جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

360 هزار متر مربع از اراضی اردبیل رفع تصرف شد - خبر

 

 

360 هزار متر مربع از اراضی اردبیل رفع تصرف شد

فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن استان اردبیل گفت: بیش از ۳۶۰ هزار مترمربع از اراضی مرغوب اداره کل راه و شهرسازی استان در یک سال گذشته رفع تصرف شد.

360 هزار متر مربع از اراضی اردبیل رفع تصرف شد

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ فرهاد احدی ،فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن استان اردبیل اظهار داشت: یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن استان از سال گذشته فعالیت خود را در استان آغاز کرده و در این مدت اقدامات و عملکرد خوبی در زمینه رفع تصرف اراضی مرغوب در سطح استان داشته است.

وی از رفع تصرف بیش از 360 هزار مترمربع از اراضی مرغوب اداره کل راه و شهرسازی استان در یک سال گذشته خبر داد و گفت: این اراضی ارزشی بیش از 320 میلیارد ریال داشته‌اند که با همکاری و هماهنگی با دستگاه قضایی استان زمینه برای رفع تصرف این اراضی در استان فراهم شده است.

فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن استان اردبیل بیان کرد: این میزان اراضی مرغوب توسط افرادی سودجو و فرصت‌طلب در سطح استان به روش‌های مختلف تصرف شده بود که با اقدامات و هماهنگی‌های انجام شده این اراضی از دست متصرفان خلع ید،  قلع و قمع و رفع تصرف فوری شده است.

احدی از برخورد جدی و قاطع با هرگونه تصرف و تعرض  به اراضی بیت‌المال در سطح استان خبر داد و گفت: با نظارت‌ها و بازرسی‌های لازم تلاش می‌کنیم تا هر اقدامی در این حوزه را از سوی افراد فرصت‌طلب شناسایی کرده و اقدامات لازم برای مقابله با این افراد را در کمترین زمان ممکن انجام دهیم.