سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

۸۵ واحد صنعتی اردبیل در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی حمایت شدند - خبر

 

 

۸۵ واحد صنعتی اردبیل در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی حمایت شدند

مدیرعامل شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: امسال از حضور ۸۵ واحد تولیدی استان در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی حمایت مالی شد که نقش بسزایی در افزایش تولید واحدهای صنعتی دارد.

۸۵ واحد صنعتی اردبیل در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی حمایت شدند
محمد اهلی روز چهارشنبه در نشست شورای معاونین شرکت افزود: حمایت همه‌جانبه از واحدهای تولیدی از اهداف تشکیل شرکت شهرک‌های صنعتی است که تلاش می‌شود تا با ارائه بسته‌های حمایتی، میزان دانش و تولید واحدهای صنعتی افزایش یابد.
 
وی حضور واحدهای تولیدی توانمند و فعال در نمایشگاه خارجی را یادآور شد و گفت: ۱۲ نفر از مدیران واحدهای تولیدی استان در سه نمایشگاه خارچ از کشور حضور داشتند که این موضوع در کسب دانش روز و افزایش ارتباطات کاری و فروش محصولات بسیار کارگشا بوده است. 
 
اهلی اظهارکرد: در این نوع حمایت، بخشی از هزینه‌های اجاره غرفه، بازدید از نمایشگاه‌های اختصاصی، تخصصی، توانمندی، اکسپو ، نمایشگاه فروش و همچنین کمک هزینه‌های اعزام هیات‌های تجاری به خارج از کشور به صورت یارانه‌ای و بلاعوض به واحدهای تولیدی پرداخت می‌شود.
 
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل هدف از حضور واحدهای صنعتی در نمایشگاه های داخلی و خارجی را نمایش محصولات ، استفاده از فرصت‌های زنجیره تامین بازار با برگزاری نشست‌های تجاری مستقیم ، تبادل اطلاعات ایده‌ها و فناوری‌ها ، نوآوری و بین‌المللی‌سازی و تقویت و توانمندسازی واحدهای صنعتی در حوزه‌های بازار اعلام کرد و افزود: با حمایت از حضور واحدهای تولیدی در این نوع نمایشگاه‌ها، تجربیات و دانش این واحدها ارتقا یافته و باعث افزایش بازدهی تولیدات آنان می‌شود.