جهش تولید | دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹

۵ گروه دانشجویی جهادی در اردبیل مشغول خدمات‌رسانی هستند - خبر

 

 

۵ گروه دانشجویی جهادی در اردبیل مشغول خدمات‌رسانی هستند

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان اردبیل گفت: ۵ گروه جهادی ـ دانشجویی در اردبیل مشغول خدمات‌رسانی هستند و هم‌اکنون اکثر در مناطق سیل‌زده آماده خدمات‌رسانی هستند.

۵ گروه دانشجویی جهادی در اردبیل مشغول خدمات‌رسانی هستند

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، پرویز پرزور بعد از ظهر امروز در جلسه تشریح برنامه‌های گروه جهادی اردبیل اظهار داشت:  5 گروه جهادی ـ دانشجویی در اردبیل مشغول خدمات‌رسانی هستند و هم‌اکنون اکثر در مناطق سیل‌زده آماده خدمات‌رسانی هستند که این مسئله برای ما یک اولویت اساسی و مهم است.

وی بیان کرد: پرورش جوانان و دانشجویان تحصیل‌کرده در خط امام و انقلاب برای ما یک اولویت اساسی و مهم است و در تلاش هستیم با توسعه فرهنگ جهادی در سطح کشور بتوانیم خدمات‌رسانی مطلوبی به نیازمندان جامعه داشته باشیم و به اهداف خود در این زمینه جامه عمل بپوشانیم.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان اردبیل گفت: این گروه در عرصه‌های مختلف خدمات‌رسانی می‌کنند و این دانشجویان درصدد هستند تا گرهی از مشکلات جامعه را حل کنند و در راستای توسعه برنامه‌های جهادی به شکل مناسب عمل کنند که این مسئله برای ما یک اولویت اساسی است.

پرزور تصریح کرد: بسیج دانشجویی در حوزه تولید و اقتصاد مقاومتی و دانش نیز ورود پیدا کرده و در عرصه‌های دفاعی و امنیتی نیز تاثیرگذار بوده است که این مسئله برای ما یک اولویت اساسی بوده و درصدد هستیم در توسعه این برنامه‌ها به نحو احسن عمل کرده و به اهداف خود جامه عمل بپوشانیم.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام نیز بیان کرد: داشته‌هایمان را مدیون خون پاک شهدای والامقام هستیم و در تلاش هستیم این مهم را در جامعه نهادینه و فراگیر کرده و خدمت بی‌منت را آن طور که شایسته و بایسته امام عصر(عج) و زمینه ظهور ایشان است فراهم کنیم.