رونق تولید ملی | شنبه، ۳ اسفند ۱۳۹۸

۸۵۰۰ دانش‌آموز اردبیلی به مناطق عملیاتی کشور اعزام می‌شوند - خبر

 

 

۸۵۰۰ دانش‌آموز اردبیلی به مناطق عملیاتی کشور اعزام می‌شوند

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده در طول سال تحصیلی بیش از ۸ هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز دختر و پسر از مناطق عملیاتی دیدن می‌کنند.

۸۵۰۰ دانش‌آموز اردبیلی به مناطق عملیاتی کشور اعزام می‌شوند
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، احمد ناصری عصر امروز در جلسه ستاد راهیان نور قرارگاه امام حسن عسگری (ع) استان اردبیل اظهار داشت: اردوهای راهیان نور یک فرصت بسیار مناسب برای انتقال فرهنگ ایثار  و شهادت به دانش‌آموزان است که بی‌شک خیلی تاثیرگذارتر از تبیین و تعریف خواهد بود.
 
وی بیان کرد: مرحله نخست اعزام این اردوها تا 2 آبان ماه ادامه داشت که باید با معرفی جلوه‌های عینی ایثار، مقاومت و شهادت به دانش‌آموزان و جوانان فرهنگ‌سازی شود تا در مقابله با جنگ نرم دشمنان نسل جوان و امروزی حقیقت را بدانند و برای خنثی‌سازی توطئه‌ها اقدامات مناسبی انجام دهند.
 
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: عوامل اجرایی اردوی راهیان نور با تدوین برنامه‌های مناسب در مرحله نخست توانستند به طور قابل قبول عمل کنند که این مسئله به نوبه خود بسیار حائز اهمیت و اساسی است و دانش‌آموزان از نزدیک در جریان رشادت‌ها و فداکاری‌های رزمندگان قرار گرفتند.
 
وی بیان کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده در طول سال تحصیلی بیش از 8 هزار و 500 دانش‌آموز دختر و پسر از مناطق عملیاتی دیدن خواهند کرد.
 
ناصری از آمادگی آموزش و پرورش استان برای حضور گسترده در راهپیمایی 13 آبان ماه خبر داد و تصریح کرد: حرکت عظیم نسل جوان کشورمان جواب دندان‌شکنی در برابر توطئه‌های دشمنان است و حضور گسترده ملت ایران این بار نیز پاسخ خوبی در مقابل توطئه‌های دشمنان خواهد بود.
 
وی اظهار کرد: تمام تلاش ما بر این است که با تربیت جوانانی متدین و انقلابی از کیان اصلی انقلاب اسلامی دفاع کنیم و راه رسیدن به پیشرفت و توسعه استان را در آینده‌ای نزدیک فراهم کنیم.