جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

280 نفر از اردبیل در آزمون فناوری نانو شرکت کردند - خبر

 

 

280 نفر از اردبیل در آزمون فناوری نانو شرکت کردند

همزمان با سراسر کشور و برای اولین بار در اردبیل بیش از 280 نفر داوطلب که اغلب دانشجویان دانشگاه اردبیل بودند در مسابقه فناوری نانو شرکت کردند.

280 نفر از اردبیل در آزمون فناوری نانو شرکت کردند

پیش از ظهر امروز و در جریان برگزاری این آزمون و مسابقه که در دانشگاه پیام نور اردبیل برگزار شد شرکت‌کنندگان اعم از خانم و آقا که اغلب دانشجویان دانشگاه‌های استان بودند به سؤوالات مطرح شده در این آزمون پاسخ دادند تا از بین آنها منتخبان در مسابقات کشوری حضور پیدا کنند.

آزمون فناوری نانو که با هدف  انتخاب چهره‌های موفق و برتر این رشته پرطرفدار برای اولین بار در اردبیل برگزار شد با حضور جوانان مشتاقی همراه بود که به برگزیدگان جوایزی مختلف اعم از مادی و حق حضور در آزمایشگاه‌های فناوری نانو به صورت ملی داده می‌شود در کنار آن تعدادی از داوطلبان نیز حاضر شدند تا در پاسخ به سؤوالات تشریحی حضور پیدا کنند که گواهی تدریس نانو برای منتخبان 41 سؤوال تشریحی ارائه شده داده خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، در کنار برگزاری این مسابقه قرار است از سوم تا ششم خرداد ماه در قالب هفته استانی نانو دستاورهای علمی، تحقیقاتی و پژوهشی علمی این حوزه نیز مورد بررسی و توجه قرار گیرد تا زمینه برای رشد و بالندگی این رشته ورزشی فراهم آید.