جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

30 مسجد خیرساز تا آغاز ماه محرم در اردبیل افتتاح می‌شود - خبر

 

 

30 مسجد خیرساز تا آغاز ماه محرم در اردبیل افتتاح می‌شود

رئیس مجمع خیرین مسجدساز استان اردبیل گفت: تا آغاز ماه محرم 30 باب مسجد خیرساز در مناطق مختلف استان اردبیل تکمیل و افتتاح می‌شود.

30 مسجد خیرساز تا آغاز ماه محرم در اردبیل افتتاح می‌شود

نوبخت اظهار کرد: مجمع خیرین و بانیان مسجدساز استان اردبیل از سال‌های گذشته فعالیت خود را آغاز کرده و تاکنون موفق شده 30 باب مسجد را در جای جای استان اردبیل به ویژه مناطق روستایی و محروم احداث کند.

وی با بیان اینکه همواره در کار ساخت مسجد و مکان‌های معنوی خیرین حضور پیشتاز و پیشقدمی داشتند، تصریح کرد: در حال حاضر عملیات احداث 78 باب مسجد نیز در حال انجام است.

رئیس مجمع خیرین مسجدساز استان گفت: از 78 باب مسجدی که در حال احداث است، با مساعدت خیرین تلاش می‌کنیم تا 30 باب مسجد تا آغاز ماه محرم در استان اردبیل تکمیل و راه‌اندازی شود.

نوبخت به فصل برداشت محصول و ضرورت کمک خیرین و کشاورزان در قالب پرداخت زکات به امر مسجدسازی اشاره کرد و افزود: بهترین محل مصرف زکات کمک به مسجدسازی است که رضای الهی را نیز به همراه دارد.

به گزارش خبرگزاری فارس، وی بیان کرد: ما همچنان باید از ظرفیت خیرین بیشتر و بهتر استفاده کنیم تا بتوانیم در تکمیل و بهره‌برداری از بخش‌های مختلف مساجدی که در حال احداث است، اقدام واقعی را انجام دهیم.