سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

12 بهمن ماه عضویت در کتابخانه های عمومی استان اردبیل رایگان است - خبر

 

 

12 بهمن ماه عضویت در کتابخانه های عمومی استان اردبیل رایگان است

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبیل از برگزاری ویژه برنامه های کتابخانه ای و فرهنگی در دهه فجر و عضویت رایگان در کتابخانه های عمومی استان در روز 12 بهمن خبر داد.

12 بهمن ماه عضویت در کتابخانه های عمومی استان اردبیل رایگان است

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، رباب عزیزخانی گفت: نشست های کتابخوان مدرسه ای با مشارکت کتابخانه های عمومی و مدارس و با محوریت کتب انقلاب اسلامی برگزار شده و کتاب های حوزه انقلاب اسلامی توسط دانش آموزان کتابخوان به مخاطبان معرفی خواهد شد.
 
وی با اشاره به اینکه در این ایام نشست های نقد و بررسی و جمع خوانی کتب حوزه انقلاب اسلامی در کتابخانه های عمومی استان اردبیل برگزار می شود گفت: برگزاری مسابقات نقاشی، نشست های قصه خوانی و برپایی تورهای بازدید از برنامه های کتابخانه ها در گروه سنی کودکان و نوآموزان خواهد بود.
 
مشاور استاندار در امور کتاب و کتابخانه های عمومی همچنین برپایی نمایشگاه کتاب های حوزه انقلاب اسلامی در کتابخانه ها را از دیگر برنامه های ویژه دهه مبارک فجر ذکر کرد و افزود: در این نمایشگاهها کتاب های نورسیده و نیز کتاب های موجود در مخازن کتابخانه ها که مربوط به حوزه انقلاب اسلامی باشند، معرفی می شوند.
 
در حالی که سرانه مطالعه کتاب در کشور روزانه حدود 79 دقیقه است این میزان در استان اردبیل روزانه حدود 59 دقیقه در روز است.