جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

1000 دانش آموز در مشگین شهر فاقد گوشی هوشمند هستند - خبر

 

 

1000 دانش آموز در مشگین شهر فاقد گوشی هوشمند هستند

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان مشگین شهر گفت: یک‌هزار دانش آموز در سطح شهرستان فاقد گوشی هوشمند بوده که با استفاده از پتانسیل خیرین شهرستان تعدادی گوشی هوشمند تهیه و در اختیار دانش آموزان نیازمند قرار گرفته است

1000 دانش آموز در مشگین شهر فاقد گوشی هوشمند هستند
رضا نوریزاده شامگاه دیروز در هفتمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان مشگین شهر اظهار کرد: شبکه شاد بدون هزینه اینترنت و به‌صورت رایگان در اختیار دانش آموزان و معلمان منطقه قرار دارد.
 
وی افزود: یک‌هزار دانش آموز در سطح شهرستان فاقد گوشی موبایل و تبلت هستند که ۱۵۰ دستگاه تبلت و گوشی با مساعدت همکاران فرهنگی با اعتباری بالغ بر ۳۰۰میلیون ریال تهیه و در اختیار تعدادی از دانش آموزان فاقد گوشی و تبلت هوشمند قرار گرفته است.
 
رئیس آموزش و پرورش شهرستان مشگین شهر از خیرین شهرستان در خصوص ورود به مساله تهیه تبلت و گوشی دانش آموزی تشکر کرد.
 
وی به ارتقاء پذیرفته شدگان کنکور سراسری در شهرستان نیز اشاره کرد و اذعان داشت:در کنکور امسال ۷ نفر رتبه زیر هزار و ۶نفر رتبه زیر ۲۰۰ را در سطح شهرستان کسب کردند.
 
نوریزاده تشریح کرد: هر مدرسه از وضعیت خود در شورای اطلس آموزشی برای برگزاری کلاس‌ها به‌صورت حضوری و مجازی تصمیم گیری خواهد داشت و افرادی که فاقد تبلت و گوشی هستند جزوات تهیه و در اختیار آنان قرار گرفته است.
 
رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان مشگین شهر به برنامه‌های تربیتی و پرورشی نیز اشاره کرد و اظهار داشت: علی‌رغم شیوع کرونا با بهره‌گیری از ظرفیت فضای مجازی، بیشترین شرکت کننده در مسابقات استانی از شهرستان مشگین شهر بوده است.