جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

5 ووشوکار اردبیلی به اردوی تیم ملی ووشو دعوت شدند - خبر

 

 

5 ووشوکار اردبیلی به اردوی تیم ملی ووشو دعوت شدند

رئیس هیأت ووشوی استان اردبیل گفت: با هدف حضور در رقابت‌های آسیایی جاکارتا 5 ووشوکار اردبیلی به اردوی انتخابی تیم ملی دعوت شدند.

5 ووشوکار اردبیلی به اردوی تیم ملی ووشو دعوت شدند

هوشنگ افشار اظهار کرد: 5 ووشوکار اردبیلی برای حضور در رقابت‌های آسیایی جاکارتا به اردوهای انتخابی تیم ملی بزرگسالان دعوت شدند.

وی به حضور 3 ووشوکار اردبیلی در بخش مردان و 2 ورزشکار در بخش زنان اشاره کرد و توضیح داد: جعفر شیرزاد، یوسف صبری و سعید جاوید به همراه فاطمه قاسمی و شیرین هادی‌زاده ورزشکاران اردبیلی دعوت شده در این اردو خواهند بود که از شانس مناسبی نیز برای حضور در رقابت‌های آسیایی 2018 جاکارتا برخوردار هستند.

رئیس هیأت ووشوی استان اردبیل تصریح کرد: از سالیان گذشته ووشوی اردبیل در بخش ساندا حرف‌های زیادی برای گفتن داشته و در رقابت‌های ملی و باشگاهی ورزشکاران اردبیلی موفق به کسب عناوین مختلف قهرمانی و به اهتزاز درآوردن پرچم مقدس کشورمان شدند.

افشار یادآور شد: تا آغاز بازی‌های آسیایی جارکارتا کمتر از 150 روز باقیمانده و با توجه به زمان اندک باقیمانده تا شروع این رقابت‌ها می بایست تمهیدات لازم برای حضور هر چه مناسب نمایندگان ورزشی استان اندیشیده شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، افشار با اشاره به اینکه جواد آقایی از ووشوکاران استان اردبیل در بازی‌های گوانگجوی چین حضور داشت، گفت: با توجه به آمادگی مناسب ورزشکاران اردبیلی امیدوار به تکرار قهرمانی‌های گذشته و راهیابی ورزشکارانی از این استان به رقابت‌های آسیایی جاکارتا خواهیم بود.