جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۹

۶۲ واحد مسکونی به مددجویان اردبیلی اهدا می‌شود - خبر

 

 

۶۲ واحد مسکونی به مددجویان اردبیلی اهدا می‌شود

مدیرکل کمیته امدادامام خمینی(ره) استان اردبیل گفت: ۶۲ خانوار تحت حمایت این نهاد که فاقد مسکن مناسب بودند در ایام فرخنده دهه مبارک فجر سال‌جاری صاحب‌خانه خواهند شد.

۶۲ واحد مسکونی به مددجویان اردبیلی اهدا می‌شود

حسین دشتی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ۶۲ واحد مسکونی به خانوار تحت حمایت این نهاد تحویل داده می‌شود، اظهار کرد: با یاری خیران و نیکوکاران اردبیلی منزل مسکونی برای این خانوار تحت حمایت که فاقد سرپناه مناسب بودند، تهیه شده است.

وی با بیان اینکه بیش از ۳ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان برای خرید و ساخت منازل مددجویان تحت حمایت هزینه پرداخت شده است، افزود: از خیران اردبیلی خواستاریم که با کمک‌های خود بیش از پیش کمیته امداد را در دستگیری از خانواده‌های نیازمند یاری کنند تا بتوانیم خدمات عمرانی گسترده‌تری را به اقشار آسیب‌پذیر ارائه کنیم.

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل بیان کرد: اکثر این منازل مددجویی در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته استان اردبیل به بهره‌برداری رسیده است و مناطق محروم در اولویت خدمت‌رسانی کمیته امداد قرار دارند که امیدواریم با تعامل هرچه بیشتر دستگاه‌های اجرایی و نیکوکاران اردبیلی بتوانیم اقدامات قابل توجهی را در این مناطق به انجام رسانیم.

وی با بیان اینکه ساخت مسکن و ایجاد سرپناه مناسب برای خانوار تحت حمایت از جمله خدمات مهم این نهاد محسوب می‌شود، گفت: با یاری خیران، مسئولان و دستگاه‌های اجرایی می‌توانیم گام‌های مؤثرتری را برای خانه‌دار شدن مددجویان و خانوار بی‌بضاعت جامعه برداریم.

دشتی با اشاره به تعامل و همکاری گسترده بنیاد مسکن و بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل، بیان داشت: مهندسان خیر نیز فعالیت‌های چشمگیری را برای صاحبخانه شدن مددجویان تحت حمایت و سایر افراد نیازمند به انجام می‌رسانند.

وی اظهار داشت: پس از بررسی کارشناسان فنی، منازلی که ممکن است سلامت خانوار تحت حمایت را تهدید کند مورد تعمیر، بهسازی و مقاوم سازی قرار می‌گیرد و مسکن مناسب، یکی از دغدغه‌های بسیار مهم خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل است که رفع این مشکل اساسی را در دستور کار قرار داده‌ایم.

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل به سردسیر بودن این منطقه اشاره و اضافه کرد: خانوار تحت حمایت به دلیل نبود سرپناه مقاوم در برابر سرما رنج‌های بسیاری را متحمل می‌شوند که لازم است با همکاری‌های هر چه بیشتر و کمک‌های خیران به این مشکل ضروری مددجویان رسیدگی شود.

وی دهه مبارک فجر را بهترین فرصت برای دستگیری از فقرا و نیازمندان جامعه عنوان کرد و افزود: این ایام در آستانه جشن «احسان و نیکوکاری» قرار دارد که با همیاری هرچه بیشتر خواهیم توانست بخش مهمی از مشکلات خانوار نیازمند و افراد بی‌بضاعت جامعه را برطرف کنیم.

دشتی گفت: نیکوکاران می‌توانند با شماره‌گیری کد آنی‌پرداخت #۰۴۵*۸۸۷۷* و یا از طریق شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۱۹۹۵۲۲۲۱۴ نزد بانک ملی به نام کمیته امداد استان اردبیل کمک‌های خود را در اختیار فقرا و محرومان جامعه قرار دهند.