جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

۵ پیست اسکی در استان اردبیل ایجاد می‌شود - خبر

 

 

۵ پیست اسکی در استان اردبیل ایجاد می‌شود

استاندار اردبیل از ایجاد چهار پیست زمستانی و یک پیست اسکی روی چمن حداکثر تا پایان سال آینده خبر داد.

۵ پیست اسکی در استان اردبیل ایجاد می‌شود
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، اکبر بهنام‌جو در حاشیه بازدید از هیجدهمین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات ورزشی اظهار داشت: در راستای حمایت‌هایی که از ورزش استان انجام می‌شود، مزیت‌های بالقوه استان را تبدیل به بالفعل می‌کنیم.
 
وی بیان کرد: در ورزش‌های زمستانی در حال حاضر یک پیست اسکی داریم که با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام یافته و زیرساخت‌های ایجاد شده، حداکثر تا پایان سال آینده چهار پیست زمستانی و یک پیست اسکی روی چمن ایجاد می‌شود.
 
استاندار اردبیل افزود: استان اردبیل به لحاظ میزبانی مسابقات مختلف ورزشی از استعداد خوبی برخوردار است که سعی می‌شود با توسعه زیرساخت‌ها و تقویت هیئت‌های ورزشی از تمام ظرفیت‌ها به نحو مطلوب استفاده شود.
 
بهنام‌جو با اشاره به برگزاری نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات ورزشی بیان کرد: محیط بسیار خوبی ایجاد شده و فرصت خوبی است که مردم با تولیدات  داخلی در استان‌های کشور و محصولات کشورهای دیگر آشنا شوند.
 
استاندار اردبیل افزود: شرکت بتا تولید کننده اردبیلی توپ‌های ورزشی از انواع مختلف برای رشته‌های ورزشی فوتبال، والیبال، بسکتبال و هندبال رقابت خوبی با نمونه‌های مشابه خارجی دارد.
 
مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی تهران نیز گفت: در تولید تجهیزات ورزشی ارائه شده در نمایشگاه از تکنولوژی‌های جدید استفاده شده و در این میان قراردادهای متعددی بین شرکت‌های ایرانی و کشورهای مختلف منعقد شده است.