سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

12 فروردین روز استحکام پایه‌های نظام است - خبر

 

 

12 فروردین روز استحکام پایه‌های نظام است

فرماندار شهرستان بیله‌سوار گفت: 12 فروردین یوم‌الله جمهوری اسلامی ایران روز استحکام پایه‌های نظام اسلامی و همچنین روز تزلزل افکار و اندیشه‌های شیطانی است.

12 فروردین روز استحکام پایه‌های نظام است

آرام حلیم  اظهار کرد: به اذعان همه کارشناسان و تجلیل‌گران داخلی و خارجی ملت ایران در روز 12 فروردین شاهکار ارادت و پشتیبانی خود را از نظام اسلامی و ارکان آن که همان جمهوریت و اسلامیت است به خوبی نشان دادند و ثابت کردند که این انقلاب همواره بر پایه این دو رکن استوار خواهد بود.

وی از یوم‌الله 12 فروردین به نام عید حقیقی ملت ایران و جشن رهایی از یوغ استبداد و نظام شاهنشاهی یاد کرد و ادامه داد: ملت ما در 12 فروردین با اکثریت مطلق آرا به همه نشان دادند که نظام اسلامی ما همواره بر پایه یک نظام شرعی و ولایت فقیه بالنده و پاینده است و هیچ‌وقت با برخی رفتارها و اندیشه‌های انحرافی از مسیر و حرکت واقعی خود دور نخواهد شد.

فرماندار شهرستان بیله‌سوار گفت: ما این روز را باید جشن بگیریم و به عظمت حضور ملت ارج بنهیم و قطعا در سالی که مزین به نام «دولت و ملت، همدلی و همزبانی» است هم مردم پشتیبانی بیشتر خود را از حاکمیت و دولت به نمایش می‌گذارند و هم اینکه خدمتگزاران تلاش خواهند کرد تا خادمانی شریف و صادق برای این ملت باشند.

حلیم در پایان سخنان خود عنوان کرد: در طول تاریخ و در این 36 سال این ملت ثابت کرده است که بر عهد و پیمانش در 12 فروردین 58 پایبند است و هیچ حرکتی نمی‌تواند بر این روحیه تزلزل‌ناپذیر ملت خدشه‌ای وارد کند هر چند که در این سال‌ها توطئه‌ها، دسیسه‌ها و فتنه‌های مختلف علیه ملت و شکستن اراده آنها انجام شده است.