سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

۷۰۰۰ اردبیلی به مناطق عملیاتی کشور اعزام می‌شوند - خبر

 

 

۷۰۰۰ اردبیلی به مناطق عملیاتی کشور اعزام می‌شوند

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: ۷۰۰۰ زائر اردبیلی در قالب کاروان راهیان نور به‌مناطق عملیاتی کشور اعزام می‌شوند که در این زمینه تمهیدات لازم به‌عمل آمده است.

۷۰۰۰ اردبیلی به مناطق عملیاتی کشور اعزام می‌شوند
سرهنگ پاسدار شکر عبدی گفت: هفت هزار  زائر اردبیلی در قالب کاروان راهیان نور به‌مناطق عملیاتی کشور اعزام می‌شوند که در این زمینه تمهیدات لازم به‌عمل آمده است و درصدد ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با نهادینه‌سازی برگزاری اردوهای راهیان نور هستیم.
 
وی با اشاره به این که تجدید میثاق با آرمان‌های والای شهدای والامقام یک اولویت اساسی و مهم است بیان کرد: اجرای این طرح عملیاتی فرهنگی از 23 بهمن تا 13 فروردین‌ماه برای اعزام زائران به‌مناطق عملیاتی جنوبی کشور در دستور کار قرار گرفته است که امید می‌رود نتایج و خروجی‌های مورد انتظار را به‌دنبال داشته باشد.
 
معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: ترویج روحیه ایثارگری و شهادت طلبی اصل مهم اردوهای راهیان نور است که باید بهترین خروجی را از این اردوها بگیریم و در این زمینه انتظار داریم همکاری‌های لازم برای اعزام کاروان‌های راهیان نور به شکل منظم و منسجم انجام شود و مشکلی در این زمینه باقی نماند.
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم، وی تصریح کرد: اردوهای راهیان نور فرصت ارزشمندی هستند تا جریان ایثارگری‌های شهدای والامقام کشورمان را از نزدیک برای کسانی که در این اردوها شرکت می‌کنند نمایان کنیم و بتوانیم اهداف مورد نظر در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه نهادینه کنیم.