سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

36 روستای استان اردبیل تحت پوشش تلفن همراه قرار می گیرد - خبر

 

 

36 روستای استان اردبیل تحت پوشش تلفن همراه قرار می گیرد

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل گفت: با هماهنگی های صورت گرفته 36 روستای استان اردبیل تحت پوشش تلفن همراه قرار خواهند گرفت.

36 روستای استان اردبیل تحت پوشش تلفن همراه قرار می گیرد

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، بهروز رزمی، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل در دیدارهای مردمی خود با حضور در روستای کنسول کندی بخش مرکزی شهرستان اردبیل اظهار کرد: با هماهنگی های صورت گرفته 36 روستای استان اردبیل تحت پوشش تلفن همراه قرار خواهند گرفت.

وی با اشاره به سفر اردیبهشت ماه سالجاری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به استان اردبیل، افزود: در این سفر مصوب شد تا 36 روستای استان تا پایان خرداد ماه 98 تحت پوشش تلفن همراه شرکت همراه اول قرار گیرند که با بررسی های صورت گرفته روستای کنسول کندی نیز بعنوان یکی از این روستاها انتخاب شده است.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل بیان کرد: اهالی می توانند مطالبات و مشکلات خود را در حوزه ارتباطی به اداره کل ICT استان اعلام کنند تا کارشناسان این اداره کل ضمن بررسی درخواست ها نسبت به رفع مشکلات موجود اقدام کنند.

رزمی در ادامه صحبت های خود با اشاره به وضعیت مطلوب پوشش تلفن ثابت در این روستا گفت: ساکنین محترم در حال حاضر می توانند با تهیه و نصب مودم اینترنت در منازل خود، از اینترنت پرسرعت روستایی استفاده کنند.