جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

۵ پروژه محیط زیست ‌استان اردبیل به بهره‌برداری می‌رسد - خبر

 

 

۵ پروژه محیط زیست ‌استان اردبیل به بهره‌برداری می‌رسد

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اردبیل با اشاره به اینکه برخی تولیدکنندگان به بهانه جهش تولید محیط زیست را قربانی می‌کنند؛ گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته محیط زیست ۵ پروژه در حوزه محیط زیست در مناطق مختلف استان اردبیل به بهره‌برداری می‌رسد.

۵ پروژه محیط زیست ‌استان اردبیل به بهره‌برداری می‌رسد

سعید شهند اظهار داشت: امسال در راستای گرامیداشت هفته محیط زیست برنامه‌های مهمی در مناطق مختلف استان با محوریت حفاظت از محیط زیست برگزار می‌شود.

وی از برنامه‌ریزی برای افتتاح پروژه‌های محیط زیست استان اردبیل خبر داد و افزود: به مناسبت گرامیداشت هفته محیط زیست 5 پروژه در حوزه محیط زیست در مناطق مختلف استان اردبیل به بهره‌برداری می‌رسد.

شهند با اشاره به دغدغه‌های حفاظت از محیط زیست استان تصریح کرد: امسال در ایران شعار هفته محیط زیست با عنوان جهش تولید برای توسعه پایدار نامگذاری شده است که در سطح جهانی نیز با عنوان تنوع زیستی و نگرانی‌های بین‌المللی شناخته می‌شود.
 

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اردبیل با تاکید بر وضعیت پسماند در سطح استان بیان کرد: در مناطق مختلف استان اردبیل به همت شهرداری‌ها و کارگروه‌های پسماند و سایر دستگاه‌های اجرایی مربوطه شاهد اقدامات موثری در این راستا هستیم.

وی با بیان اینکه امسال تاکنون چندین اخطاریه به خاطیان این حوزه صادر شده است اظهار کرد: امسال از ابتدای سال تاکنون 117 عنوان اخطاریه به خاطیان حوزه محیط زیست صادر شده است که امیدواریم شاهد کاهش این موارد باشیم.