سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۱ تیر ۱۴۰۰

۶۰۰ میلیارد ریال برای تکمیل تالار شهر اردبیل اختصاص یافت - خبر

 

 

۶۰۰ میلیارد ریال برای تکمیل تالار شهر اردبیل اختصاص یافت

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل از اختصاص ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل پروژه تالار شهر اردبیل خبر داد.

۶۰۰ میلیارد ریال برای تکمیل تالار شهر اردبیل اختصاص یافت

داود شایقی افزود: مجوز ماده ۵۶ برای این پروژه صادر شده تا با مشارکت بانک عامل منابع مورد نیاز تامین شود و با نظارت دستگاه مجری شاهد ادامه فعالیت این پروژه با هدف تکمیل آن در سریع‌ترین زمان خواهیم بود.

تالار شهر اردبیل به عنوان بزرگترین طرح عمرانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در سایت مجتمع کوثر در حال احداث است و دارای چند سالن موسیقی ، تئاتر و متحرک خواهد بود.    

وی بیان‌کرد:  اعتبارات سفر رییس‌جمهوری در یک ردیف مشخص طی امسال و سال آینده به استان ابلاغ خواهد شد و تلاش می‌کنیم تا پایان دولت دوازدهم همه اعتبارات مصوب سفر رییس‌جمهوری تامین و پروژه‌های نیمه‌تمام هم تکمیل شود.

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل ادامه‌داد: سفر اخیر رییس‌جمهوری و هیات دولت نتایج سودمندی را برای تامین اعتبار پروژه‌های متعدد استان به همراه داشته و امید است با پیگیری مدیران دستگاه‌های اجرایی زمینه جذب آنها در کمترین زمان فراهم آید.

وی اضافه‌کرد: در این سفر یک‌روزه ۹۳ طرح عمرانی با اعتبار ۲۰ هزار و ۶۵۳ میلیارد ریال و ۵۰ طرح اقتصادی با اشتغال‌زایی چهار هزار و ۳۹۵ نفر به بهره‌برداری رسید.

شایقی گفت: در این سفر پروژه‌های بزرگی همچون کامیون‌سازی مشگین‌شهر، سد احمدبیگلو مشگین‌شهر ، بیمارستان شهدای پارس‌آباد، بیمارستان ترومای اردبیل ، کارخانه‌های نساجی، فاز دوم کارخانه نئوپان خلخال و فاز دوم کارخانه آرتاویل تایر ، ۱۰ هزار هکتار از پایاب سد خداآفرین و چهارخطه کردن جاده اردبیل-مشگین شهر افتتاح شد.