر در شهرستان بیله‌سوار افتتاح و به بهره‌برداری می رسد.

51 پروژه عمرانی و اقتصادی در شهرستان بیله سوار افتتاح می‌شود

حسن قبادی شامگاه گذشته در نشست با اعضای شورای اداری شهرستان بیله‌سوار با اشاره به برگزاری برنامه‌های مختلف دهه فجر در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران اظهار کرد: در دهه فجر امسال 220برنامه مختلف فرهنگی،اجتماعی و ورزشی و برگزاری یادواره‌ها و نمایشگاه‌های توانمندی اقتصادی در شهرستان برگزار می‌شود.

وی افزود: تمامی برنامه‌های دهه فجر با رویکرد مردمی و همراه با نشاط اجتماعی و با همراهی مردم و مسؤولان انجام و مردم در راس برنامه‌های دهه فجر و ایام فاطمیه هستند.

فرماندار بیله‌سوار به پروژه‌های عمرانی و اقتصادی  قابل افتتاح شهرستان در دهه فجر امسال پرداخت و عنوان کرد: 51 پروژه عمرانی و اقتصادی با اعتبار 162میلیارد تومان افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد که این پروژه‌ها در حوزه‌های عمرانی، اشتغال‌زایی، خدماتی و زیرساختی و اقتصاد مقاومتی است.

قبادی با اشاره به سفر استاندار اردبیل و مسؤولان کشوری به شهرستان بیله‌سوار  در دهه فجر گفت: پروژه‌های مهم و شاخص شهرستان با حضور استاندار اردبیل و مسؤولان کشوری افتتاح خواهد شد.

وی تصریح کرد: بدون شک راهپیمایی 22 بهمن امسال باشکوه‌تر از سال‌های گذشته برگزار می‌شود و مردم میهن اسلامی بار دیگر مشت محکمی بر دهان دشمنان زده و مانند همیشه نقشه‌های آنان را نقش بر آب می‌کنند.

فرماندار بیله سوار با اشاره به اینکه دستاوردهای چهل ساله انقلاب را با آماری شفاف برای مردم منعکس می‌کنیم اظهار کرد: با تبیین دستاوردهای انقلاب باید نسل جدید را با تاریخچه انقلاب و مشکلاتی که در طی این چهار دهه پشت سر گذاشته‌ایم، آشنا کنیم.