سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

‌هلال احمر ‌اردبیل با تمام توان ‌را برای قطع زنجیره انتقال ‌کرونا پای کار آمد - خبر

 

 

‌هلال احمر ‌اردبیل با تمام توان ‌را برای قطع زنجیره انتقال ‌کرونا پای کار آمد

سرپرست جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: جمعیت هلال احمر استان اردبیل تمام توان خود را برای قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا به کار گرفته است.

‌هلال احمر ‌اردبیل با تمام توان ‌را برای قطع زنجیره انتقال ‌کرونا پای کار آمد
عزت اله ضربی عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به  همکاری خوب جمعیت هلال احمر استان در اجرای طرح شهید سلیمانی اظهار داشت: جمعیت هلال احمر استان اردبیل تمام توان خود را برای قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا به کار گرفته است.
 
وی افزود: برای اجرای هرچه بهتر وظایف محوله در این طرح همه اعضای مشارکت کننده هلال احمر پیش از اجرا در کلاس‌های توجیهی و آموزشی شرکت کردند که تاکنون در این طرح به بیش از 47 هزار نفر توسط عوامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل آموزش داده شده است.
 
سرپرست جمعیت هلال احمر استان اردبیل  با اشاره به اینکه به مناسبت هفته داوطلب پویش "من داوطلب هستم" در فضای مجازی راه‌اندازی شد تا افراد علاقه‌مند داوطلب عضویت در جمعیت هلال احمر شوند، گفت: در این مدت هزار و 110 نفر از اعضای جمعیت هلال احمر استان اردبیل با نیرو‌های بسیج همکاری و مشارکت داشته‌اند.
 
ضربی افزود: طرح حاج قاسم سلیمانی در 361 روستا و شهر اجرا شده و به 565 محله و 22 هزار و 99 خانه نیز سرکشی شده است که بیش از  80 هزار نفر از جمعیت استان اردبیل از اول تا 23 آذر ماه در طرح شهید حاج قاسم سلیمانی از خدمات این طرح بهره‌مند شده‌اند.
 
وی همچنین افزود: در راستای منویات مقام معظم رهبری طرح شهید سردار سلیمانی به صورت کشوری اجرا می‌شود و در استان اردبیل هم جمعیت هلال احمر استان در خدمت هموطنان است.