جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

10 هزار اصله نهال در بین شهروندان پارس‌آباد توزیع خواهد شد - خبر

 

 

10 هزار اصله نهال در بین شهروندان پارس‌آباد توزیع خواهد شد

معاون فرماندار شهرستان پارس‌آباد گفت: به مناسبت روز درختکاری 10 هزار اصله نهال در بین شهروندان پارس‌آباد توزیع خواهد شد.

10 هزار اصله نهال در بین شهروندان پارس‌آباد توزیع خواهد شد
عدالت حاجی‌پور معاون فرمانداری شهرستان پارس‌آباد در مراسم روز درختکاری اظهار کرد: 10 هزار اصله نهال در بین شهروندان پارس‌آباد توزیع خواهد شد که باعث افزایش سرانه فضای سبز می‌شود.
 
وی گفت: در جلساتی که با ادارات متولی از جمله امور آب، منابع طبیعی، شهرداری و ایستگاه تولید بذر و نهال داشتیم برای تأمین نهال و آب هماهنگی‌های لازم انجام شده است.
 
معاون فرمانداری شهرستان پارس‌آباد با اشاره به کاشت نهال در شهرستان بیان کرد: در مسیرهای ورودی شهر از جمله مسیر منتهی به روستای آغدام و سه راهی کشت و صنعت از مسیر بیله‌سوار برای زیبا سازی و ایجاد فضای سبز درختکاری خواهد شد.
 
حاجی پور با اشاره  به نوع نهال‌ها اشاره کرد و گفت: نهال‌ها از نوع زبان گنجشک، افرا، سفید پلت، بید مجنون و درختان بومی سازگار با اقلیم منطقه است که در ایستگاه تولید بذر و نهال تولید می‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، امروز چندین اصله نهال در بلوار محله ایثارگران پارس‌آباد با حضور امام جمعه و مسئولان محلی و اقشار مختلف مردم کاشته شد.