جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

۹۰۰۰ هکتار از اراضی کشت و صنعت مغان به عشایران تحویل داده می‌شود - خبر

 

 

۹۰۰۰ هکتار از اراضی کشت و صنعت مغان به عشایران تحویل داده می‌شود

نماینده مردم شهرستان‌های پارس‌آباد و بیله‌سوار در مجلس گفت: ۹ هزار هکتار از اراضی کشت و صنعت مغان به عشایران تحویل داده می‌شود.

۹۰۰۰ هکتار از اراضی کشت و صنعت مغان به عشایران تحویل داده می‌شود
عباس جهانگیرزاده ظهر امروز در نشست خبری با خبرنگاران اظهار داشت: در راستای آغاز طرح احداث چهار بانده پارس‌آباد - مشگین‌شهر برنامه‌ریزی‌های اساسی انجام یافته و در این زمینه تا یک ماه آینده طرح احداث 130 کیلومتر از این جاده آغاز می‌شود.
 
وی با اشاره به این که متأسفانه شاهد آمار بالای تصادفات در جاده‌های شمال استان هستیم بیان کرد: در این زمینه برنامه‌ریزی شده تا سال آینده اجرای این طرح تا پایان سال آینده به اتمام برسد که این موضوع به عنوان اولویت اساسی مطرح است.
 
 نماینده مردم شهرستان‌های پارس‌آباد و بیله‌سوار در مجلس گفت: در راستای افزایش ارتباطات و مراودات با جمهوری آذربایجان نیز با هدف توسعه اقتصادی اقدامات اساسی انجام یافته و احداث بارانداز ریلی در این شهرستان در این زمینه بسیار حائز اهمیت است.
 
جهانگیرزاده تصریح کرد: تاکنون 450 میلیارد ریال اعتبار برای پایاب سدخداآفرین اختصاص یافته که نقش مهمی در توسعه بخش کشاورزی به دنبال دارد و هدف اصلی این است که دسترنج زحمات کشاورزان بر باد نرود و منعفتی عاید این قشر زحمتکش شود.