جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۹

137 طرح کشاورزی بهره‌مند از تسهیلات رونق تولید - خبر

 

 

137 طرح کشاورزی بهره‌مند از تسهیلات رونق تولید

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: 137 طرح کشاورزی از ابتدای امسال تاکنون از تسهیلات رونق تولید بهره‌مند شدند.

137 طرح کشاورزی بهره‌مند از تسهیلات رونق تولید

عدیل سروی صبح امروز در جلسه صبح امروز ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در اردبیل اظهار کرد: 137 طرح تولیدی در بخش کشاورزی با رقم 78 میلیارد تومان از تسهیلات رونق تولید بهره‌مند شدند.

وی با بیان اینکه از این تعداد طرح 122 مورد تسهیلات سرمایه در گردش گرفتند که اشتغال ایجاد شده در آنها 600 نفر و 50 میلیارد تومان پرداخت تسهیلات بوده است، گفت: برای 15 طرح بالای 60 درصد نیز با پرداخت تسهیلات بیش از 27.5 میلیارد تومان فرصت اشتغال 143 نفر فراهم شده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: 137 طرح کشاورزی از ابتدای امسال تاکنون از تسهیلات رونق تولید بهره‌مند شدند.

وی یادآور شد: در یک هفته اخیر دو بانک اقدام به پرداخت تسهیلات کردند که بانک کشاورزی به عنوان بانک پیشتاز در پرداخت تسهیلات رونق تولید برای 9 طرح بیش از یک میلیارد و 700 میلیون تومان تسهیلات پرداخت کرده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی اردبیل گفت: بانک سپه نیز برای یک طرح 3 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت کرده تا این واحدها در چرخه تولید و رونق اقتصادی قرار گیرند.

سروی به بازدید از 19 طرح تولیدی در بخش کشاورزی در یک هفته گذشته اشاره کرد و گفت: این بازدیدها مربوط به 15 مورد صنایع تبدیلی و تکمیلی و همچنین طرح‌های توسعه‌ای پرورش قارچ، محصولات گلخانه‌ای، شرکت تولید بذر و توسعه مکانیزاسیون بوده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، وی با بیان اینکه بانک کشاورزی در پرداخت تسهیلات در جایگاه اول قرار گرفته است، تصریح کرد: همچنان امیدواریم این روند با سرعت و قدرت بیشتر ادامه پیدا کند تا شاهد رونق فعالیت‌های واحد تولیدی و صنعتی باشیم.