سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

120 دانشجوی اردبیلی عازم پیاده‌روی اربعین‌ حسینی شدند - خبر

 

 

120 دانشجوی اردبیلی عازم پیاده‌روی اربعین‌ حسینی شدند

مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل از اعزام 120 دانشجوی دانشگاههای استان اردبیل برای پیاده روی اربعین حسینی خبر داد.

120 دانشجوی اردبیلی عازم پیاده‌روی اربعین‌ حسینی شدند
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، حجت‌الاسلام عبدالله حسنی در مراسم بدرقه دانشجویان استان اظهار داشت: امروز 120 دانشجو از اردبیل عازم پیاده روی اربعین حسینی شدند که طبق آمار به دست آمده از مراجعات دانشجویی برای ثبت‌نام در این سفر معنوی 300 دانشجوی استان عازم پیاده‌روی اربعین‌حسینی خواهند شد که تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های لازم در این زمینه انجام یافته است.
 
وی بیان کرد: دلدادگان عشق اباعبدالله الحسین(ع) پیر و جوان نمی‌شناسد و هر قشری آرزوی شرکت در این اجتماع بزرگ را دارد تا عشق و ارادت خود را به ساحت مقدس سیدالشهدا(ع) نشان دهد.
 
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل گفت: یک امر قابل توجه که در این زمینه انجام یافت این بود که دانشجویانی به دلیل مسئله سربازی نمی‌توانستند در این پیاده‌روی شرکت کنند با ضمانت دفتر نمایندگی ولی فقیه در این مراسم حضور می‌یابند.
 
حسنی اظهار کرد: امیدواریم حضور پرشور و باشکوه امت اسلامی امسال نیز همانند سال‌های گذشته نقشه‌های شوم دشمنان را به یاس و ناامیدی تبدیل کند و دشمنان بدانند که هیچ گاه نمی‌توانند وحدت و یکپارچگی ملت ایران را زیر سئوال ببرند و به اهداف شوم خود دست یابند.
 
وی تصریح کرد: ارائه تسهیلات دانشجویی ویژه اربعین حسینی از دیگر اقداماتی بوده که برای شرکت بدون دغدغه دانشجویان در نظر گرفته شد تا دانشجویان به راحتی بتوانند در این پیاده‌روی و اجتماع عظیم حسینی شرکت کنند.