جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

۸ واحد کارخانه آب معدنی در شهرستان نیر به بهره برداری می‌رسد - خبر

 

 

۸ واحد کارخانه آب معدنی در شهرستان نیر به بهره برداری می‌رسد

استاندار اردبیل گفت: ۸ واحد کارخانه آب معدنی امسال در شهرک تخصصی آب شهرستان نیر به بهره برداری می‌رسد.

۸ واحد کارخانه آب معدنی در شهرستان نیر به بهره برداری می‌رسد

اکبر بهنام جو، استاندار اردبیل در بازدید از شهرک گفت: امسال هشت واحد کارخانه تولید آب معدنی عملیات احداثش به اتمام می‌رسد که چهار واحد از این کارخانه در هفته دولت و چهار واحد دیگر در دهه مبارک فجر مورد افتتاح قرار می‌گیرد.

او بیان کرد: پنج واحد تولید آب معدنی عملیات احداثشان از سوی سرمایه گذاران بلاتکلیف مانده است که بزودی خلع ید شده و به سرمایه گذاران دیگر تحویل داده می‌شود.

استاندار اردبیل به تولید پلی فرم در کارخانه تولید آب معدنی محراب بهشت (دی دی) اشاره کرد و گفت: با راه اندازی واحد تولید پلی فرم ۷۰ درصد نیاز این کارخانه تامین شده و دومین کارخانه تولید پلی فرم با راه اندازی این واحد راه اندازی شد.

بهنام جو از راه اندازی کارگاه تولید ماسک توسط کارخانه محراب بهشت هم خبر داد و گفت: به منظور تامین نیاز استان و دیگر استان‌ها از سوی کارخانه محراب بهشت (دی دی) کارگاه تولید ماسک ان ۹۵ بعد از طی مراحل کاریش راه اندازی خواهد شد که این در نوبه خود قابل تقدیر و تشکر دارد.

او از راه اندازی واحد بسته بندی عدس در کارخانه محراب بهشت هم خبر داد و گفت: یکی دیگر از اقدامات مهم و خوبی که کارخانه آبمعدنی محراب بهشت (دی دی) انجام داده راه اندازی واحد بسته بندی عدس است و این نشان از جهش تولید در این کارخانه را دارد.