رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۷ تیر ۱۳۹۸

3 هزار و 800 شغل در حوزه فناوری اطلاعات استان اردبیل ایجاد می‌شود - خبر

 

 

3 هزار و 800 شغل در حوزه فناوری اطلاعات استان اردبیل ایجاد می‌شود

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع استاندار اردبیل گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده تا پایان سال جاری 3 هزار و 800 شغل در حوزه فناوری اطلاعات در استان اردبیل ایجاد خواهد شد.

3 هزار و 800 شغل در حوزه فناوری اطلاعات استان اردبیل ایجاد می‌شود

بهمن حسین‌زاده اظهار کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده تا پایان سال جاری 3 هزار و 800 شغل در حوزه فناوری اطلاعات در استان اردبیل ایجاد خواهد شد.

وی گفت: طبق قول استاندار اردبیل تا پایان سال باید 20 هزار شغل در سطح استان ایجاد شود که ما در این خصوص برنامه‌ریزی برای ایجاد 33 هزار شغل انجام دادیم تا با ریزش‌های احتمالی به رقم 20 هزار شغل دست پیدا کنیم.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع استاندار اردبیل تصریح کرد: بیش از 120 جلسه در این خصوص با مدیران استانی داشتیم که برنامه‌ریزی برای ایجاد بیش از 12 هزار شغل در حوزه صنعت و معدن انجام گرفته است.

حسین زاده ادامه داد: تفاهم‌نامه‌های متعددی در این خصوص با بخش خصوصی برای ایجاد اشتغال خواهیم داشت تا با فراهم‌سازی محیط مناسب برای کسب و کار در تلاش باشیم.

به گزارش خبرگزاری فارس، وی اضافه کرد: از طریق روش‌هایی مانند ایجاد پنجره واحد، فضا را برای سرمایه گذاری در استان آماده کردیم که در این خصوص پنجره واحد به صورت فیزیکی در داخل استانداری اردبیل راه اندازی شده است.