حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۶ فروردین ۱۳۹۸

100 هزار پروژه تکمیل نشده در سطح کشور وجود دارد - خبر

 

 

100 هزار پروژه تکمیل نشده در سطح کشور وجود دارد

نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: اکنون ۱۰۰ هزار پروژه ملی و استانی تکمیل نشده است که استفاده از ظرفیت سرمایه‌گذار بخش خصوصی در این زمینه امری بسیار مهم و حیاتی است.

100 هزار پروژه تکمیل نشده در سطح کشور وجود دارد

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، صدیف بدری گفت: اکنون 100 هزار پروژه ملی و استانی تکمیل نشده است که استفاده از ظرفیت سرمایه‌گذار بخش خصوصی در این زمینه امری بسیار مهم و حیاتی است.

وی بیان کرد: متاسفانه تیم اجرایی دولت در راستای اجرای طرح‌های ناتمام اقدامات مناسبی انجام داده و عملکرد دولت در این زمینه قابل قبول نیست که باید با تدوین برنامه‌های تشویقی و ترغیبی از ظرفیت سرمایه‌گذاران به شکل مناسب و قابل قبول استفاده شود و مدیران دستگاه‌های اجرایی در این زمینه نهایت همکاری و مشارکت را داشته باشند.

نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: انتظار ما این است که دولت نسبت به رفع مطالبات مردمی اهتمام ویژه‌ای داشته باشد و با در نظر گرفتن خواسته‌های مردمی نسبت به رفع مشکلات و موانع موجود بپردازد تا خروجی مطلوبی را نیز شاهد باشیم.

بدری با اشاره به نوسازی به مساکن مناطق محروم زلزله‌زده کرمانشاه نیز بیان کرد: طبق بازدید به عمل آمده و برآورد انجام یافته در روستاهای کرمانشاه بالای 90 درصد و شهرها بالای 60 درصد ساخت و سازها و نوسازی‌ها انجام یافته و عملکرد دستگاه‌های مرتبط با نوسازی و خدمات‌رسانی مناسب ارزیابی شده است.