جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

۸۱هزار حلقه لاستیک بین رانندگان ناوگان استان اردبیل توزیع شد - خبر

 

 

۸۱هزار حلقه لاستیک بین رانندگان ناوگان استان اردبیل توزیع شد

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: از اوایل سال ۹۰ تاکنون ۸۱ هزار حلقه لاستیک در بین رانندگان ناوگان استان اردبیل توزیع شده است.

۸۱هزار حلقه لاستیک بین رانندگان ناوگان استان اردبیل توزیع شد

کلیم‌الله وثوقی ظهر امروز در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: از اوایل سال 97 تاکنون 81 هزار حلقه لاستیک در بین رانندگان ناوگان استان توزیع شده و در این زمینه اهتمام ویژه وجود دارد.

وی با بیان اینکه خدمات‌رسانی به رانندگان اولویت است، گفت: 7 هزار و 250 راننده تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار گرفته‌اند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان از آغاز طرح زمستانی در جاده‌های استان خبر داد و افزود: رانندگان و ماشین آلات و دستگاه‌های راهداری استان آماده خدمات‌رسانی در جاده‌ها هستند.

وثوقی تصریح کرد: در راستای طرح ابرار 50 کیلومتر از راه‌های روستایی آسفالت شده و با ادامه این طرح بسیاری از روستاهای استان تحت پوشش قرار می‌گیرند.

وی بیان کرد: آسفالت روستاهای بالای 50 خانوار و 20 خانوار اولویت است و در این زمینه اقدامات بسیار خوبی انجام شده و می‌شود.

مدیرکل راهداری استان از اجرای 170 کیلومتر سیستم روشنایی در جاده‌های استان خبر داد و گفت 20 کیلومتر نیز در دست اجرا بوده که سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.