جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

11 پروژه مهم توسط شرکت شستا در استان اردبیل اجرا می‌شود - خبر

 

 

11 پروژه مهم توسط شرکت شستا در استان اردبیل اجرا می‌شود

مدیرعامل شرکت شستای کشور در بازدید از محل احداث بزرگترین و مدرن ترین دامپروری صنعتی در نیر گفت: در برنامه داریم با توجه به پراکندگی در سطح استان اردبیل 11 پروژه مهم و اساسی در بحث های معدن ، دارویی و دامپروری صنعتی را اجرایی کنیم.

11 پروژه مهم توسط شرکت شستا در استان اردبیل اجرا می‌شود

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما،‌ رضوانی فر، مدیرعامل شرکت شستای کشور در بازدید از محل احداث بزرگترین و مدرن ترین دامپروری صنعتی در نیر گفت: در برنامه داریم با توجه به پراکندگی در سطح استان اردبیل 11 پروژه مهم و اساسی در بحث های معدن ، دارویی و دامپروری صنعتی را اجرایی کنیم.

مدیرعامل شستا گفت: قطعا سرمایه گذاری این شرکت در حوزه دامپروری ، کشاورزی و آب و خاک و استخراج در معادن شهرستان خلخال انجام خواهد شد.

رضوانی‌فر گفت: با رایزنیهای انجام شده این شرکت در زمینه بهره برداری از پهنه های معدنی ،ایجاد شهرک گلخانه ای ودامپروری، ایجاد سردخانه ،ایجاد کارخانجات صنایع تبدیلی وتکمیلی وکارخانه تولید الکل طبی وصنعتی در این شهرستان سرمایه گذاری خواهد کرد.

وی افزود شرکت شستا با سرمایه ای در حدود هشت هزار میلیارد تومان متعلق به بیش از 44میلیون ایرانی تحت پوشش تامین اجتماعی می باشد که متاسفانه تا کنون در استان اردبیل سرمایه گذاری نکرده است.

شرکت شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی یا همان شستا شامل ۱۷۸ شرکت زیرمجموعه و ۹ هلدینگ بزرگ است.