سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

25 درصد قرارداد بازیکنان شهرداری اردبیل پرداخت شد - خبر

 

 

25 درصد قرارداد بازیکنان شهرداری اردبیل پرداخت شد

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل گفت: با توجه و عنایت شهردار اردبیل به تیم فوتبال شهرداری 25 درصد رقم قرارداد بازیکنان پرداخت شده است.

25 درصد قرارداد بازیکنان شهرداری اردبیل پرداخت شد

بابک پورپناهی پیش از ظهر امروز در جمع تعدادی از خبرنگاران در اردبیل اظهار کرد: ما فردا بازی حساس و مهمی را با نساجی قائم شهر داریم که با توجه به حمایت‌های شهردار اردبیل از این تیم انتظار می‌رود نتیجه خوبی را در بازی خارج از خانه بگیریم.

وی حمایت بی‌نظیر شهردار اردبیل از تیم شهرداری اعم از بازیکنان و کادر فنی به همراه پرداخت 25 درصد مطالبات آنها را بیان کرد و گفت: با وجود همه مشکلاتی که شهرداری در تامین منابع و بودجه دارد با دستور مستقیم شهردار اردبیل این پرداختی انجام شده است.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل افزود: با وجود اینکه سه باخت اخیر این تیم همه را نگران کرده بود اما با تزریق روحیه مضاعف و پرداختی‌ها مطابق قرارداد بازیکنان انتظار می‌رود بخشی از ضعف‌ها و نارسایی‌ها برطرف شود.

پورپناهی ادامه داد: این باخت‌ها قطعا مورد رصد قرار گرفته و ما نسبت به آن بی‌تفاوت نیستیم و توصیه شهردار اردبیل نیز برای کادر فنی و بازیکنان بر تلاش بیشتر برای انجام بازی بهتر و برد شیرین است.

وی حمایت از تیم شهرداری و کادر فنی را با وجود سه باخت اخیر بیان کرد و یادآور شد: ما با حمایت و همراهی تماشاگران و طرفداران این تیم تلاشمان بر این است تا همچنان تیم شهرداری اردبیل را در ردیف‌های بالای جدول نگه داریم و زمینه تقویت روحی و روانی بازیکنان را برای کسب نتایج بیشتر فراهم آوریم.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل بیان کرد: تلاش کادر فنی نیز بر این است تا با رفع نقاط آسیب‌پذیر تیم گام‌های موثری در بهبود شرایط تیم شهرداری اردبیل برداشته شود تا این تیم بتواند در بازی پیش‌روی فردا با یک نتیجه مناسب از وضعیت به وجود آمده خلاصی پیدا کند.
به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، پورپناهی گفت: همه برنامه‌ریزی‌ها و حمایت‌های مجموعه شهرداری و شورای شهر قطعا زمینه‌ای را فراهم می‌‌آورد تا این تیم با کسب نتایج مناسب در بازی‌های آینده دل هواداران و مردم اردبیل را شاد کند.