رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۴ تیر ۱۳۹۸

40 برنامه ویژه هفته دفاع مقدس در بیله‌سوار برگزار می‌شود - خبر

 

 

40 برنامه ویژه هفته دفاع مقدس در بیله‌سوار برگزار می‌شود

فرمانده سپاه ناحیه بیله‌سوار گفت: همزمان با فرا رسیدن هفته دفاع مقدس از ۳۱ شهریور تا 7 مهرماه، 40برنامه متنوع فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و ورزشی پیش‌بینی شده که در سطح شهرستان بیله‌سوار برگزار خواهد شد.

40 برنامه ویژه هفته دفاع مقدس در بیله‌سوار برگزار می‌شود

یوسف اختری اظهار کرد: در برنامه‌های درنظر گرفته شده برای این هفته، 40 عنوان برنامه  مختلف در شهرستان بیله‌سوار برگزار خواهد شد .

وی با اشاره به اینکه بسیج تداوم‌بخش مکتب عاشورایی است، افزود: امروز بسیجیان با الگوگیری از فرهنگ عاشورا در راستای دفاع از مظلومان و مبارزه با مستکبران سراسر جهان گام بر می‌دارند .

فرمانده سپاه ناحیه بیله‌سوار با تاکید بر اینکه هفته دفاع مقدس به دلیل همراهی آن با چهل سالگی انقلاب و تقارن با ماه محرم از حساسیت ویژه‌ای برخوردار است، عنوان کرد: ملت ایران با جانفشانی خود در هشت سال دفاع مقدس افتخار آفرینی کرده و با بصیرت تمام توانستند در برابر دشمن بایستند و پیام بزرگ و سرنوشت ساز را به جهانیان مخابره کنند.

وی با تاکید بر اینکه مهم‌ترین ابزار در جنگ نرم مدیریت، تمرکز و فعالیت است، عنوان کرد: مقابله با این جنگ نرم نیازمند نبوغ و خلاقیت بوده که در این زمینه رسانه‌ها نقش بسیار تاثیرگذار و اساسی دارند.

اختری اظهار کرد: بسیج و بسیجیان نماد غیرت و شجاعت هستند زیرا فرهنگ آن‌ها عاشورایی و حسینی است و امنیت و آرامش ما مرهون ایستادگی و مقاومت نیروهای جان برکف مخصوصا بسیجیان در تمامی عرصه‌هاست.

به گزارش خبرگزاری فارس، فرمانده سپاه ناحیه بیله‌سوار در ادامه به برنامه‌های مهم شهرستان در هفته دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: برگزاری نشست‌های بصیرتی، برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی، برگزاری یادواره‌های شهدا، ویزیت رایگان، دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران، برگزاری شب شعر و خاطره، نواختن زنگ مهر و مقاومت در مدارس بخشی از این برنامه‌هاست.