جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

‌۱۲۴ واحد تولیدی غیرفعال استان اردبیل راه‌اندازی می‌شود - خبر

 

 

‌۱۲۴ واحد تولیدی غیرفعال استان اردبیل راه‌اندازی می‌شود

استاندار اردبیل گفت: با هماهنگی‌ها و برنامه‌ریزی‌های انجام یافته امسال در راستای تحقق شعار جهش تولید ۱۲۴ واحد تولیدی غیرفعال در مناطق مختلف استان اردبیل راه‌اندازی می‌شود.

‌۱۲۴ واحد تولیدی غیرفعال استان اردبیل راه‌اندازی می‌شود

اکبر بهنامجو اظهار داشت: امسال تاکنون 17 واحد راکد تولیدی با اقدامات حمایتی نظیر ارائه تسهیلات بانکی مورد نیاز راه‌اندازی مجدد شده و وارد عرصه تولید شده است.

وی با بیان اینکه به صورت مستمر مشکلات واحدهای تولیدی استان پیگیری می‌شود افزود: در راستای مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید بازدید از پروژه‌ها هر هفته یک بار انجام می‌شود و هیچ محدودیتی برای زمان گذاشتن جهت حل مشکلات سرمایه گذاری نداریم.

وی از هدفگذاری برای راه اندازی مجدد و احیا  واحدهای تولیدی راکد استان خبر داد و افزود: با هماهنگی‌ها و برنامه‌ریزی‌های انجام یافته امسال در راستای تحقق شعار جهش تولید 124 واحد تولیدی غیرفعال در مناطق مختلف استان اردبیل راه‌اندازی می‌شود.
 

بهنامجو با تاکید بر اقدامات وزارت صمت در استان اردبیل تصریح کرد: احیای 74 مورد از این واحدها از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت برای سال 99 برنامه‌ریزی شده که با تامین سرمایه در گردش و حل مشکلات موجود به چرخه فعالیت بر می‌گردندـ

استاندار اردبیل تحقق شعار جهش تولید مستلزم حمایت از تولیدکنندگان دانست و اظهار کرد: در سال جهش تولید با همه جهادی کار کنیم هم مسوولان دستگاه‌های متولی و صاحبان صنعت و سرمایه باید با تلاش مضاعف جهت تحقق شعار سال گام‌های استوار و اساسی بردارند.