رونق تولید ملی | جمعه، ۴ بهمن ۱۳۹۸

3 دستگاه تراکتور به مددجویان کمیته امداد گرمی تحویل داده شد - خبر

 

 

3 دستگاه تراکتور به مددجویان کمیته امداد گرمی تحویل داده شد

رئیس کمیته امداد شهرستان گرمی گفت: در راستای توانمندسازی مددجویان کمیته امداد این شهرستان سه دستگاه تراکتور به مددجویان این شهرستان تحویل داده شد که هر دستگاه تراکتور 47 میلیون و 57 هزار تومان هزینه دربرداشت.

3 دستگاه تراکتور به مددجویان کمیته امداد گرمی تحویل داده شد

علی نوروزی عصر امروز در حاشیه آیین تحویل تراکتورها در گرمی اظهار کرد: در راستای توانمندی و اشتغالزایی مددجویان سه دستگاه تراکتور به مددجویان این نهاد تحویل داده شد.

وی تصریح کرد: یکی از سیاست‌های کمیته امداد توانمندسازی مددجویان است که این اقدام هم در همین راستا صورت گرفته است.

رئیس کمیته امداد شهرستان گرمی اضافه کرد: با توجه به اینکه شهرستان گرمی از ظرفیت بالای کشاورزی برخوردار است بنابراین این تعداد تراکتور برای انجام عملیات کاشت و برداشت محصولات تحویل مددجویان شده است.

نوروزی افزود: این مددجویان پس از کسب درآمد از دریافت مستمری معاف می‌شوند اما می‌توانند از مابقی خدمات کمیته امداد استفاده کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: هر دستگاه تراکتور 47 میلیون  و 57 هزار تومان هزینه دربرداشت که سهم آورده مددجویان هر کدام دو میلیون تومان بوده و 30 میلیون تومان دیگر هم از صندوق اشتغال امداد و 15 میلیون تومان دیگر از تسهیلات چهار درصد بانکی تامین شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، رئیس کمیته امداد شهرستان گرمی اضافه کرد: هفت دستگاه تراکتور دیگر نیز ظرف هفته‌های جاری به متقاضیان در این شهرستان تحویل داده می‌شود.