جهش تولید | پنج‌شنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۹

50 میلیارد تومان قیر رایگان به استان اردبیل اختصاص یافت - خبر

 

 

50 میلیارد تومان قیر رایگان به استان اردبیل اختصاص یافت

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: 50 میلیارد تومان قیر رایگان در سال جاری به استان اردبیل اختصاص یافته است.

50 میلیارد تومان قیر رایگان به استان اردبیل اختصاص یافت

صدیف بدری  اظهار کرد: امسال سهمیه قیر رایگان استان اردبیل 50 میلیارد تومان بوده که به دستگاه‌های اجرایی برای اجرای پروژه‌های عمرانی اختصاص می‌یابد.

وی افزود: یکی از مهمترین اولویت برنامه کاری در نظر گرفته پیگیری و اتمام راه ارتباطی کریق به آرموداق  و کورائیم به خلفلو بوده و امسال نیز بخشی از این مسیر اجرایی خواهد شد.

بدری از پیگیری اجرای پروژه راه ارتباطی نیر به سراب و چهارباندکردن این محور خبر داد.

 نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت اجرای پروژه راه ارتباطی کریق به آرموداق، گفت: این راه یکی از راه‌های ارتباطی مهم برای شهرستان‌های نیر و میانه می‌باشد که به محض اتمام آن هم از لحاظ گردشگری و هم از لحاظ اقتصادی برای هر دو شهرستان مهم خواهد بود.

وی از پیگیری اجرای پروژه راه ارتباطی نیر به سراب و چهارباندکردن این محور خبر داد و یادآور شد: با اتمام این مسیر مسافت شهرستان نیر تا مرکز کشور یک و نیم ساعت کم می‌شود.

در این بازدید علیرضا علیپور فرماندار شهرستان نیر نیز به مطالبات شهرستان از نمایندگان اشاره کرد و گفت: اتمام راه ارتباطی کریق به آرموداق و کورائیم به خلفو می‌تواند شهر نیرو کورائیم را در بحث عمران و آبادانی کمک کند.

به گزارش خبرگزاری فارس، وی افزود: بخشی از راه کریق به آرموداق و کورائیم به خلفلو اجریی شده و از سوی شهرستان میانه نیز اتمام عملیات اجرائی آن ضرورت دارد.