سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

۸۵ میلیارد تومان به شهرداری‌های اردبیل اختصاص یافت - خبر

 

 

۸۵ میلیارد تومان به شهرداری‌های اردبیل اختصاص یافت

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: از محل ارزش افزوده ۸۵میلیارد تومان برای شهرداری‌های استان اردبیل اختصاص پیدا کرده است.

۸۵ میلیارد تومان به شهرداری‌های اردبیل اختصاص یافت
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، مسعود امامی یگانه،معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل در جلسه روز شهرداری‌ها و دهیاران که در استانداری برگزار شد گفت: از محل اعتبارات ملی بند الف ماده ۳۹ در سه ماهه اول۲۰۰میلیارد ریال به شهرداری‌های استان پرداخت شده است.
 
وی با بیان اینکه ۱۳ دستگاه ماشین حمل زباله سهم استان اردبیل از سازمان همیاری شهرداری‌ها بود افزود: سهم استان اردبیل از سازمان همیاری شهرداری‌های کشور طی مراحل اداری پیگیری و دریافت شد و در اختیار تعدادی از شهرداری‌ها قرار گرفت.
 
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل یکی از دغدغه‌های شهرداری‌ها را ساماندهی نیروی انسانی بر شمرد و افزود:با قول مساعد معاون عمرانی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور این مشکل در آینده مرتفع می‌شود.
 
امامی یگانه استفاده از ظرفیت‌های موجود شهر‌ها را یادآور شد و اضافه کرد: ایجاد درآمد پایدار شهری و بدون تکیه بر اعتبارات دولتی باید مورد توجه شهرداران استان اردبیل باشد.
 
وی اظهار کرد: طبق دستور العمل و قانون شهرداران باید در محل خدمت خود مقیم و اسکان داشته باشند و نظارت در حوزه مالی و اداری از الویت شهرداران است.
 
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل از شهرداران خواست هرگونه مسایل و مشکلات موجود را در شهر محل خدمت خود با تکیه بر راهکار‌های قانونی و چهارچوب ضوابط حل و فصل کنند.