جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

۶۵ هزار حلقه لاستیک بین رانندگان اردبیلی توزیع شد - خبر

 

 

۶۵ هزار حلقه لاستیک بین رانندگان اردبیلی توزیع شد

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای اردبیل گفت: در راستای رفع نیاز رانندگان برای خدمات رسانی بهتر به مردم، ۶۵ هزار حلقه لاستیک به نرخ دولتی و سهمیه ای در بین رانندگان توزیع شد.

۶۵ هزار حلقه لاستیک بین رانندگان اردبیلی توزیع شد

علی رحمتی با اشاره به برگزاری ۲۴۳ همایش آموزشی برای ارتقای ایمنی کاربران آسیب پذیر جاده ای توسط کارشناسان ایمنی راهداری  اظهار کرد: از سال ۱۳۹۰ تا به امروز ۹ هزار و ۶۵۰ عدد کلاه ایمنی به همراه شبرنگ و کپسول آتش نشانی به‌صورت رایگان بین کابران آسیب پذیر جاده ای اعم از موتورسواران، عابرین پیاده، ادوات کشاورزی و مدارس حاشیه راه ها توزیع شد.

وی با بیان اینکه در راستای ارتقای ایمنی راه‌ها بیش از هزار و۴۰۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان با استفاده از رنگ سرد و گرم توسط راهداران خط کشی شده تصریح کرد: در سال گذشته بیش از ۱۷۱هزار متر طول شیار لرزاننده به‌صورت طولی و عرضی در جاده های استان اجرا شده است.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای اردبیل مجهز شدن ۱۷۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان به سیستم روشنایی را خاطرنشان کرد و گفت: در مدت یاد شده راهداران سخت کوش، ۷۳ کیلومتر روکش آسفالت و ۱۰۸هزار متر طول درزگیری در راه‌ها انجام داده اند.

رئیس کمیته حمل و نقل ستاد اجرائی خدمات سفر اردبیل اظهار کرد: در راستای رفع نیاز رانندگان برای خدمات رسانی بهتر به مردم، ۶۵ هزار حلقه لاستیک به نرخ دولتی و سهمیه ای در بین رانندگان استان در سال ۹۸ توزیع شد.

 رحمتی تصریح کرد: در مدت یاد شده با فعالیت گشت راهداری در محورهای مواصلاتی استان ۷۱۸ مورد تجاوز به حریم راه و ساخت و سازهای غیر مجاز شناسایی، توقف و قلع وقمع شده است.