سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲ مرداد ۱۴۰۰

16 داور فوتبال و فوتسال اردبیل در تست آمادگی جسمانی حاضر شدند - خبر

 

 

16 داور فوتبال و فوتسال اردبیل در تست آمادگی جسمانی حاضر شدند

رئیس هیئت فوتبال استان اردبیل گفت: ‌تست آمادگی جسمانی داوران فوتبال و فوتسال استان اردبیل برای معرفی به مسابقات کشوری در ورزشگاه تختی اردبیل با حضور اکثریت داوران استان اردبیل برگزار شد.

16 داور فوتبال و فوتسال اردبیل در تست آمادگی جسمانی حاضر شدند

صمد نوتاش  اظهار کرد: بر اساس اعلام دپارتمان داوری، داوران استان اردبیل به تعداد 16 داور فوتبال و فوتسال در این تست حاضر شده تا بتوانند خود را برای قضاوت‌های ملی و بین‌المللی آماده کنند.

این مسئول گفت: این تست که برای معرفی داوران به مسابقات کشوری بود طبق معیارهای FIFA و AFC با استفاده از سیستم BIP SIGNAL انجام گرفت.

رئیس هیئت فوتبال استان اردبیل افزود: هدف اصلی این بود تا شرایط آمادگی جسمانی داوران فوتبال و فوتسال برای معرفی به مسابقات کشوری مشخص شود.

نوتاش اسامی قبول‌شدگان داوری و کمک داوری را در رشته فوتبال اعلام کرد و یادآور شد: مهدی نورمحمدی از اردبیل، سید یعقوب حجتی از اردبیل، زیاد فروتن از اردبیل، امیر معصومی از نمین، محمد شاکر از اردبیل، شمس‌الله اخوان از اردبیل، محمد جهانی از اردبیل، مسلم رحیم خانی از بیله‌سوار، یوسف افضلی  از اردبیل، حجت زیرک از مشگین‌شهر، سعید دلیر از بیله‌سوار، بهنام عینی از اردبیل، باقر طشت زرین از گرمی، امید اسفرم از مشگین‌شهر، حسین عینی از اردبیل و افشین شهبازی از اردبیل هستند.

به گزارش فارس، وی یادآور شد: همه ساله این تست توسط دپارتمان داوران استان قبل از آغاز مسابقات استانی و کشوری برگزار می‌شود.​