سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

۹ دی یوم الله نسل سوم انقلاب و نشان از بصیرت جوانان ایران است - خبر

 

 

۹ دی یوم الله نسل سوم انقلاب و نشان از بصیرت جوانان ایران است

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: ۹ دی یوم الله نسل سوم انقلاب در خنثی سازی توطئه دشمنان و نشان از بصیرت و ولایت مداری جوانان ایران اسلامی است.

۹ دی یوم الله نسل سوم انقلاب و نشان از بصیرت جوانان ایران است

حجت‌الاسلام قاسم جعفرزاده، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل با گرامیداشت ۹ دی روز بصیرت و ولایت، این روز را تجلی میثاق امت با ولایت، دشمن شناسی و پرده گشایی از چهره فتنه گران و نفاق عنوان کرد.

او افزود: حماسه ۹ دی یوم الله نسل سوم انقلاب و خروش و جوشش ملت حسینی و ولایی ایران در برابر دسیسه‌ها و توطئه‌های دشمنان بود که بنا به فرمایش مقام معظم رهبری یکی از موارد جلب رحمت الهی بود که مردم به یاد حضرت سیدالشهداء (ع) به صحنه آمدند و بساط فتنه گران را برچیدند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل با یادآوری اینکه ملت ایران در پایبندی به اصول و ارزش‌های انقلاب و رهنمود‌های مقام معظم رهبری به هیچکس اجازه توطئه و خدشه وارد کردن به آرمان‌ها را نمی‌دهد، تصریح کرد: در ۹ دی تمام گردن‌کشان داخلی و خارجی شکست سختی را خوردند و برای همیشه به این حقیقت پی بردند که در برابر اراده ملت نمی‌توانند حرکتی داشته باشند.

حجت‌الاسلام جعفرزاده گفت: در ۹ دی انسجام ملت ایران قدرتی سیل‌آسا را به وجود آورد و با روحیه‌ای که ملت ایران از این خروش و حرکت سیل‌آسا به دست آوردند، سبب شد تا حربه دشمنان خنثی شود.

او با یادآوری اینکه در این روز حقیقت پست و ذلیل‌گونه ایادی کفر و فریب‌خوردگان داخلی آن‌ها نمایان شد، افزود: یوم‌الله ۹ دی در حقیقت روز پیروزی ملت برخاسته از بصیرت، فرصت‌شناسی و دشمن‌شناسی است که برای همیشه به سوداگران درس تاریخی داده است.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان با اعلام اینکه در ۹ دی زلزله اراده این ملت تمام فتنه‌گران داخلی و خارجی را به تسلیم و تضرع واداشت، گفت: دشمنان احساس می‌کردند که با ترغیب و تشویق فتنه‌گران داخلی می‌توانند خرمن ناامنی و ناهنجاری را در این جامعه برافروخته سازند در حالی که این ملت که حوادث بسیاری را از سر گذرانده به دشمن اجازه نداد کوچک‌ترین تحرکی را داشته باشد.

عضو شورای فرهنگ عمومی استان اردبیل، ۹ دی را تجلی واقعی از استیصال دشمن در برابر اراده آهنین این ملت توصیف کرد و ادامه داد: انسجام داخلی در سایه قدرت نمایی ملت در این روز متجلی شد و بار دیگر انقلاب روحیه‌ای مضاعف و نشاطی افزون‌تر پیدا کرد تا در ادامه مسیر بتواند حربه دشمن را خنثی کند.